Lorraine Wiggins

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Rivale

Újonc
Játékos
Üzenetek:15
Eric Delgado
A hold vörös fényben izzott a sötétkék palástba burkolózott égen, amelyet éppen csak pár halvány fényben úszó csillag díszitett, amelyeknek a fénye legalább olyan hideg volt, mint ez az éjszaka… Hideg és mérhetetlenül távoli. A magányos utcát körbe lengte egy szúrós szag, a halál szaga volt, jól ismertem már. Éppen csak egy pár lépést vetettem a sarkon lévő kockaház irányába, a nyitott ajtó felé. Legbelül már sejtettem, sőt… Jól tudtam mi vár. A lábam szinte akaratomon kívül mozdult, egyenesen a ház belseje felé. A falakat vér festette vörösre, a padló bíbor fényben úszott. Egy férfi és egy nő feküdt a szoba közepén egy negyvenötös társaságában… Még a becsukott szemem sem akadályozott meg abban, hogy lássak, nem tudtam sem kitörölni, sem elfelejteni ezt a foszlányt, nem maradt bújóhely a gyilkos gondolat elől. A rabja voltam, felkiáltottam volna, de egy szó sem jött ki a torkomon… Segítség



Heló! A nevem Lorraine, bár nem éppen így kellett volna megismerkedjünk. Most éppen a fejemre húztam a takarómat… Általában ezt szoktam csinálni, ha rosszat álmodom. Reggelig még egészen pontosan két órám és harminchat percem van. De ha már álmok… Ezzel kell indítanom. Már évek óta visszatérő rémálmom ez a történet, amelyet nem tudok kizárni, pedig számtalanszor megpróbáltam. Minden visszavezethető nagyjából tíz évvel ezelőttre. Körülbelül hatéves voltam, s egyik délután arra jöttem haza az iskolából, hogy néhány szirénázó járőrautó áll a házunk előtt… A véres fal, a nyitott ajtó, és a fél pillanatra elkapott… Hát igen, ez volt az első alkalom, hogy holttestet láttam, bár érteni még nem értettem és abban sem voltam biztos, hogy mit látok egyáltalán. Miután kiderült, hogy ki vagyok beültettek egy járőrautóba. Zavarodottan és türelmetlenül telt el az a kőkemény negyven perc, amíg a nagyszüleim értem nem jöttek. Pontosítva, hogy a társaságomba nem csapódtak, mert a rendőrőrsről még jó darabig nem mozdultunk. Na igen, így kerültem én Los Santos-ba, a Maple Street egy kis kuckójának a lepedője alá.
A tíz év nem feledtette el az elmémbe ékelt képek sokaságát arról a napról. S válaszokat azóta sem kaptam, csak először egy Mr. Turner névre hallgató pszichológust, majd mikor a Davis-be jöttem egy Ms. West-et, akivel idétlen beszélgetéseket lehet folytatni, idétlen témákban. Mégis ki a fenét érdekel az, hogy mit látok a lépcső alján mikor ,,csukott szemmel” lesétálok oda? Egyébként szeretem a középiskolát, a maga módján egész tűrhető… Hiszen ott van Trinee, Tasia… Na meg persze Garell is. Plusz egész jó helyem van a suli újságnál, ahol már egy ideje cikkeket írok és szerkesztek… Ez az egyik, ha nem az egyetlen dolog amiért szeretek az iskola köré keveredni és nem elkerülni azt…
Szabadidőmet, bár néha az iskolai időm egy részét is az utcán lógva töltöm, a barátaim és az ő barátaik társaságában. Sokszor olyanok vagyunk, mint egy nagy család… Elfelejtem azt, hogy nincs kit apának, vagy anyának szólítsak… Hogy egy iskolai jegy alapján eldöntik a jövőmet, vagy éppen az élet minden szarságát. A sok nevetés, az éjszakai séták és a közös csínyek és balhék, tudok kívánni ennél többet?
Közel két éve forgatom a szavakat, és nem csak a lapokra, zenére is. Amíg mások bántó és sértő szövegeket dobnak egymás képébe, én megállok a szerelmes, sokszor ciki és mérhetetlenül nyálas rímeknél. De a versszakaimban gyakran jön fel a vallás, sőt… az élet pár nagy kérdése is. De, erről majd később… Végre úgy érzem, hogy az álmosság diadalmaskodik felettem…



Reggel egy villámgyors átvedlés, egy fogmosás, két szendvics a táskába és sietős léptekkel irány a buszmegálló. Természetesen az utolsó pillanatban kelek fel, a legutolsó ébresztőre, ez így megy nálam. Reggel a buszon egy gyors beszélgetés Trinee-vel, egészen az iskola bejáratáig. Ugyanott lesz óránk, én mégis jobbra megyek… Általában ezen a folyosón szokott kitéve lenni az iskolai újság heti száma. Egy öt-hat lappól álló kis valami, amelyet négyen csinálunk. Az ember meg nem mondaná róla hogy újság, mert drága színesben nyomtatni… Így legtöbbször csak a szűz szöveg kerül ki, mellőzve bármiféle illusztrációt vagy figyelemfelkeltést… Mindenki csak elhalad mellette, mert nem integetnek a színek vagy a képek, hogy ,,Hellóóó, én egy újság vagyok!”. De ez most nem is fontos. Boldogan fogtam a kezeim közé a hat oldalas irományt, s vetettem az első oldalra tekintetem…
karakter 3.jpg
… Brittany… Imádkozzon, hogy ne fussunk össze a mai napon. A múlthéten mikor megmutattam neki a verses sorozatom legújabb szerzeményét nekem ígérte az első oldalt. Most meg Terence kapta meg a semmirevaló rajzversenyével, ami maximum azt a hét strébert érdekli, akik bejárnak a rajz szakkörre…
Szóval, csodálatosan indul a reggelem. A vers egyébként az enyém, jelenleg ,,Vice” néven vésem költeményeimet az újságba, de voltam már ,,Jarrod” és ,,Block” is. Mikor elindítottam a sorozatot valóban kaptam pár verset másoktól, voltak akik írtak. De pár hónappal később már csak én tartom fenn a témát, igazság szerint azért is mert nincs jobb ötletem.

De, baszki… Két perc… Elkések…
 

Rivale

Újonc
Játékos
Üzenetek:15
Eric Delgado
Félelem... Talán az egyik legerősebb emberi érzés, s biztos vagyok abban, hogy légy bármilyen vakmerő, te is érezted már. Én sokszor érzem, sőt túl sokszor is. Mint, ahogy már megtudtad nem sok jó dolgot tudok mondani a családommal kapcsolatban. Egy száz oldalas napló rövid fejezete, melynek az utolsó 98 oldalát kitépték. Félek attól, hogy tán sosem fogom tudni megmutatni mi van bennem, hogy nem érek célba... S látom szerte foszlani az álmaim, amelyek most még oly tisztának tűnnek. Túl sok a kétség, a környezetemben az emberek többsége feladta.... Rossz társaság, rossz körülmények, rossz hely. Én semmitől sem vagyok különb, ugyanazokat a köröket futom, mint az előttem lévő összes és valamiben tán tehetséges fiatal, s meglehet én is ugyanarra az útra lépek. Ugyanis a félelem irányít... Féltem a családom, a barátaim, jobban féltem őket mint magam. Ugyanis nélkülük senki vagyok, pusztán egyetlen csepp víz a vadul tomboló óceánban...

Khm.... Elkalandoztam. Bár aktuális idő volt beszélni erről a témáról, viszont jelenleg kisebb a gond... Három perce Trinee mellett kellene ülnöm. De félek benyitni. Sokszor késtem már, ugyanis mint tudjátok nem ápolok sok barátságot az ébresztővel. Szóval két opció lehetséges, egy... Hazamegyek és azt mondom nem érzem jól magam. Bár múlthéten is ezt mondtam... Meg előtte lévő héten is.... Kétszer. Vagy benyitok és húsz percig hallgatom, Mr. Harlon okoskodását az élet nagy dolgairól. Hmm... Asszem eldőlt. Már éppen a kijárat felé vettem volna az irányt, amikor hirtelen nyílt a terem ajtaja.
- Ms. Wiggins! Menjen be és üljön le - nézett rám kissé haragosan Mr. Harlon, bár ahogy láttam nem én voltam a legnagyobb gondja. Éppen Sean állt a háta mögött, lefelé sütött tekintettel és vöröslő arccal. Csak bólintottam egyet, s tán a kíváncsiságtól megrészegülve beléptem a terembe. Az ajtó becsapódott mögöttem, kissé megnyugodva kerestem meg a helyem Trinee mellett, a tanár nélküli tanteremben.
Mint azt délután az egész iskola megtudta, Sean-nak fegyelmije lesz. Droggal fogták meg, büszkén mutogatta tolltartója kényes tartalmát az osztály körében reggel. Egyébként ez nem ritka eset a Davis-ben, mivel a legtöbbünknek nem éppen fényes az élethelyzete, gyakran próbálunk ki dolgokat. S ne, ne kezd. Tudom mi az első kérdésed. Egyszer próbáltam ki, akkor is inkább csak a hangulat vitt rá, csak egy kis fű volt... Ha van azaz ok, amiért kidobnának otthonról, akkor az a kábítószer. A mamámat nem érdeklik a barátaim, hogy meddig maradok kint este... persze csak amíg megbeszéljük, hogy hol leszek pontosan... hogy néha ha bulizni megyek iszok-e... De ha egy valamire harap, akkor az a különféle tabletták és cigaretták. Tiszteletben tartom, meg persze engem se visz rá a lélek. Néha vannak szar napjaim, de nem akarom elcseszni az életem, érted? Hiszen néha ennyin múlik az egész életünk... Egyetlen egy rossz döntésen....
 
Utoljára szerkesztve:

Rivale

Újonc
Játékos
Üzenetek:15
Eric Delgado
rap1.jpg
- Te amúgy hülye vagy, mondták már? – nevet fel Trinee a sorok után. Tekintetében talán ugyanaz tükröződött vissza, amit én is próbáltam átadni az enyémmel, a töretlen és elválaszthatatlan barátságunk okozta öröm.
- Na, nem volt ez rossz, bár a múltkori jobban tetszett – fűztem hozzá szerénykedve, s dobtam a szokásos mosolygós tekintetemet barátnőm felé. Visszanéztem, amit bárcsak pár másodperccel később ejtek meg… Nem, nem történt semmi komoly csak belement egy bogár a szemembe, amitől azonnal nekiálltam könnyezni. Így a sminkem elmosódása elkerülhetetlen volt, ez talán jobban zavart mint a kis vendég, aki a szemem sarkába költözött.
Pislogások közepette öt perc múlva hazajutottam a szapora lépteknek köszönhetően és farkasszemet néztem a fürdőszobánk türkrével.
Gyorsan vízzel leöblítettem az arcomat, szerencsére az a kis dög is kiköltözött a szememből. A százötvenhét centiméteres magasságommal fel sem értem a kis szoba legfelső polcait, így maradt a szokásos opció. Ráálltam arra a rozoga székre, amely talán a ház legidősebb tárgya volt, de nálam biztosan idősebb. Hála az égnek azt a közel ötvenöt kilómat elbírta… Leemeltem a sminklemosót, amely persze mindig a leglehetetlenebb helyekre kerül vissza. Ezt követően pedig búcsút intettem a reggeli arcfestéses játékom megmaradt részének. S ott álltam a tükör előtt… Szemtől szemben, vele...
A hajtincsei feketék, oly annyira feketék hogy ezt nem mondanád sötétbarnának. A leghosszabb hajszála is maximum a vállát súrolja, nem az a kimondottan hosszú haj. A fülei, amelyet igyekszik takarni ezzel a fekete köpennyel, egész nagyok, szerintem aránytalanul is. A szemöldöke elég ritka, még az a szerencse hogy festve van. Bár most az is elég idétlenül néz ki... A szeme barna, mogyoróbarna. Az ajkai pedig... tök átlagosak, de mintha ki volna száradva egy kicsit. A fogai fehérek, viszont a jobb oldalon hátul... Lehet belefért volna egy fogszabályzó a történetbe.
Saját magam méregetése közben egy dolog zavart meg, a rezgő mobilom… Ma este, a hoodon… Gondolkodási időt sem adtam magamnak, meg persze kedvem sem volt itthon ülni.... Este, lent...
Még egy fél pillantás a tükör felé, egy röpke mosoly... Nincs is gond a fogaimmal...
 

Morningstar

Fékezhetetlen
Mentor
Üzenetek:512
.
HCRP elbíráló hozzászólás
Kedves @Rivale!

Örömmel értesítelek, hogy a bíráló csapattal átnéztük közösen a lapodat és elnyerte a tetszésünket.

Gratulálok, a karakterted HCRP minősítést nyert. A továbbiakat ingame a Dashboardon keresztül tudod intézni.
 

Rivale

Újonc
Játékos
Üzenetek:15
Eric Delgado
A lecke megírásán kívül szinte semmi dolgom nem volt, a mamám megoldotta a ház körüli teendőket. Legtöbbször megcsinálta, ugyanis már csak részmunkaidőben dolgozott egy közeli varrodában. Meg legalább kevesebbet gondolt rá… Már öt tél is eltelt mióta a papám búcsút vett tőlünk, de neki mégis mintha tegnap lett volna. Úgy tudta felidézni az összes arcvonását, a szúrós tekintetét, a hangját amely mély volt, akár az óceán. Nem telt úgy nap, hogy este lefekvés előtt ne imádkozott volna érte, vagy úgy hét hogy ne vitt volna friss virágot a sírjára.

Na, na… Kezdünk elkalandozni, ismételten… Még szerencse, hogy sürget az idő.
Nyolcra volt megbeszélve a találkozás, ezért természetesen öt perccel azután érkezem, ha nem így történne, talán nem is én lennék. De ismersz már. Csak fordulok egyet a sarkon és már látom is a szokott helyünket az utca közepén. Egész sokan szoktunk összegyűlni, főleg esténként. De csak, hogy képben legyél, menjünk végig pár szereplőn…

A távolban, az a középmagas, hosszú barna hajjal rendelkező lány a tömeg közepén, az aki mindenkire olyan széles vigyorral tekint… Na, ő Dolla. Hogy mennyire ismerem? Ő mutatott be itt még valamikor, az idejét se kérdezd már. A külseje… Irigylésre méltó, de a mosolya akár a méreg. Lassan végez veled és kíméletlenül.
Nem irigylem, de nem is okolom azt aki belehabarodik…
Vele majdhogynem szemben, Yogi. Azt meg ne kérdezd, hogy mi az igazi neve, amióta csak itt vagyok mindenki így nevezi. Tehetséges zenész és megvan a magához való esze. Bízom benne, hogy az elhivatottsága révén nem marad itt, ha követi az álmait az talán nekem is elég motiváció, hogy én is kövessem az enyéimet…
Jobbra tőle, Squarell. Ritkán látni mostanság, s akkor sem éppen jókedvében. A sajátos megjelenéséhez egy sajátos duma dukál. Őt vagy szeretni, vagy utálni lehet, nincs köztes állapot. De talán csak én látom azt, hogy a sok poén és nevetés mögött mély érzelmek lapulnak, talán mélyebbek mint eltudnánk képzelni.
Mellette, a bátyja. Peanut tekintélyt képviselő figura, nem szívesen vitatkoznék vele, más sem sűrűn teszi. Mindig közvetlen, barátságos… Hogy rejtőznek-e ez mögött érdekek, azt nem tudom. De ha hallgatóságot keresel erre felé, nála jobbat nem választhatnál.
A következő a körben, Shaundra. Régóta ismerjük egymást és talán vele követtem el életem legnagyobb marhaságait az utcából, ezek közül egyiket sem bántam meg, van miről mesélnünk. Szerintem ezt nem is kell tovább fokoznom…
Aztán továbbá, Tako… Vele minden baromságról eltudsz beszélgetni, utána jön Ryan… Sokszor azt gondolom túlságosan jószívű mindenkihez, Dope… Róla nincs mit mondanom, őt meg kell ismerned. Kessie… Veszélyesebbnek tűnik, mint amilyen, ha sikerül vele beszélgetned megleled benne a kedves oldalt is. Berton… Na őt ne akard megismerni, ha nincs jó kedvében….
Ma is leszünk egy páran, egy… kettő… három…
Ja, na meg ott van az a gyagyás akit általában én szoktam kiszúrni, de ma megelőzött és még számolgatni sem tudok tőle…
- Szervusz, Isaiah!
 

Rivale

Újonc
Játékos
Üzenetek:15
Eric Delgado
Éreztél már pillangókat a mellkasodban? Érezted már úgy, hogy bármennyire is rossz hangulatod van, az ő mosolya a te arcodra is mosolyt kanyarít? Vagy azt, hogy egy érintésétől libabőrös leszel?
Egy szó, mint száz kedveltem Isaiah-et. Voltak elképzelései, elvei… Mindig találtunk közös témát, annak ellenére hogy korántsem egyezett az érdeklődési körünk. S nem hiszem, hogy ezt csak én éreztem így. Bár velem nem osztotta meg az érzéseit, akkor sem mikor ketten voltunk. Meglehet túlságosan is hozzászokott ehhez, hogy a kistestvére végett elnyomja magában a bizonytalan és rosszul festő gondolatokat, na meg ennek vonzataképp néha a jókat is.
Szerencsésnek éreztem magam, mikor tenyereink egymásnak feszültek, mikor az ujjaink egymásba fonódtak, amikor épp magához húzott, avagy amikor a fejemet a vállára hajtottam. Szavakra sem volt szükség ezen pillanatokban. Elég volt hozzá Ő… na meg én.
De a ma este nem a miénk volt, hanem mindenkié, a nevetésé, a beszélgetésé…. Egy órával később még az eső is eleredt. De hová gondolsz? Erre felé ez nem vet véget egy ilyen alkalomnak…
Körülbelül tizenegyre értem haza, s nem azért mert fáradt voltam, hanem mert ezt beszéltük meg. Még egy jó meleg zuhany sem segített azon, hogy elálmosodjak. Így hát, maradt a gondolkodás. Te meg én.

El is gondolkoztam a holnapi nap tervezetén, amikor egy csattanásra lettem figyelmes. Nem, ez nem a naponta kétszer, háromszor előforduló lövöldözés hangja volt, ez bizony a ház egyik ablaka felől érkezett. Tettem egy kört a házunkban, amely legnagyobb meglepetésemre üres volt, de nem csak üres… Fényes is. Ilyen hamar reggel lett? A zaj pedig, nem akart szűnni… Szívesebben bújtam volna vissza a szobámba, de tudva azt hogy egyedül vagyok otthon… Még végig sem gondoltam, hallottam ahogy valaki kitöri az ablaknak az üvegét a tőlem jobbra lévő szobában. Az ajtóhoz futottam, Jimmy állt velem szemben két pisztolyt tartva az egy-egy mancsában. Múltkor egyébként beszélgettem vele, nagyon kedves formának tűnt. De mégis mi a fenét keres most itt?
- Tedd meg, itt vannak – nyomta kezembe az egyik lőfegyvert, majd bólintott hátra. – Múltkor beszéltünk, emlékszel? Mindenkinek kell egy csapat. Az utca, a családod. Tedd meg értük.
- De…. De… - próbáltam átgondolni a szituációt, még életemben nem fogtam pisztolyt a kezembe. – Nem is tudom, hogy…
- Elég. Így most bizonyíthatsz. Múltkor azt mondtad, hogy nem akarod a barátaid cipőjét az egyik póznán látni, így volt? – kérdezte egyenesen a szemembe nézve.
Csak bólintottam, nem is tudtam hirtelen mit felelni, teljesen összezavarodtam. A gondolataim és az érzéseim úgy cikáztak, mint egy raj felbőszült méh.
- Aki ide születik, itt is végzi. Nincs választásod, érted? Egyébként is, jobban félted a barátaidat, mint saját magadat – intett hátra a mondatot követően, a hang forrása felé.
Leesett a tantusz, a csőre töltött maroklőfegyvert a saját halántékomhoz szorítottam, majd egy nagy sóhajtás… elfordultam, gondolkodási időt sem hagyva magamnak meghúztam a ravaszt. S elnyelt a mérhetetlen sötétség….
 

Rivale

Újonc
Játékos
Üzenetek:15
Eric Delgado
És megint itt, a takaró alatt… Tudnék mit mesélni. S talán, mesélek is. Úgy gondolom, hogy az a legtisztább módszer, ha az ember kibeszéli magából ezeket a problémákat. Problémákat? Ja, lehet nem a legmegfelelőbb szó, de nem fogok szinonima szótárt játszani hajnali fél négykor…
Jimmy… Először talán őt kell tisztázzuk, múltkor sikerült beszélgetnem vele. Eléggé kedves és közvetlen figura. S megmondta, a mondat úgy ékelődött a fejembe mint ahogy kalapáccsal szokták beverni a szöget egy puha fába… Mindenkinek szüksége van egy csapatra. Főleg felénk.
Én pedig félek, félek attól hogy választanom kell a csapat és a célok között. Nehéz volt kimondani és nem is sűrűn beszélek erről. Sok mindent nem tudtok még, fogalmatok sincsen arról hogy hogyan működik az élet az utcán, hogy mit kell vagy mit nem kell megtenni azért, hogy tényleges tagja légy ennek a közegnek. Amikor azt hiszem, hogy sikerült dönteni, hirtelen kettőt táncolok hátra. Régóta gyötör ez a gondolat.
Talán csak pár ember elvárása végett, talán azért mert szeretném ha sorsom egybe fonódna azzal a közösséggel, akik a családot jelentik számomra, meglehet az elismerés végett, de az is lehet hogy lappang bennem némi hatalomvágy, avagy bizonyítani szeretnék?
Ja, tudom. Jókat kérdezek. De talán pont azért toporgok egy helyben, mert félek meghozni ezt a döntést. Ha döntésképtelennek hiszel, nem is vagy annyira eltévedve. Nekünk erre felé gyorsan kell felnőni. Fiatalon, nulla tapasztalattal és segítséggel választani A és B között.
Az póznáról lelógó cipők, a gondolat hogy valakiből még ennyi sem maradt, az időnként felcsendülő lövéshangok…
Totális téboly. Meg az is, hogy hajnalok hajnalán ezen gondolkodom.
Holnap délután találkozunk Ms. West-tel, a tanórák után. Addig is, próbálok még egy kicsit pihenni… Hosszú nap lesz.
 

Rivale

Újonc
Játékos
Üzenetek:15
Eric Delgado
- A napom? Eltelt. Bár végre találkoztam Brittany-val. Múltkor felhúztam magam azon, hogy nem nekem adta az első oldalt az iskolai újságban. Rá sem kérdeztem a dologra… Ehhez túl fáradt voltam, pláne a mostani esti agyalásaim végett.
- Esti agyalások? Várjunk még ezzel egy kicsit. Előbb mesélj a napodról, történt veled valami pozitív? – tette fel a kérdést Ms. West érdeklődve.
Nagyobb érdeklődést véltem felfedezni ezen kérdésében, mint amennyit én tanúsítottam összesen az eddigi beszélgetéseink során.
- Nem vagyok depressziós, szerintem éppen eleget foglalkozok a saját érzéseim ápolásával. Nem ugorhatnánk úgy a végére? – tekintettem el az óra irányába. – Szeretnék hazaérni időben, meg minden más.
- Lorraine, öt perce sem vagy itt. Csak, dőlj hátra és élvezd a nyugalmat. Szimplán beszélgetünk, ahogy eddig – tekintett rám a fiatal pszichológusnő, a megszokott kimért tekintetével.
- Akkor sem az érzéseim végett járok magához, és ezt mindketten jól tudjuk – vontam meg a vállam, magabiztosan. Tudtam, hogy a tényekkel még Ms. West sem szállhat harcba. – Van egy új barátom – néztem egyenesen a nő szemébe, a tekintetem maga volt a megtestesült ridegség.
- Neve is van az új barátodnak?
- Nem mutatkozott be. Sőt, még csak nem is szólt hozzám. Mintha csak a hallgatóságom akarna lenni.
- Na és, hogy néz ki ő? Mesélj róla – dőlt hátra a székkel együtt a pszichológusnő. Kattintott egyet a tollán, jegyzetelni kezdett egy lapra, amelyet a mappáján tartogatott.
- Máshogy, mindig máshogy. A bőre, akár a hamu. A szeme, mint egy lángoló erdő… - húztam vigyorra ajkaimat a félbe hagyott monológomnál.
Ms. West kapcsolt, jól tudta hogy a bolondját járatom vele. Legalábbis az előző mondatommal. Utálom, ha ír miközben beszélgettünk.
- Ténylegesen mindig máshogy néz ki, ebben nem hazudtam – tettem hozzá.
- Akkor ez nem lehet, hogy több különböző barát? – tekintett el felém árgus szemeivel.
- Higgye el, hogy nem – ráztam a fejem gyengéden. – Meg egyébként is, megtudom különböztetni a valóst a valótlantól, a képzeletet a valóságtól. Pontosan ezért tudom most azt mondani önnek, ez egy új barát. De egyébként is, milyen hülyeség ez a barát jelző? Egy új szülemény, aki ugyanúgy kifog találni az elmém labirintusából, ahogy az eddigi összes többi.
Ms. West csak bólintott párat, egyszerre talán túl sok információt osztottam ki a részére. S tudod mi lesz most? Felír két új pirulát, amitől majd megint egy kis ideig jobb lesz… Jobb lesz. Vagy növel a gyógyszer adagon, amelyet minden este le kell nyomjak a torkomon. Kiskorom óta ilyen vagyok, nem hiszem hogy egy új gyógyszer vagy még pár óra felesleges beszélgetés változtat majd a dolgon… Esetleg egy ideig.
- Na és, hol találkoztatok ezzel a barátoddal? Otthon beszélgettek?
- Ő most is itt van – vetettem a tekintetem Ms. West felé, ezúttal teljesen komoly tekintettel.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó