Legion LLC. - Crucial Fix

W3X

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:120
Pok Ember
PWLsK0l.png

GOVERNMENT OF SAN ANDREAS
CÉGALAPÍTÁSI KÉRELEM



Igénylő neve:Ben Chou
Igénylő születési helye, ideje:Ota, Japán. 2004.02.12
Igénylő lakcíme:Simmet Alley 1422
Igénylő telefonszáma:89758598
Igénylő elektronikus értesítési címe (( Discord)):crucialfix@legion-community.com (( Attesz#9931 ))
Vállalkozás neve:LEGION LLC.
Vállalkozás székhelye:Vinylism Record Store, Hawick, 2117
Vállalkozás egyéb telephelye(i):Red Room, Textile City, 2198
Crucial Fix, Pillbox Hill, 82
Vállalkozáshoz tartozó Facenetwork oldal (amennyiben van):
Vállalkozás tevékenységi köre:Reggeliző és kávézó
Vállalkozás számlaszáma:2018-307395
Tűzvédelmi engedély:

A cégbejelentési lap benyújtásával elfogadom mindazokat a feltételeket és szabályokat, melyeket a cégbejelentési lap beküldése előtt figyelmesen elolvastam, értelmeztem és tudomásul vettem, minden egyéb pontjával együtt. Továbbá elfogadom, hogy amennyiben pozitív elbárálás után visszalépek a bejegyzési szándékomtól, köteles vagyok a Government of San Andreas felé az $5.000-os ügyintézési díjat befizetni.


Ben Chou
Igénylő aláírása
Kelt:
2022.10.30.
 

Doky

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:30
PWLsK0l.png
GOVERNMENT OF SAN ANDREAS CÉGALAPÍTÁSI KÉRELEM - ÉRTESÍTÉS
Tisztelt kérvényező!

Ezúton értesítem, hogy az ön által előterjesztett Legion LLC. elnevezésű vállalkozása cégbejegyzési kérelmét megkaptuk és elfogadtuk.
A továbbiakért kérem fáradjon be a városházára, ahol keresse fel kollégánkat. Kérem, hogy hozza magával ezt az értesítőt, a személyi igazolványát, az ingatlan tulajdoni lapját, vagy a bérleti szerződést, valamint a tűzvédelmi engedélyt. Felhívom figyelmét, hogy vállalkozása az egyszeri $50.000-os bejegyzési díj befizetése, valamint a személyes találkozó és adategyeztetés után kerül bejegyzésre.


Tisztelettel: Harold Gates
City Clerk
Government of San Andreas​
 

Kinézet személyre szabása

Top Alsó