Lifeinvader Üzenetek kikapcsolása.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Lucas.

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:95
Jennifer Saliven

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

»Lucas.«

Ötleted leírása

»Lifeinvader Üzenetek kikapcsolása.«


Csatolmányok

»Homeba lehessen kikapcsolni feleslegesen ne spammeljen.«

Egyéb megjegyzések

»Eléggé zavaró szétspammeli a chatet. Ezt még Laca fűzte hozzá nem valósult meg.«



 

Az Elisz

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:398
Yana Timurovna
Van olyan ember akit érdekel ez az egész?:rolleyes:
Van bőven, a média a szerver szerves része, ahogy mindig is az volt. Azért nem mondanám, hogy spamelés szinten sok tőlük az üzenet.
Akkor sem érezném spamnek, ha hetente nyomnának egy komplett élő adást, interjút stb :D
Ahogy eddig sem, most sem támogatom a némíthatóságát.
 

Lucas.

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:95
Jennifer Saliven
Van bőven, a média a szerver szerves része, ahogy mindig is az volt. Azért nem mondanám, hogy spamelés szinten sok tőlük az üzenet.
Akkor sem érezném spamnek, ha hetente nyomnának egy komplett élő adást, interjút stb :D
Ahogy eddig sem, most sem támogatom a némíthatóságát.
Ezért is van odaírva Elisz hogy home-ba lehessen saját magadnak kikapcsolni aki akarja. Nem olyan nagy baj akit nem érdekel az ne lássa ennyi.
 

Bolondmike

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:214
bolondmike
Hát jó lenne, engem nem igazán érdekel. Habár évente egyszer ki lehet bírni! Jobban szeretem mikor az eladások floodolják a chatemet.
 

redrum.

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:133
Kelvin Huerta
felőlem aztán ki is vehetik, hidd el nem zavarna semmit az égvilágon számomra és még nagyon sok ember számára sem
 

ohhoney

Lelkes Forumozó
Adminsegéd
Üzenetek:40
Anna

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

»Lucas.«

Ötleted leírása

»Lifeinvader Üzenetek kikapcsolása.«


Csatolmányok

»Homeba lehessen kikapcsolni feleslegesen ne spammeljen.«

Egyéb megjegyzések

»Eléggé zavaró szétspammeli a chatet. Ezt még Laca fűzte hozzá nem valósult meg.«




Nem hiszem, hogy ki kellene kapcsolni a Lifeinvader IC rádiót, ugyanis ugyanezen a úton kaptok értesítést az aktív cégek, frakciók hirdetéseiről is, ami ma már elég fontos azért valljuk be :) Az, hogy havonta egyszer SEM megy egy ilyen fajta élő közvetítés, szerintem az, hogy "senkit sem érdekel" ugyanúgy senkit sem érdekel az, hogy éppen ki szeretné ezt látni, vagy sem. Ugyanis szerintem senki nem hal bele, főleg, hogy olyan időpontban csináltuk, ami valljuk be, korai és szerintem egyáltalán nem spameltünk, erre odafigyeltem. A podcastekre például már van ötlet külön topicra kategorizálva, ami FN-en lesz hirdetve, és ez NEM ic fog lezajlani, hanem doksi formájában, ami ugyanúgy olvasható lesz.
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
Az, hogy jobb esetben van fél óránként egy két soros szöveg, az szerintem sehogy sem nevezhető spamelésnek.

Nem tagadom, amikor volt egy rohadt hosszú interjú a rádióban a választás miatt, az engem is zavart, hiszen az már ténylegesen el tudja pörgetni a chatet. Ez viszont nem.

Egyébként meg, ha az a két sor elspameli a szöveget és nem tudsz tőle RP-zni, akkor szerintem egyszerre 3 embernél többel nem tudsz IC beszélgetni, mert még attól is jobban pörög, mint ettől.
 

Lucas.

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:95
Jennifer Saliven
Az, hogy jobb esetben van fél óránként egy két soros szöveg, az szerintem sehogy sem nevezhető spamelésnek.

Nem tagadom, amikor volt egy rohadt hosszú interjú a rádióban a választás miatt, az engem is zavart, hiszen az már ténylegesen el tudja pörgetni a chatet. Ez viszont nem.

Egyébként meg, ha az a két sor elspameli a szöveget és nem tudsz tőle RP-zni, akkor szerintem egyszerre 3 embernél többel nem tudsz IC beszélgetni, mert még attól is jobban pörög, mint ettől.
Most délután volt egy elég hosszú interjú, na az elég szépen szétspammelte chatet. Nem szólt semmiről se ami érdekelt bárkit.
 

MrHoney

Átlagos Forumozó
Adminsegéd
Üzenetek:26
Zachary Brooks
Egyébként nem megállás nélkül darálták a szöveget, szinte másodpercenként beküldve valamit, így nem is értem, hogy miről maradtál le az élő miatt, ami egyébként jó, ha évente 2x van, tehát még azt se lehet mondani, hogy napi szinten elpörget mindent.
Az meg a másik, hogy a hirdetések (amit egyébként nagyon sokan igénybe vesznek) is ezen a "csatornán" futnak. Ha kikapcsolja mindenki akkor mi értelme marad?

Szerintem bőven kibírható.
 

SoneX

Kivételes Tehetség
Adminsegéd
Üzenetek:237
Anthony Quince
Nem igazán értem a felháborodást. Valóban egyszer van fél évente ilyen. Amikor 200-300 ezreket lehet nyerni egy hasonló nyereményjátékkal ahol kérdésekre kell válaszolni... -Na ott senkit nem zavar, ha megjelenik a kiírás a chat-en!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó