Mahlik Dennis------Leorynn, Tanci

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Darkles200090

Újonc
Játékos
Üzenetek:14
panaszkonyv.png

Neved: Mahlik Dennis
Adminisztrátor(ok) neve: Leorynn,Tanci
Panasz oka: Nem megfelelő elbirálás
Panasz kifejtése: Az egész úgy kezdődött, hogy volt egy igazoltatás volt nálam illegál ezért elkezdtem menekülni majd el is menekültem sikeresen Sandy közelébe. A kocsimat eldugtam srácok értemjöttek majd  egy full másik kocsival visszamentünk Paletoba kicsit icztünk utána mentem volna a garázsomhoz(Maszk volt rajtam végig amikor elmenekültem még ruhát is cseréltem hosszúról rövidre szóval a bőrszinemet még mindig nem ismerhették), eközben a BCSO megállitott azért mert "futottam előlük",de végig futottam ugyanúgy azelőtt is futottam mielőtt megláttak volna plusz elvileg felismertek a bőrszinem alapján. Az egyik BCSO-s azt mondta hogy homlokomon látta hogy fekete vagyok igy ismert fel, de maszk volt rajtam végig szabályzatba is benne van, hogy a maszk a teljes arcomat takarja és erre a szabálypontra se Leorynn, se Tanci nem mondott igent. 
Bizonyíték (kép, log, videó): Discordon beszéltük és ott mondták az SO-sok és Leorynn.
Megjegyzés: Leorynnal ma megpróbáltam megbeszélni még az ügyet de nem igazán érdekelte szóval ugy gondoltam hogy egy jó kis PKt nyitok erre az ügyre.
 

Leorynn

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:139
Szia Mahlik!

A PK-d kissé hiányos, sok dolgot állítasz, melyekről bizonyítékot nem csatoltál, így szeretnélek megkérni, hogy kicsit megsegítve az elbírálást, a későbbiek során egészítsd ki a panaszkönyved velük, amennyiben ki tudod.

A ma délutáni beszélgetésen több dolog elhangzott tőletek, amikkel nem értek egyet. Tanci is és én is egymástól függetlenül gondoltuk ugyan azt az esetről, amit. Ti először Tancit kértétek, aki nem adott igazat nektek, ezért kértetek engem is, mondván: "hátha velem el tudjátok hitetni, hogy mi volt." --> Ez az egész beszélgetés nem jött volna létre, ha igaz lenne ez az állítás:

[quote author=Darkles200090]Leorynnal ma megpróbáltam megbeszélni még az ügyet de nem igazán érdekelte szóval ugy gondoltam hogy egy jó kis PKt nyitok erre az ügyre.[/quote]

Azért reális, hogy az SO követni kezdett, mert futottál, viszont ők nem látták azt, hogy előtte is futottál már, így amikor észrevettek egy sikátorban, akkor csak annyit vettek ki belőled, hogy szaladsz előlük, ezért igazoltatni akartak. Nem álltál meg, le lettél sokkolva és admint hívtál. Az öltözéked cseréje és a maszkod ebben az esetben pedig majdnem hogy nem számít, véletlen egybeesés, hogy ez ismét te voltál.

Az MG gyanúját vetettétek fel az SO-val szemben, amit én jogtalannak ítéltem meg ezen nézőpont alapján.

Továbbá a tőletek jelenlévő összes tag az adminügy alatt gúnyos és már-már sértő megjegyzésekkel illettétek a jelenlévő SO-s játékosokat és az adminisztrátorokat is. Többször jeleztük felétek ennek a jelenlétét, nem sikerült abbahagyni. A minap ezt tovább folytattátok.

Az intézkedés végén még egy jó 5-10 percig nem voltál hajlandó folytatni az RP-t, a figyelmeztetésemre azonban ez változott.

(Zárójelben tenném hozzá, hogy az esetet nem láttam, nem voltam jelen amikor történtek az események, csak második bíráló adminként érkeztem, így az aznap este discordon elhangzottak alapján döntöttem úgy, hogy szankció nélkül folytatódhat az RP.)

Várom Dani bírálatát.
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:490
https://cdn.discordapp.com/attachments/808486421056192534/818645433961283604/unknown_3.png

Ezek mellett 10 darab adminjailed van. A stílusod és az előzményeid miatt már tegnap kaptad az örökös tiltást, csak ma hallottam, hogy amit akkor este adtam, az nem maradt meg mára.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó