Méhészkedés

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Hevele

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:223
Kaylie Roberts

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved
» Casey Phu «

Ötleted leírása
» Új munka, méhészkedés. Lehetne méheket tartani, olyan lenne mint egy farm csak itt méhekkel. Kellene őket gondozni, pergetni a mézet, palackozni utána pedig eladni. Szerintem sok ember szeretné mivel kevésbé lenne monoton mint a kamionozás. «


Csatolmányok
» - «

Egyéb megjegyzések
» Lennék méhész. «



 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:662
Dexter Sosa
Támogatom, de ez legyen más mint a többi hobbi. A mostani 2 hobbi meló a pálinka és borászat 1:1 ugyan az. Ez legyen interaktívabb, nyitottabb. Ne legyen intihez kötve, legyek képes a nagy hátsóudvaromban méhészkedni vagy akár a bérelt tanyámon. Ha elég bátor vagyok és kiviszem egy nem annyira aktív helyre a hegyekbe akkor ott is tudjak méhészkedni. Ha odamegyek ruha nélkül talán szétcsípnek; talán nem. Tudjam a mások kaptárát is befolyásolni. Este ellopom a mézét, esetleg szétverem egy baseball ütővel. legyen interaktívabb és nyitottabb a playerek felé. A mostani hobbikat szinte csak interiorokban lehet csinálni, majd kialakul egy hotspot a leadónál és ott marakodik mindenki. Mindenképp támogatom, ha tényleg más lesz mint a többi. Megint egy afkolós+leadós hobbi nem kell.

szerk: akár aki kint méhészkedik befolyásolná hogy milyen propok (növények) vannak a közelbe. Ha van fakitermlőm akkor kapjak +3% mézet csapoláskor mert narancsafa közelében voltak. Gomba script alapján elszórni a mappon össze-vissza mindenféle virágot, azokhoz úgyszint adnivalami bónuszt. Esetleg ha XY virág mellett vannak akkor +3%-al gyorsabban készül el, legyen gyógyító hatása, vannak bizonyos mézek amik kábszerként hatnak az emberre. Rengeteg potenciál van benne, ha rendesen ki van dolgokva.
 
Utoljára szerkesztve:

Poqu

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:627
Maurizio Mancini
Amennyiben kb úgy lehet majd keresni vele mint a borászattal meg a pálinkafőzéssel támogatom!
 

W3X

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:120
Pok Ember
Robotolni meg szexRP-zni csak 10 milliós vagyonnal lehet. Adjunk még több indokot, hogy elgazdagodjon a szerver.
Ejnye Martin, vigyázz mit beszélsz, mert pikk-pakk bedugnak a kaptárba.


Szerintem a Méhészkedés mellé még kellene egy-egy hasonló alapmeló és akkor fixen nem kell majd félni attól, hogy bárkivel találkozunk LS-ben, mert kint fog robotolni a sok kis szorgos NPC (Természetesen a méhekre gondolok). :D

Lehet én vagyok régimódi, de ~100 embernél inkább azon kellene agyalni, hogy mivel tudjuk bevonzani őket a városba.
 

boldogdani11

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:77
Támogatom az ötletet, viszont szerintem mindenek előtt arra kellene megoldást találni hogy növeljük az átlag player számot, hiába a rengeteg rendszer és lehetőség, ha nincs elég player a szerveren akkor elég hamar unalmassá tud válni minden, a jelenlegi map méret és rengeteg lehetőség mellett szinte elveszlik az a 100-130 player.
 

Attesz

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:216
Akk Alama Goh
arra kellene megoldást találni hogy növeljük az átlag player számot
Még mindig nem értem, hogy miért nem inkább a város fele húzzuk a scripteket? A 100-130 player nem annyira tűnne el ha nem lenne Cayo meg a vidék. Véleményem szerint teljesen fölös fenttartani a kinti életet. Grapeseedben több az élet mint LSben bárhol, és ez már gáz.
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:662
Dexter Sosa
Még mindig nem értem, hogy miért nem inkább a város fele húzzuk a scripteket? A 100-130 player nem annyira tűnne el ha nem lenne Cayo meg a vidék. Véleményem szerint teljesen fölös fenttartani a kinti életet. Grapeseedben több az élet mint LSben bárhol, és ez már gáz.
Itt most a feladat az lenne, hogy leírd mi tetszik és mi nem tetszik a scriptben. Van rengeteg ötlet, ami a város felé húzza a playereket és a városba szólnak.
 

Attesz

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:216
Akk Alama Goh
Itt most a feladat az lenne, hogy leírd mi tetszik és mi nem tetszik a scriptben. Van rengeteg ötlet, ami a város felé húzza a playereket és a városba szólnak.
Na akkor újra nekivágunk, pedig szerintem kiolvasható és érthető előzőleg is. Azért nem tetszik ez a script mert a vidékre szól. Vagy ez nem elfogadott indok?
Attesz utálja a vidéket? Attesz nem utálja a vidéket. Csak elméletben ez LSről szólna.
Szóval, hogy pacek legyen. Tök jópofa dolog lenne, komolyan. Csak jelenlegi helyzetben véleményem szerint nincs értelme. Én örülnék a legjobban ha lenne 400 player, és akkor kapacitás is lenne rá. De nincs, szóval elkéne dönteni merre fókuszálunk.
 

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:456
Lack Elek
Na akkor újra nekivágunk, pedig szerintem kiolvasható és érthető előzőleg is. Azért nem tetszik ez a script mert a vidékre szól. Vagy ez nem elfogadott indok?
Attesz utálja a vidéket? Attesz nem utálja a vidéket. Csak elméletben ez LSről szólna.
Szóval, hogy pacek legyen. Tök jópofa dolog lenne, komolyan. Csak jelenlegi helyzetben véleményem szerint nincs értelme. Én örülnék a legjobban ha lenne 400 player, és akkor kapacitás is lenne rá. De nincs, szóval elkéne dönteni merre fókuszálunk.
De ha úgy jobb, mehetünk vidékre is, hozunk valami konföderációs frakciót. Aztán nyomjuk majd a gyapotszedő csapkodós rp-t. Magamra vállalom a szolga szerepet úgyis szeretek feketét rpzni.
Viccet félretéve elméletileg nem véletlenül költözött be a szerver a városba - de leírhatjátok nyugodtan a pontos okot, akkor nem voltam még itt. Ennek szellemében befelé orientálódjunk már és ne kifelé. Én tökre örülök,hogy közben Grapeseeden a legnagyobb dolgok mennek végbe. Csak közben a városban kocsival kerülgetem a walkereket.
 

Hevele

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:223
Kaylie Roberts
Nyugi srácok, ez az ötlet csak egy RP színesítésre lett létrehozva. Nem kell egymás torkának esni.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó