Lilly Karimi - Viki

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Lilly

Újonc
Játékos
Üzenetek:3
Vladimira Dragana
unban.png


Név: Lilly Karimi
Adminisztrator neve: Viki
Indok: Cheat
Tiltás időpontja: 2020.07.27 kb 20:40
Meddig tart a ban: Örökre
Hányszor voltál tiltva a szerverről: Egyszer sem. Ma délután kezdtem a játékot.

[size=12pt]Miért kérsz unbant: Nem tartom jogosnak a kitiltást.
[size=12pt]Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: Semmin. Mert nem tettem semmi rosszat.
[size=12pt]Összességében jogosnak érzed a tiltást: Nem, és szeretnék választ kapni, hogy miért lettem kitiltva. Hiszen nem követtem el semmit.
 

Sal67

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:131
[adminisztrator]Egy óráig figyeltelek. Mielőtt bannoltalak látszódott, hogy flyolsz. Erről te mit tudsz?[/adminisztrator]
 

Lilly

Újonc
Játékos
Üzenetek:3
Vladimira Dragana
Semmit nem tudok róla, mert nem fly-oltam. Tisztában vagyok vele, hogy mi az. De ha 1 óráig figyeltél, akkor miért vártál ilyen sokat?
Én is, mint sok kezdő akik ide tartoznak, én is a farmon voltam, gyűjtögettem, hogy legyen pénzem.
Hozzátenném, hogy a Motoros klubbal is rp-ztem. Nem is olyan keveset.
Ha fly-olni akarnék, akkor nem találom fel magam és nem bonyolódok rp-be, amit mellesleg én szeretek is csinálni, főleg olyanokkal, akik benne vannak egy jó rp-be.
Ezért innen a gép előtt ülve kérlek téged/titeket, hogy hinned/hinnetek kell nekem. Nem fly-oltam.
Egyáltalán eszembe sem lenne semmilyen cheat programot használni. Tisztában vagyok a következményeivel, hogyha használnám is, ezért is nem tennék ilyet soha!
Ezért is nézek értetlenül, hogy ilyen indokkal lettem kitiltva a szerverről örökre.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó