Majin Webb - Viki

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

damien

Újonc
Játékos
Üzenetek:10
logo.png

one RolePlay
Unban kérelem


Név: Majin Webb

Adminisztrátor neve: Viki

Indok: Szándékos bug kihasználás

Tiltás időpontja: Április 16 21:00 fele

Meddig tart a ban: Örök

Hányszor voltál tiltva a szerverről: 0

Miért kérsz unbant: Nem igazán tudom hova tenni a kitiltást, valószínűleg ahhoz lehet köze, hogy egy ideig volt egy bug a sorsjeggyel, amiről én nem is tudtam, illetve nem vettem egy sorsjegyet se. Az egész úgy kezdődött, hogy mikor megnyílt a szerver volt egy kis problémája pár játékosnak (egér közepére tapadt az egér), erre találtam meg a megoldást, amiért jutalomként ma kaptam egy kis pénzt az egyik játékostól, akin segítettem. Ennek próbáltunk egy kis rp körítést adni, hogy ne csak annyi legyen, hogy átdobja a pénzt.
Ennek a részletéről egy kis bizonyíték: https://i.imgur.com/3HczDHD.png , ezt sikerült megörökítenem mikor küldtem egyik ismerősömnek.
Pont jól jött ez a kis pénz, mivel ennek segítségével meg tudtam venni egy házat, de ez más tészta, illetve a képen azért van más nevem, mert nemsokkal utána rámírt Dani, hogy változtatni kéne rajta.
Utána pár órával később rámírt Ryan Murray (akitől kaptam a "jutalmat") discordon, hogy gáz van, valami bug volt a sorsjeggyel, és visszakérték tőle a pénzt, viszont ez már nem volt meg nekem. Ezután játszogattam még a szerveren egy kis pihi után, aztán egyszer csak fogadott a ban.

Min változtatnál, ha visszajönnél a szerverre: Visszaszolgáltatnám adminnak azt az összeget, amit kaptam.

Összességében jogosnak érezted a tiltást: Nem teljesen, nem tudtam, hogy honnan származik a pénz. Nagyon élvezem a szervert, így kár lenne, ha nem tudnám folytatni a játékot.


[globmod] Elbirálásra került, helyezem #Andricful[/globmod]
 

Sal67

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:131
[adminisztrator]Ez több pontból is vérzik, nem emiatt kaptad a bant. A favágó telepen történtek miatt kaptad, 10-15 percig figyeltelek. Kivágtad az általad kiválasztott fát, ahogy én láttam nagyon gyorsan feldaraboltad, de nem ez volt a fő indok. A fa feldarabolás után a platóhoz vitted laggolva. Előtte nem laggoltál csak amikor a platóhoz értél. Hirtelen 2 másodperccel később az egész plató tele lett fával. Ezt nem egyszer csináltad meg (kb 3-4), nem szóltál senkinek se róla. Ahelyett, hogy jelentetted volna a bugot kihasználtad. Erről mit tudsz?[/adminisztrator]
 

damien

Újonc
Játékos
Üzenetek:10
Szia!

A fadaraboláshoz kötődően: számomra tök okés tempóban csináltam, maximum azért tűnhetett gyorsabbnak, mert mechanikus billentyűzetem van, ami ugye gyorsabb reakcióidőre képes, és sokkal kényelmesebb nyomogatni gyorsan, mint egy membránost. Mikor még tudtam játszani direkt összemértük egyik barátommal, mert neki is gyorsnak tűnt, és egy 8-10 másodperccel gyorsabban tudtam feldarabolni a fákat, mint ő, akinek hagyományos billentyűzete van.

A platóra rakással kapcsolatban annyit tudnék hozzáfűzni, hogy nap közben is megtörtént ez az eset, hogy egyszerre nagyon sok fa került a platómra, ekkor oda is jött két admin, és leírtam nekik, hogy mi történt, és azt ajánlották, hogy adjam le a munkakocsit, hátha azzal van a baj. Ez volt akkor a legelső alkalom, mikor találkoztam ezzel a buggal, előtte tök okésan tudtam felrakni a fákat.

5FiFM4y.png


Kocsi leadás után pihentettem kicsit a játékot, aztán fél órával később megint elkezdtem a munkát, akkor tök okés volt minden. Mentem pár kört, aztán megint pihentettem a játékot, ekkor már pár órára.

Aztán este fele újra nekiláttam a melónak, eleinte tök jól ment, 2-3 kör után pedig elkezdte újra ezt csinálni, amit te is észrevettél. Ekkor azért nem szóltam senkinek, mert a fenti képes incidens után azt hittem, hogy már tud róla nagyjából az admin team egésze. Persze én sem vagyok hülye, örültem a könnyen megszerezhető pénznek, de hát ahogy a mondás tartja: könnyen jött, könnyen ment.

Végül a lagghoz kapcsolódóan: a laggot én is észrevettem, viszont én nem csak akkor, amikor a platóhoz mentem. A nap folyamán a munkakocsi és balta lekérés nálam a gomb lenyomás után 2-3 másodperccel történt meg, illetve többször is ledobott a szerver connection closed hibával. Ezt furcsálltam, mert a nyitás estéjén minden tök okésan ment, viszont a tegnapi napon nagyon sok lagg gonddal küszködtem.

Ha esetleg megkapnám az unbant akkor ahogy fentebb is írtam természetesen visszaszolgáltatom azt a 3-4 környi pénzt, és egy ideig óvakodok a favágós munkától, fókuszálok a szerver fő elemére, az RP-re.

Szerk.:
Közben eszembe jutott, hogy tegnap volt egy másik problémám is a fákkal, mikor kipróbáltam a kertész melót egy favágós feladatot választottam, viszont az ötből csak három fa jelent meg, erre Legend azt írta, hogy valószínűleg az object streamerem halt meg.

NLMJ587.png


Nem tudom ennek mennyi köze lehet hozzá, de a biztonság kedvéért iderakom.
 

damien

Újonc
Játékos
Üzenetek:10
Hűha, talán úgy 7-8 alkalommal. Mivel nem tudtam mi a kiváltó ok, így nem tudtam mit tehetnék ellene.
Természetesen ez nem mentség, másik melót kellett volna csinálnom, de hányan tudnának ésszerűen gondolkozni ilyen esetben?
 

Sal67

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:131
[adminisztrator]Nem véletlen kaptad a bant olyan indokkal, hogy "Szándékos".  Gondolkozz el a történteken, és egy hét múlva várom az ub-t.


Nincs unban.

[/adminisztrator]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó