Lester R Torres -> Scott Taylor

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Patrik20030515

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:76
Arról, hogy ti egyből fegyvert rántottatok szó sem volt, sehol,
Fegyverek nélkül? Nem értem. *2 csatolt kép, ahogy fegyverrel vagyunk Rebeccával*
Szó nem volt? Akkor ez itt micsoda?

A következőt írtam, "arról, hogy ti EGYBŐL fegyvert rántottatok szó sem volt sehol.." És ez így is van, nem azért küldtük el a képeket, hogy azt mutassuk, hogy egyből fegyvert rántottatok, amint megérkeztetek oda. Nem vagyunk fogyatékosok, a logból is kiderül, hogy nem így volt.

Megint csak magamat tudom idézni, mert valamit te értettél félre.

A reagálás csupán arra szólt, hogy Scott a következőt írta:


Illetve az MG re szintén reagálva. Ha én hivom fel a Rebbecát vagy azért jön fel hogy engem megvédjen, vagy Iván azért jön oda hogy én hivtam.. Akkor szerintetek fegyverek nélkül érkeznek és csak ennyien? De komolyan...  illetve ha le van infózva hogy ti ott engem épp ki akartok rabolni akkor elkezdenek veletek csevegni?
--> Mi ezt úgy értelmeztük, hogy nem birtokolnátok fegyvert, ha nem MG lett volna, mintha Scott maga alá vágná a fát. Nem pedig arra értettük, hogy a megérkezés pillanatában nincs kézben nálatok fegyver. Úgy néz ki itt a mi részünkről történt félreértés.
Nekem nagyon az jön le, hogy össze-vissza beszéltek, csavarjátok a történetet, egymás ellen beszéltek Ti magatok. Egyik felhozza, hogy fegyvert rántottunk a másik meg, hogy szó sem volt fegyver elővételről. Ti sem tudjátok, hogy mivan, de azért írtok egy PK-t mert lelőttek titeket.

Akkor ide idézném magam, ismételten, "Szó sem volt arról, hogy EGYBŐL fegyvert rántottatok."

Lester egy szóval nem írta bele, hogy az a problémája, hogy ti megjöttetek és egyből fegyvert rántotok. Fentebb kifejtettem, miért lett beküldve a két kép. Te felháborodottan a következőt írod:
Első ferdítés, hogy nem volt közreműködő most meg, hogy mi egyből fegyvert rántottuk és nem történt semmi csevegés IC.
Erre reagáltam én azzal, hogy megírom, miért lett elküldve az a két tetves kép, és egyértelműen beleírom, hogy NEM AZ A PROBLÉMA, HOGY RÖGTÖN FEGYVERT RÁNTOTTATOK. Fogalmam sincs, hogy Lester hozzászólásából neked, hogy jött le az, hogy ez arra lett beküldve, hogy azt mutassa, amint megérkeztetek, már fegyverrel a kezetekben daráltok.

Egyik felhozza, hogy fegyvert rántottunk a másik meg, hogy szó sem volt fegyver elővételről.
Itt nem te ferdítesz a dologról? Azért közel sem ez történt, ha figyelmesen sikerül végigolvasnod.

Ti sem tudjátok, hogy mivan, de azért írtok egy PK-t mert lelőttek titeket.

Azt elhiheted, hogy mindenki szarik arra nagy ívben, hogy lelőtték, pláne, hogy egy háromezer dolláros késnél és pár ezernél senkinél nem volt több érték. Az első hozzászólásomban érthetően kifejtettem, hogy mi az, amit kifogásolunk.

 

Kreator

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:136
Fegyverek alatt azt értem hogy rögtön fegyvert fognak rátok és akár lőnek is nem oda állnak és csevegnek veletek ic.. nem úgy ahogy ti rögtön átvittétek volna azt a csevegést is ooc ügybe.Ha tényleg mg lett volna akkor nem állnak le veletek iczni képbe lettek volna hogy éppen mi a felállás. Adtatok nekem egérutat . A barátom felé közeledtetek késsel ((Gondolom attól hogy leírtál egy /me- t és a saját videótok is alá támasztja hogy elmozgott mellőlem feltételezem hogy nincs 3 méteres keze a Davidnak videóban 3:28 másodpercnél tisztán látszik hogy senki nem állt mellettem mindenki mozgott)) , más pedig nem rpzett olyat hogy rám szegezné a kést vagy a nyakamhoz. , aki ráadásul egy nő . Na ná hogy megvédem , főleg azok után a kijelentések után hogy levágsz meg stb eléggé bekattant rp-t toltatok. Semmi biztosíték nem volt arra hogy túlélhetjük, ezt IRL is bármikor megtenném ha lenne egy pisztoly az oldalamon és a rabló annyira amatőr hogy elveszi a kést a nyakamtól és elkezd random emberek felé futni. Plusz tüzet nyitnak rá és egy késsel szalad a tüzelő fegyverre több méteres távolságból kicsit FearRP szabály szegés szaga van ha már ennyire a szabályzat ügyvédjének érzitek magatokat.


Idézet tőle: Patrik:
Cső, én vagyok Dino, ezért írok ide.

Ahogy az a logban is látható --> [22:08:18] *** Dino Winfred  lehajol, alulról felfelé átkutatja Scott ruházatát. átkutattam a ruházatodat. Szerintem egytől-egyig mindenki úgy nézi át valakinek a ruházatát, hogy az elrablott fél felteszi a kezét scriptesen és a rabló rákérdez azokra a dolgokra, amik nála vannak. Na, most, ha már nem tetted fel a kezed és hiába próbáltuk neked hosszú perceken keresztül kézzel lábbal magyarázni, hogy írd be a parancsot, legalább megemlíthetted volna /do-ba, hogy egy pisztoly is van nálad. Úgy valószínűleg teljesen más fordulatot vett volna az egész, attól függetlenül, hogy Ivanék megérkeznek vagy sem.

[quote author=undefined]A sok ooc chat használat helyett meg dc kommunikációt mellőzve lehetett volna ennél világosabban is nyomni az ic-t mert egyátalán nem volt érthető hogy akkor ott most ti mit is akartok.

Úgy nagyjából ötször hangzott el, hogy rakd fel a kezed, ami sikerült is az RP-ben, tehát csak világos lett számodra, hogy mi a helyzet. Toltuk is volna, világosan, mint a nap az IC-t, ha sikerül eljutni addig, hogy átkutassalak.

Az MG részhez annyit fűznék hozzá, hogy nekem túl sok véletlen egybeesésnek tűnt, abban a pillanatban, ettől függetlenül lehetséges, hogy egy elég szerencsétlen véletlennek köszönhető ez. Valószínűleg erre soha nem derül fény.

[quote author=undefined][22:12:40] *** Scott Taylor  elővesz egy fegyvert. (Colt SCAMP) Itt elfoglalták őket Rebecca  , meg Iván. Elmozdultak mellőlem teret kaptam és elővettem a fegyvert. Ráfogtam a Dinora aztán lekéselt.[/quote]
--> Én biztos, hogy nem késeltelek le, a lakókocsihoz mentem, amint elővettem a fegyvert és vártam, hogy agyonlőjjenek. David és Logan kezdett téged késelni, amint előrántottad a fegyvert, Logan melletted állt, David pedig az RP-je szerint a nyakadhoz fogta a kést. Megjegyezném, hogy abban a pillanatban, amikor te előrántottad a fegyvert HÁRMAN álltunk a közeledben késsel, ebből David elméletileg a nyakadhoz szorította, Logan mögötted, én pedig éppen mondtam, hogy levágom a disznót. A videóban látszódik, hogy David kétszer is teleportál (2:29, 3:30) , de valószínűleg a közeledben állt, ha téged késelt le, amikor megnyomta az egeret, nem pedig mást.

Szintén az előző sor logra reagálva, Rebecca az RP szituáció közben LÉPETT BE a szerverre, az RP szituáció kezdetekor csak te tartózkodtál azon a telepen, az, hogy valaki fellogol egy OOC esemény, ilyen esetben nem tudom miért folyik bele az RP-be, miért nem sétál szimplán el és várja meg, amíg vége lesz.

Szerkesztés:

A videóban továbbá látszik, hogy hiába követem le késsel a nyakadba az összes mozdulatodat és írom, hogy ne mocorogjál, mégis fegyvert rántottál, úgy, hogy hárman vettünk körbe. Ez még akkor sem állja meg a helyét, ha szerinted David abban a pillanatban már nem a nyakadhoz fogta a kését.

[quote author=undefined]Mint Rebecca szolok az esethez, én pont akkor léptem fel a szerverre mikor ez az eset történt én értetlenül álltam a helyzethez ugye többiek semmit sem szoltak mi a szitu Scott-al levolt dumálva egy szitu hogy jön és rp-zünk de utána nem válaszolt nekem gondoltam beafkolt és mikor beléptem láttam hogy kisebb brigád körbeálta Scott-ot majd pörgött az ooc és gondoltma megkérdezem mi a helyzet mikor valaki rámtámadt késsel és meghaltam, reagálni alig tudtam a helyzetre.[/quote]

Ha látom, hogy valakit egy kisebb brigád áll körbe, úgy négyen, maszkban, késsel, nekem leesik, hogy rabolják és rájövök, hogy, most logoltam fel, nem biztos, hogy ebbe nekem bele kéne szólnom.

[quote author=undefined]Hát sajnálom ki volt kapcsolva az ooc , a kevert ic ből nem igazán jött le hogy akkor most ti ki vagy el akartok rabolni. A végén pedig jól látható hogy aki kést fogott a nyakamhoz.
[22:07:22] *** David Slayton  nyakához szoritja a kést.
Az megindul Rebbeca felé és vele kezd iczni tehát már nem volt kés a nyakamnál , videóból pontosan kivehető.[/quote]

David egy szót sem szólt Rebeccához, azon kívül, hogy elnézett felé és IC írt neki, OOC jelek között, ami csakis azért történt meg, mert neked ki volt kapcsolva az OOC chat és nem lehetett veled máshogy kommunikálni.

[quote author=undefined][22:09:44] *** a Kezei fent vannak [Scott Taylor]          Innentől kezdve semmilyen ic nincs egy jó percig, arra vártam hogy most akkor mit akarnak , gondoltam rá kérdek ócé jelbe[/quote]
[22:09:48] David Slayton: (( handsup ))
[22:10:00] Dino Winfred: (( Csak kéne a parancs, hogy meg tudjalak motozni. ))
[22:10:05] Dino Winfred: (( /handsup ))
--> Ez az oka, hogy nem történik semmi, arra várunk, hogy beírd a parancsot, ami úgy tűnik hiába volt, hiszen nem volt OOC chated, mondjuk én egy ilyen szituációnál biztos beírnám a parancsot és megnézém az OOC-t, hogy nem ott próbálnak-e magyarázni nekem ezek a szerencsétlenek. Ha pedig úgy döntesz, hogy mégsem, egy ilyen szituációnál, ha jól tudom nem is kevés játszott perccel a hátad mögött, talán automatikusan beírhatnád a /handsup -ot. Az utolsó, amit ehhez fűznék, hogy miután az RP-ben felraktad a kezedet, és továbbra is írkáltunk neked IC is, hogy rakd fel a kezedet, nem lett gyanús, hogy scriptesen is fel kéne?

[/quote]

Erre pedig csak azt tudom mondani hogy kikapcsolt ooc chattal nehéz lenne egy félig ooc rablást teljesíteni , különben is ahogy kértetek ooc-n videóból vissza nézve az szerintem egy kicsit sok.. maximum szépen megkérhetsz mivel ooc nem állsz felettem még rablóként sem , és igen nem tettem fel a kezem scriptesen épp egy másik szerverről léptem át kicsit meg is voltam keveredve , ha nem jönnek arra Ivánék és nem lép be pont akkora Rebecca, illetve nem rohan felé késsel a David akkor nem veszem elő a fegyverem ha egy csöpp lehetőséget nem látok meg a szituációban egy néhány tizezres fegyverért nem fogom eldobni az agyam ha elveszik meg 5 ezer dollárért.. simán átadtam volna ha úgy alakul az rp , illetve ha rpztek is nem ooc csevegtek meg adminnal fenyegeztőztök és a videóval vagytok elfoglalva.. Ott a log semmi ic nincs tovább hogy ti mit akartok tőlem. Az egyik az elején beakar rakni a kocsiba , aztán mindenki a másik ellen beszél . Már az elején mondtam hogy oda adom a pénzem  meg amim van egyáltalán nem ellenkeztem nem értem mivel van a problémátok. elég volt végig olvasni ennyi rp-t olyan későn.Illetve sajnálom hogy nem vagyok gépíró.  A szerver szabályzatot végig olvasva sehol nem találok olyan pontot ami kötelezne az ooc chat használatához, mert szerintem rp-k alatt nincs is értelme hiszen milyen rp az amit ooc val kell korrigálni és discordon le kommunikálni ic rádió vagy ic csevegés helyett?

Illetve bízom abban hogy aki ezt az ügyet bírálja majd elkéri tőletek a rablás előtti perceket ha másban nem logban, hogy mennyire is rpztétek ezt ti le. :)

Szerk: Illetve még azt hozzá tenném ha én késleltetni akarom az rp-t akkor nem azt írom hogy itt a pénzem , vagy készültem volna oda adni mindenem ha nem kavartok össze.Minden emberre aki ott elment még olyan is volt akit azt se tudtam kicsoda pl a motoros hogy biztos én hívtam oda.. :D Én nem Mgzem nem vagyok rászorulva , ic-n is ki tudom fejezni magam.. sőt még örültem volna egy ilyen rp szálnak is amit kapok a rendszámotokkal és később meg tudlak titeket fogni egyenként. Illetve senki nem lőtt amig nem támadtatok , én pl csak rá szegeztem a  kocsi mellett lévő fejére a fegyverem .. simán lelőhettem volna mégsem tettem.
 

claudeINAKTIV

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:439
Sziasztok! A panaszt én fogom kezelni.

Elsősorban szót rendezzük le az MG részét a dolgoknak:
Valóban érdekesnek találom énis, hogy Rebecca Evans pont akkor lépett fel a szerverre, mikor ti raboltátok volna Scott Taylort, viszont ez magában nem bizonyit semmit. Ivan Sniderék megérkezése a helyszinre is érdekes, viszont mint irta megjegyezte már a gépjárműveteket, amivel a rablás helyszinére érkeztetek. Ez valóban felvet pár kérdést, viszont ha tényleg megtörtént az, amit irt Ivan, akkor teljesen elképzelhető. Ellenben ha azt nézzük, hogy szándékosan lassan RP-zett azért, hogy felérjen Rebecca akkor ez valóban szabálysértés.

Következő dolog, amit felhoznék az az RP szituáció szándékos késleltetése:
Mivel Scott Taylor már egy ideje illegálban van illetve a szerveren játszik, igy úgy gondolom, hogy volt már része pár rablásban mint rabolt vagy rabló fél, igy tudnia kellene, hogy ha rabolják, akkor használni is kéne a /handsup parancsot azért, hogy meg tudják motozni. Ha teljesitette volna ezt Scott, akkor ahogy a videóban is emliti a srác már régen leléptek volna a helyszinről és nem lett volna ez a panasz sem.

Powergaming, ez egy érdekes kérdés:
Amit én látok a felmutatott bizonyitékokból az az, hogy David Scott nyakához fogja a kést elég hosszú időn át, viszont a videón ahogy én látom csak elteleportált mellőled valami hiba végett. Lehet hogy Scottnál úgy nézett ki mintha elsétált volna, szóval ezt jogtalannak itélem.

Az OOC stilus mind IG mind fórumon:
Szerintem elvárható az, hogy OOC formában kultúráltan fogalmazzunk mindenhol. Ez a "[22:11:41] Lester R Torres mondja: ((rakd már fel a kezed mert felakasztom magam))" illetve "Téged etetnek, hogy ennyire hülye vagy, vagy megjátszod magad?" kicsit elhúz egy olyan irányba, amit nem szeretnék képviselni.

Összegzés:

Ha nem húzza az időt Scott, akkor sokkal hamarabb végeztek volna Lesterék. Racionális gondolkodással úgy gondolom, hogy Scott Taylor húzta az időt azért, hogy Rebecca és Ivanék odaérjenek. Scott azt mondta, hogyha MG-zett volna, akkor úgy jönnek oda nem volt náluk fegyver? - Volt náluk fegyver.

[adminisztrator]Jogos.[/adminisztrator]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó