Laura Grubisic -- > Cserkó

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

cruuuw

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:61
panaszkonyv.png

Neved: Laura Grubisic
Adminisztrátor(ok) neve: Cserkó
Panasz oka: Teljes mértékben unfair bírálat.
Panasz kifejtése: Egy emberkét raboltam ki éppen, név szerint Enzo La Montest. A rablást óra 47kor kezdtem el, egészen 54-ig húzta a srác OOC chaten, hogy ő aztán nem fogja odaadni a pénzét, ez mindene, ez mekkora kibaszás blabla. Ekkor untam meg, és írtam Cserkónak. Szépen elmondtam a problémámat, kőkemény 6 perc magyarázkodás után sikerült az embernek megérteni, hogy ez sajnos benne van a játékban, átkell adnia a pénzét. Cserkó át is ment láthatatlanba, Enzo pedig folytatta a teljesen nonszensz RP-ket. Csak hogy hozzak fel pár példát. Segitségért ordit, miközben fegyvert fogok rá, try-al megpróbált a földre vinni miközben fegyvert fogok rá, továbbra is nyomta a szarságát OOC chaten, hogy ő inkább jailt kér, nem fogja átadni blabla.. Szóval majdnem 15 perc baszakodás után, ami csak annyiból telt, hogy nyomta az OOC chatet, és szabályokat szegett, felidegesitett a srác, leírtam neki, hogy gondolom ő sem szeretné, hogy a viselkedése továbbitva legyen Dani-nak, aki kétszer is átgondolja majd ezekután, hogy a hamarosan nyiló OneVoiceon megkapja-e végül a leader szerepét. Pár percre  rá segitségért kiabálva elfutott, ennek hatására pedig fejbe lőttem. Mivel Cserkó végig nézett, egyből ki is jött, a srác kapott valamennyi szankciót, nekem pedig elintézi a pénzt Limóniummal, eddig teljesen korrekt. Aztán jön nálam az a rész, ami miatt a panasz végül születik. Közölte, hogy egy "kisebb" szankciót fog adni nekem is, az OOC stilusom miatt, mert fenyegetőztem elvileg. Ebből a kisebb szankcióból végül 1800 másodperc némitás, hogy véletlen se tudjak rá PM-elni tisztázni az ügyet, illetve 45 perc adminjail várt, amit még azóta sem értek, hogy miért is kaptam pontosan.   
Bizonyíték (kép, log, videó): https://pastebin.com/DY7rUBDs
Megjegyzés: -
 

cseri502

Individuum
Játékos
Üzenetek:310
Szia Laura.

Őszintén ehhez nem tudok mit hozzáfűzni. Továbbra is annyit tudok mondani, hogy nem fenyegeted a játékosokat. Amennyiben problémád adódik egy frakció vezetőjével, Dani felé lehetséges fordulni. Úgy gondolom, hogy nem OOC kell ilyenekkel fenyegetni a játékosokat. Továbbá az OOC chaten, illetve a panaszkönyvben mutatott stílusod után nem tudom, hogy mit szeretnél elérni.
Várom Dani bírálatát. További szép napot.
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:490
Log alapján Laura kezdetben teljesen higgadtan és kulturáltan kezelte a helyzetet. Ezek mellett nem érzem azt, hogy itt bármi olyan elhangzott volna, ami nem elfogadható.

Szerintem néhányan nem vagytok tisztában a fenyegetés jelentésével. A fenyegetés lényege, hogy az eredmény egy jogtalan kár legyen. Itt ez nem valósul meg, mivel ennél az esetnél szabályszegés történt és az adminhívásból bekövetkező kár (pl. AJ/warn/Mute/Leader elvétel) nem jogtalan.

A naplóból az AJ-t törlöm, ha más károd is keletkezett, akkor írj.
A panasz jogos. Cserkó légyszíves olvasd át a spoileres részt, hogy a jövőben jobban tudjuk megállapítani, hogy mi minősül fenyegetésnek.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó