Landon Foster Unban kérelme Lázár Felé

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

CounreyGeorge

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:137
unban.png


Név: Landon Foster
Adminisztrator neve: Lázár
Indok: OOC rádió
Tiltás időpontja: 2020.08.30
Meddig tart a ban: Örökre
Hányszor voltál tiltva a szerverről: 1 alkalommal /do Hazugsággal amit elvileg azzal a féllel megbeszéltem akivel ez történt

[size=12pt]Miért kérsz unbant: Első sorban azért mert a szerverbe sok időt öltem a másik nagyon fontos ok hogy Magyarországon ez az egyetlen potenciális Gta 5 Write Rp szerver
[size=12pt]Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: OOC rádióban nem kezdenék el pofázni hogy milyen rp-t tol le valaki
[size=12pt]Összességében jogosnak érzed a tiltást: A kitiltást magát teljesen jogosnak vélem bár ezért az örökre kitiltást szerintem túlzásnak érzem mivel eredetileg 5 nap-ról szólt a kitiltást és ezt nem értem hogy lett hirtelen örök kitiltás mikor ez elvileg akkor jár ha a személy rombolja a közösséget , de szerintem én ezt a vétket nem követtme el.
 

Lazar0200

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:220
Szervusz,
Kezdenék azzal hogy gondolom mennyire komolyan veszed ezt az UB kérelmet, tekintve a kérelmed módosítás előtti címét.
Maga az OOC Rádió csak az utolsó csepp volt a pohárban, ha nem érted miért van ez így pörgesd át az ucp-den a büntetés panelt, mert lassan tényleg pörgetni kellene.
Korai lenne ez az unban.

[foadmin]Elutasítva.[/foadmin]

 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó