Madison Foster - Brian Fox +

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

CounreyGeorge

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:137
panaszkonyvj.png

Neved: Madison Foster
Játékos(ok) neve: Brian Fox 
Panasz oka: Lényegében Brian Fox részéről OOC szidás 
Panasz kifejtése: Jack Inc ben voltunk mikor 1 ismerösömet elkezdtem inzultálni és sértegetni majd Brian Fox 1 eset útán elkezdett nekem OOC szidalmazásokat írni mivel ez 2020 ban menő
Bizonyíték (kép, log, videó):https://imgur.com/a/vIzYvpK
Megjegyzés:A maszkos személy is Brian Fox volt természetesen ha ebben esetlegesen azzal vádolnának hogy 1 másik személy volt


[globmod=Ghoul]
Úgy látom meg lett beszélve, szóval ezt áthelyezem!​
[/globmod]​
 

cRAY

Újonc
Játékos
Üzenetek:8
A "kúrvázás"az te is tudod hogy viccből mondtam barátok vagyunk és azért mondtam és nem úgy hogy az vagy hanem úgy hogy az a foglalkozásod IC a "szopjál le"-t is szintén viccből mondtam nem kell ezt magadra venni ezt meglehetett volna beszélni,ez mellet de MG-ztél mégsem foglalkoztam vele mert elnéztem a hibádat te viszont egyből pk-t írsz szerintem ez nem fer.Ez mellet nem eggyeztem bele abba hogy felvedd a videót mert szerintem nem kéne úgy videót feltenni yt-re hogy nem kérdezed meg hogy bele eggyezem e,Az "anyád hogy" van kérdés ez erre volt nem szidni akartalak,sajnálom ha ezt szidásnak vetted de ezt meglehetett volna beszélni és nem a hátam mögött pk-t írni!
 

CounreyGeorge

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:137
Szerintem a másik szidalmazása semmilyen esetben sem tekinthető viccesnek , főleg ha a barátodnak tekintesz valakit , Szerintem te se mondod a legjobb barátodnak hogy  " Szopjál Le " , Vagy esetlegesen " Anyád hogy van ? Mert megrohadthatnál" ha valakit barátnak tekintesz szerintem ez eféle lépések szerintem inkább támadó jellegűek mint baráti jellegűek és alapból bunkó és civilizálatlan dolog valakit szidalmazni , Ezzel csak azt tudod ki fejezni a világ felé hogy milyen modortalan és bunkó ember ha már 1 barátjának ilyen sértő dolgokat ír . De ez személyes véleményem de ha más szerint is így van akkor nem csak én gondolkozom így erről .
 

cRAY

Újonc
Játékos
Üzenetek:8
Ezt megértem persze de én ezt röhögve mondtam nem full komolyan,és amúgy az én baráti körömben ezt értik is szóval megleptél ezzel hogy nem érted.
 

Lazar0200

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:220
[foadmin]Mint kiderült ő nem vette poénnak, ezért máskor jobb lenne ha nem írnál semmi ilyenhez hasonlót.
A PK önmagában teljesen jogos, de látom hogy nem sértésnek szántad, csak azt hitted vicces amit írsz, ezért nem osztok számodra semmilyen szankciót ezúttal.[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó