Leroy Payne - Panasz ismeretlen játékos/ok ellen.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Bukferenc

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:32
panaszkonyvj.png

Neved: Leroy Payne
Játékos(ok) neve: Sajnos ismeretlen
Panasz oka: Kerék szúrkálás
Panasz kifejtése: 2021.07.18-án este 22 óra környékén - A birtokra kicsit korábban érkeztem kb 21:30 körül -, fent voltam a szőlős birtoknál, és szőlőt gyűjtöttem. Nem nagyon láttam arra senkit pár parkoló autó és egy helikopter, de a birtok teljesen üres volt. Szedegettem a szőlőt. Kis idő után valami kocsi elhajtott a birtokon keresztül a szőlők között de nem voltam másra figyelmes. Nagyjából 22:20 környékén visszamentem a kocsimhoz a parkolóba, és látom hogy ki van szúrva két jobb oldali kereke. Na most a PK-t annak indokában írom, ugyan is én nem nagyon emlékszem hogy okot adtam volna bárkinek az IC karakteremmel arra hogy IC ilyesmit csináljon, kárt okozzon a karakteremnek. Sajnos már nem első esetem, mivel már korábban is megtörtént más helyen. Akkor IC ügyként kezeltem, viszont számomra már nem vicces, hogy valaki vagy valakik ezen szórakoznak, és ha segítséget kérek akkor IC ügyként van kezelve. A kocsival lehajtottam a 2-es bankig utána freezt kaptam, hogy ne menjek tovább. Természetesen le IC-ztem a vontatást és barátait, és ezután írom a PK-t, ugyan is szeretném ha ez nem lenne ennyiben hagyva!
Bizonyíték (kép, log, videó): https://imgur.com/Of5KfXJ
Megjegyzés: Ha valakinek tényleg volt rá indoka, akkor én ezt elfogadom teljesen IC ügyként, viszont én tényleg nem emlékszem hogy bárkinek is ártott volna a karakterem oly módon IC hogy ezt így adják vissza. Tehát szeretném ha utána lenne járva a dolognak! Amennyiben tényleg oktalan volt a kiszúrás, szeretném a szankciót is látni érte!
 

claudeINAKTIV

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:439
Szia,

mivel jelenleg nincs kapacitásunk visszanézni ezeket a kisebb szabálysértéseket, ezért nem tudjuk a bűnösöket megtalálni. Ellenben kapsz egy fixet a kocsidra, ha aktuális még.

Egyébként jogos lenne.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó