[Legális Pályázat] Drake Scofield Diesel Garage

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

MrNobody

Újonc
Játékos
Üzenetek:3
Drake Scofield
logo.png


A szervezet rövid története:

A Diesel Garage 1945-ben alapult meg még San Fierroban. Ez idő alatt több százezer autót szereltünk meg, építettünk át, és újítottunk fel! A műhelyünk kiváló szakemberekkel rendelkezik, ugyanis ez alatt a 77 év alatt, sikerült remek kapcsolatokat kiépítenünk! Bár ilyen sok ideje fut a műhelyünk, szeretnénk további terjeszkedést indítani! Ehez több országot, város, kontinenst megvizsgáltunk, de a választásunk Los Santosra esett. Miért is Los Santos? Ahogy szétnéztünk remek adottságai vannak a városnak. Csodás tengerpartok, csodás város részek, és remek sportkocsik! Ha minden ilyen szép mi hiányozhat? Hát egy remek szervíz, azaz a Diesel Garage! Bármilyen járművet megtudunk csinálni! Amennyiben úgy gondolja, hogy szükség van egy új, és remek szervízre kérem támogasson minket, hogy cégünk a maguk kis gyönyörű városába letelepedhessen!


Szervezeti felépítése:

A szervezetünk felépítése nagyon egyszerű! Jelentkezés során két pozícióra lehet jelentkezni!
  • Egyik a Student Servicer: Ilyenkor az alkalmazottak már kapnak kulcsot egy szervizelő furgonhoz, amivel kitudnak menni a vészhelyzetre, ahol helyszíni szerelésre van szükség! Szükséges a pozíció betöltéséhez érvényes Személyi! Amennyiben nincs jogosítvány, a furgonhoz kulcsot nemkap a személy ameddig nincsen érvényes jogosítványa!
  • Másik ilyen nyitott pozíció a Student Towtruck Driver: Ehhez a pozícióhoz jóval nagyobb kikötések vannak! Azaz érvényes személyi igazolvány, jogosítvány, illetve a cégen belül elvégzett vizsga! Ezek után jár egy vontatóhoz kulcs, amivel vontatásra tudnak kimenni az adott alkalmazottak!
  • Mechanic: A próbaidő lejárta után, rövidebb beszélgetés után, az alkalmazottak előre lesznek léptetve Mechanic rangra. Ekkor a fizetés emelés is megtörténik!
  • Towtrucker: Az adott illető továbbra is vontató kulccsal rendelkezik, a fizetése emelkedik, természetesen egy rövidke elbeszélés után.
  • Professional Mechanic: A Professional pozíció elérésénél egy alaposabb átvilágítás következik, ezáltal megtudhatjuk, ha a telep nyitva van, akkor rálehet e bízni a telep ideiglenes vezetését. Amikor a telepen tartózkodik és probléma van, azt ő azonnal jelzi a telephely tulajdonosa felé!
  • Professional Towtrucker: Ilyen esetben a telepet ráis lehet bízni akár a Professional Mechanic pozíciót betöltött személyre, egy alapos átvilágítás után, illetve ekkor már kap kulcsot a targoncához, amit kizárólag nyomós indokkal használhat!
  • Site Mananger: Ezt a pozíciót betöltő személy kap kulcsot a vontatóhoz egy cégen belüli vizsga után. Nagyon alapos átvilágítás szükséges a pozíció betöltéséhez. Ekkor már ő felel a telephelyhez tartozó gépkocsik megfelelő műszaki állapotáért! Azaz ha valami hibát talál, szükség esetén javítja! A Professional Mechanic és Towtrucker pozíciók kötelezettségei rá terhelhetőek.
  • Sales Mananger: Ő figyeli az ügyfelek reakcióit, illetve szem elött tartja a cég és az ügyfeleknek mi a legmegfelelőbb. Az összes eddigi pozíció felelőssége rá terhelhető! A pozíció betöltéséhez, szükséges egy nagyon alapos átvilágítás, cégen belüli Sales Mananger vizsga. Miután mind ezek teljesültek és minden rendben van, a pozíciót betöltő személy aláír egy titoktartási szerződést a cég és önmaga között!
  • Deputy Owner: Az adott pozícióhoz az összes vizsga elvégézse kötelező! Amennyiben az Owner nem elérhető, mert sürgős dolga akadt, a telephely vezetése rámarad! Az összes felelősség ráterhelhető! Ownerrel egyeztetett jogkörökben szabadkézzel intézkedhet!
  • Owner: Ő felel a telephely megfelelő vezetéséért!
Szükséges felszerelések:

A telephely megfelelő vezetéséhez szükséges eszközök listája:
  • 1 darab telephely
  • 2 darab vontató
  • 2 darab targonca
  • 2 darab furgon, amivel a helyszíni szerelés elvégezhető
  • 2 festő helyiség, ahol a gépkocsik festését elvégezhetjük
  • 1 nagy raktár ahol a gépkocsikhoz tartozó alkatrészeket tárolhatjuk
  • Munkaruházat -Fekete nadrág, piros póló, fekete cipő-
  • Tablet amin a szerelés részleteit szabhatja testre az ügyfél
  • Szerszámok
  • Személyzeti parkoló
  • Egy kézi autómosó
  • 5 darab szerelő állomás
  • Ügyfél parkoló
OOC terveim a szervezettel:


A szervezettel elég nagy terveim vannak! Ez annyit takar, hogy szeretnék létrehozni, egy olyan csapatot ahol a szervezet tagjai jól kijönnek egymással, ahova a játékosok szívesen hozzák a járműveiket! Egy olyan szervezetet, ahol az emberek otthon érezhetik magukat, ahol a megfelelő bánásmódot megkaphatják. Ahol a szerelőkkel a civilek kedvük szerint RP-zhetnek akárcsak a szerelés ideje alatt! Ehez tartozna egy TGF lap, aminek a kitöltése kötelező! Amennyiben ezeket sikeresen kitöltötték jön egy OOC elbeszélgetés, majd egy RP teszt IC. Amennyiben ezeket mind sikeresen teljesítette a jelentkező, abban az esetben sikeresen felvételt nyer hozzánk! A 2 hét próbaidő után, következne egy újabb elbeszélgetés ahol a szervezet adott tagja elmondhatja meglátásait, amiket a szervezet vezetői megválaszolhatnak, amennyiben szükséges változtathatnak rajta. Amennyiben a próbaidejét letöltött személynek megfelelnek a körülmények és a vezetőségnek is abban az esetben végleges felvételt nyer az adott illető! Ezek után amennyiben kiszeretne lépni 14 nap kötelezően ledolgozandó, vagy közös megegyezés alapján akár elengedhető! Amennyiben nincs súlyos indok a kirúgásra az adott személy teljesítménye, és aktivitása alapján végkielégítés járna. Azonnali kirúgás esetén, amihez súlyos szabálysértést, vagy törvénysértést kell elkövessen az adott illető, végkielégítés NEM jár, 14 munkanapot NEM dolgozhatja le! Amennyiben ez törvényszegés miatt történik a megfelelő szervek értesítése kötelező, és a személy átadása elengedhetetlen!

OOC magamról:

Sziasztok! Attilának hívnak, 19 éves vagyok! Jelenleg érettségi elött állok, igy még iskolába járok. Iskola mellet diákmunkázok péntek szombatonként éjszakás műszakban! Jelen pillanat szerint elég sok szokott lenni még ígyis a szabadidőm, így gondoltam megpályázok egy frakciót a szerveren! Miért Diesel Garage? Igazábol a Gas Monkey Garaget akartam rekreálni, de igy a megeshető komplikációk elkerülése végett Diesel Garage-ra átkereszteltem! De ezen kívül miért is pályázok?
  • Szeretnék egy komoly közösséghez tartozni.
  • Szeretnék kibontakozni, de mégis több tapasztalatot szerezni.
  • Szeretném megmutatni, mire is vagyok képes, amikor komolyan kell venni egy adott frakciót!

1 éve GTA V RP-zek ezelött pedig 7-8 évet MTA-ban RP-ztem.
Mint láthatjátok a céljaim a frakcióval komolyak. Úgy gondolom mint mindenkinek, nekem is vannak jó és rossz tulajdonságaim.

3 rossz:
  • Zavar ha valaki miatt nem tudom elvégezni megfelelően a feladatom
  • Mindig a maximumot akarom kihozni mindenből
  • Sokat dohányzok - igy sokszor megesik hogy RP szituáción kívül eltűnők a gép elöl-

3 jó:
  • Szerintem barátságos vagyok
  • Meghallgatom az emberek problémáját
  • Sokat vagyok aktív

Igazat megvallva nem tudok többet mondani magamról! Szükség esetén a lapot bővítem!

Köszönöm, hogy elolvastátok!
 
Utoljára szerkesztve:

Matteo

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:153
Dr. Arthur Dylan
[fa]Szia! Összességében egy terjedelmes pályázatot sikerült összehoznod, azonban kissé sablonosra sikerült.
Sajnos ezúttal nem tudlak továbbjuttatni.[/fa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó