Luis Intro - Krekor

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Zsmoa26

Haladó
Játékos
Üzenetek:18
logo.png

one RolePlay
Unban kérelem


Név: Luis Intro
Adminisztrátor neve: Krekor
Indok: Köszönjük hogy itt játszottál
Tiltás időpontja: 2020.05.24
Meddig tart a ban: Örök
Hányszor voltál tiltva a szerverről: Egyszer
Miért kérsz unbant: Igazából azért kérek mert, el is szeretném mondani hogy mi hogy volt és miért mondtam azokat ami, és egyáltalán nem akartam szabályt szegni, de sokan bele ütközünk  ebbe a hibába hogy túl jól szeretnénk teljesiteni valamit, és így rontjuk el az egészet, pl amikor mondtam hogy törni magyar, én tudom hogy nem magyar szerver, és tudom hogy amerikai, de ez egy kis szólás, de kb senki nem tudta elolvasni ugy elpőrgőtt a chat, a másik meg hogy zsa dara, az pedig azért mondtam, mert megbeszéltük előre hogy kelteni fogjuk a feszültséget, hisz illegálosok vagyunk, és aki beszól azt kint lerendezzük, full RP-vel. Egyedül a Leonidasz amit bevallok tényleg meme, hiszen a hivatalban videóba benne van, és a feltetted az meg csak egy vicc, amit így elszoktunk sütni, ez se egy mém ha jól tudom, igazából ezt szerettem volna elmondani, hátha legalább AJ-t kapnék, vagy ilyesmi mert én nem szabályt szegni szeretnék ezen a szerveren, és nem RP-ket megtörni, hanem élvezni a játékot mert nagyon megszerettem ezt a szervert. És én tisztában voltam vele hogy figyelnem kell miket csinálok és én próbáltam is figyelni.
Min változtatnál, ha visszajönnél a szerverre: Többet nem irnék mém dolgokat, és nem szegnék több szabályt én csak normálisan szeretnék RP-ni mint mindenhol máshol.
Összességében jogosnak érezted a tiltást: Valamennyire persze jogosnak érzem, hisz egy mém nevet mondtam, ami nem engedélyezett, és rossz szólásokat mondtam, ami nem ide való.
 

diREKT

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:42
"zsa dara, az pedig azért mondtam, mert megbeszéltük előre hogy kelteni fogjuk a feszültséget, hisz illegálosok vagyunk"
Nem tudom hogy arra értetted hogy frakcióban voltál, vagy csak eme "kidolgozott karaktered" mozgott illegális körökben, de akár hogy is nézem, ez az indoklás nevetséges. Ha rajtam múlna maradhatna a ban még egy ideig.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó