Mario De Rossi---->Lázár

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Vajda1

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:49
panaszkonyv.png

Neved: Mario De Rossi
Adminisztrátor(ok) neve: Lázár
Panasz oka: megítélésem szerint jogtalan kitiltás
Panasz kifejtése:
A tegnapi napon (2020. 07. 25.) a frakciónk egy része, hozzávetőlegesen több mint tíz személy elrabolta Duahn Moe-t. Ezt azért tettük, mert közvetlenül ellenem vétett, verekedni akart velem, többször is beszólt. Nem abból a célból raboltuk el, hogy megöljük, az elrablás célja az volt, hogy megfélemlítsük, azonban a szituáció addig fejlődött ki, hogy (Duahn Moe beleegyezésével)
a kínzásos RP végére meghalt. Nem egy frakció ellen tettük, sőt, Duahn Moe habár OOC a Grimes Crew tagja, IC mi ezt nem tudtuk. Már csak azért sem tudtuk, mert a kiváltóindok történésének pillanatában is egy másik frakció, a Menedék társaságában volt, és ezen elrablásos szituációt megelőző napokban is folyamatosan csak a Menedék tagjainak társaságában láttuk, a Grimes Crew társaságában soha. Tehát az akciónk egyáltalán nem egy frakció ellen irányult, főleg nem Duahn Moe frakciója iránt (ami a Grimes Crew), hiszen IC nem is voltunk tudatában, hogy ő ennek a szervezetnek a tagja; akciónk indoka kizárólag az volt, amit ő maga személyesen követett el ellenem.

Ezzel szemben a kitiltásomat azért kaptam, mert megsértettem a frakcióháborúra vonatkozó szabályt. Kaptam ezt úgy, hogy körülbelül tíz ember volt jelen az elrablásnál részünkről, és nem én öltem meg és nem is én kínoztam meg Duahn Moe-t. A maradék körülbelül tíz emberből még egy kapott hasonlóan kitiltást, azonban nem is ő ölte meg és nem is ő kínozta meg Duahn Moe-t, ellenben ő lealkudta a kitiltását egy napra örökös banról, én azonban nem kaptam erre lehetőséget. Lázár állítása szerint azért nem kaptam erre lehetőséget, mert korábban sok probléma volt velem. Arra a felvetésre, hogy ez összesen 30 percnyi jailt és 1 warnt jelentett, azt mondta, sok dolog miatt nem kaptam adminjailt.

Bizonyíték (kép, log, videó): a bizonyíték a szerver logja, a történés a Lázár és mások előtt jól ismert, nem szorul bizonyítékra
Megjegyzés: Nem értek egyet azzal, hogy egy szabályszegésért (ami nem is biztos, hogy egyáltalán szabályszegés, hiszen az én meglátásomban nem frakció ellen irányult; ráadásul egy admin végignézte az egész szituációt, és nem jelezte, hogy bármilyen szempontból szabályellenes lenne) örökös kitiltást kapjak. Főleg úgy, hogy az akcióban nem én végeztem a legnagyobb részt, és aki így tett, nem kapott semmilyen szankciót, ahogy másik 8 társam sem.


[globmod=Ghoul☾]
Látom döntöttek az illetékesek. Archiválom.​
[/globmod]​
 

Lazar0200

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:221
1. Azt hiszem többször is el lett mondva, hogy attól függetlenül hogy nem a frakció ellen irányul, nem ölhetitek meg a játékost.
2. Nem teljesen értem miért releváns az, hogy hány percet ültél AJben amikor már az a tény baj hogy voltál AJben.
3. Az hogy egy Admin végignézte és úgy vélte az ő belátása szerint, hogy nem történt szabálysértés nem egyenesen arányos azzal, hogy ténylegesen nem történt szabálysértés.
4. Úgy tudom, a megölésének semmi köze a CKhoz. Az után vagy annak hatására döntött úgy hogy CKzik, miután levágtátok a végtagjait. (Azt hiszem ez igen csak megölés, ha nincsenek végtagjai)
5. Van egy elvem, hogy nem jailezek ekkora méretű társaságot mert nem látom értelmét, ezért átpörgettem a résztvevők UCPjét, illetve átgondoltam, hogy ki(k) az(ok) a társaságból aki/akik-nek már nem az első szabálysértése, vagy sok van a rovásán. Így döntöttem úgy hogy te, és Connor kaptok szankciót. Ahhoz pedig annyit, hogy ő kibeszélte magát, feljött rendesen megbeszéltük, te pedig számon kértél engem Discordon, hogy én mégpedig hogy képzelem.
Részemről ennyi, várom a bírálatot. Ha nem lesz más a döntés, részemről nincs UB továbbra sem.
 

Szigor

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:116
[adminisztrator]1. Mint említett admin "végig" néztem, ami nem igaz. Jelen voltam egy ideig, de nem néztem végig, azt sem amikor ott voltam.
2. Csonkításról meg nem tudtam, akkor már réges régen nem voltam a közeletekben sem és nem tudtam hogy ez megy, mivel másokat néztem. Nincs több hozzá fűzni valóm.[/adminisztrator]
 

Vajda1

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:49
Idézet tőle: Lázár:
1. Azt hiszem többször is el lett mondva, hogy attól függetlenül hogy nem a frakció ellen irányul, nem ölhetitek meg a játékost.
2. Nem teljesen értem miért releváns az, hogy hány percet ültél AJben amikor már az a tény baj hogy voltál AJben.
3. Az hogy egy Admin végignézte és úgy vélte az ő belátása szerint, hogy nem történt szabálysértés nem egyenesen arányos azzal, hogy ténylegesen nem történt szabálysértés.
4. Úgy tudom, a megölésének semmi köze a CKhoz. Az után vagy annak hatására döntött úgy hogy CKzik, miután levágtátok a végtagjait. (Azt hiszem ez igen csak megölés, ha nincsenek végtagjai)
5. Van egy elvem, hogy nem jailezek ekkora méretű társaságot mert nem látom értelmét, ezért átpörgettem a résztvevők UCPjét, illetve átgondoltam, hogy ki(k) az(ok) a társaságból aki/akik-nek már nem az első szabálysértése, vagy sok van a rovásán. Így döntöttem úgy hogy te, és Connor kaptok szankciót. Ahhoz pedig annyit, hogy ő kibeszélte magát, feljött rendesen megbeszéltük, te pedig számon kértél engem Discordon, hogy én mégpedig hogy képzelem.
Részemről ennyi, várom a bírálatot. Ha nem lesz más a döntés, részemről nincs UB továbbra sem.
1.Amint leírtam nem LEVÁGÁS történt a végtagonál hanem belelett lőve, erről lehet logot nézni.
2.Az, hogy az admin végignézte, valóban nem bizonyíték arra, hogy nem történt szabálysértés, azonban arra jel, hogy a szabálysértés ténye egyáltalán nem egyértemű.
3.Először mikor felmentem Ts-re akkor szimplán pánikból mentem fel.Másodjára mikor már bementem a váróba akkor nem lettem behúzva, pedig igencsak ott afkoltam 2 órát..
4.Discordon nem kértelek számon, csak említetted hogy több olyan dologban vettem részt ami miatt nem kaptam AJ-t, de egy dolgot se említettél fel.
 

Lazar0200

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:221
Nem teljesen látok különbséget a levágás, és a szétlövés között, végeredményében ígyis úgyis elvérzik, és meghal.
 

Vajda1

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:49
Pontosabban nem "szétlőve" Lett a lába, hanem meglőve.És igaz ettől elvérzik az áldozat de ezt az egészet NEM én hajtottam végre.
 

Lazar0200

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:221
Úgy emlékszem Discordon azt mondtad, hogy fejbe rúgtad, plusz az egész story a ti "rivalizálásotokból" indult így nem teljesen igaz, hogy te csak szemlélő voltál.
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:490
Egy verekedés miatt nem lehet megölni senkit. Ez DM. A nevedet elég sokan ismerjük már. Sajnos sokszor tényleg nem a jókat halljuk. Leírta az admin, hogy nem nézte végig. Ha végig is nézte, sajnos előfordul, hogy ő is tévedhet. Mindenki ember, ez ezzel jár. Nem is értem, hogy miért várnád el.

Másodjára mikor már bementem a váróba akkor nem lettem behúzva, pedig igencsak ott afkoltam 2 órát..
Lehet esetleg, hogy nem az én, hanem Lázár várójába kellett volna menned, ha nem velem, hanem Lázárral akarsz beszélni... (Főleg úgy, hogy 90%-ban gépnél se voltam, a maradékban meg szimplán nem vettem észre, hogy ott vagy.)

Alapvetően őszintén elgondolkodtam volna a dolgon, de aztán hallottam, hogy milyen üzeneteket küldtél DC-n Lázárnak és egyből döntöttem.

[admincontroller]Elutasítva.[/admincontroller]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó