Lucky bemutatkozása

Lucky Luciano

Újonc
Játékos
Üzenetek:7
Előre is elnézést a helyesírásért, mobilról nyomom, de remélem nem lesz sok hiba benne.

Sziasztok, Ricsinek hívnak, de a legközelebbi ismerősök, barátok Cila-nak hívnak, hogy miért, azt én sem tudom.
2019 júniusában végeztem szoftverfejlesztőt, jelenleg 21 éves vagyok, novemberben fogom tölteni a 22-t. Nagyon kevés hobbim van, vagy már inkább egyáltalán nincs. Néha játszok, filmezek, sorozatozok és hasonló dolgokat, mint a legtöbbetek. AV-RP talán a v2-n fordultam meg elsőnek, ha jól emlékszek. Volt egy olyan bug, ahol a saját boltodba ha betettél egy itemet, akkor ki tudtad venni drágábban, vagy hogy is volt :D már nem rémlik. De jah, ebből gyorsan lett is egy Mustang, hmm, azok a szép idők.  ::)
A szerepjáték, mint műfajt vagy játéktípust 2010 óta tolom, a jó régi sampos verzióval kezdve. Mert hát ugye más még nem volt. Rengeteg helyen megfordultam, rengeteg ismeretlen illetőkkel találkozhattam és tanulhattam tőlük, vagy éppen később már tőlem. Amire talán még mindig a legbüszkébb vagyok, az a jó öreg orosz mafia, ahol több mint 1 évig lehettem leader. Nagyon nagy taglétszámmal és aktivitással, eszméletlen idők voltak azok, soha nem fogom elfelejteni.  8) Azaz jah, elég sok év tapasztalatai vannak a hátam mögött, mint sokatoknak. De már nincs jelenleg olyan szerver, ami felkeltené az érdeklődésem. De nagy reményt fűzök a oneRP csapatához, be is kell, hogy váljon.  ;D

Itt is sok sikert kívánok és reméljük, hogy rendkívül sokan lesznek és, hogy jó Rp élményt/élményeket fog nyújtani a szerver.
 

Darell

Haladó
Játékos
Üzenetek:17
Volt egy olyan bug, ahol a saját boltodba ha betettél egy itemet, akkor ki tudtad venni drágábban, vagy hogy is volt :D már nem rémlik. De jah, ebből gyorsan lett is egy Mustang, hmm, azok a szép idők. 

Már itt eldöntöttem , hogy legjobb barátok leszünk. Ugye?
 

Kinézet személyre szabása

Top Alsó