Landon Foster - Limonium

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

CounreyGeorge

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:137
unban.png


Név: Landon Foster
Adminisztrator neve: Limonium
Indok: Folyamatos Fun. Köszönjük,hogy itt játszottál. Utolsó esélyed eljátszva!
Tiltás időpontja: 2020-09-24 17:54:35
Meddig tart a ban: 2020-09-24 17:54:35
Hányszor voltál tiltva a szerverről: : 1 OOC rádió , /Do hazugság (( Meglett utólag beszélve a félreértés )) Meg a jelenleg rajtam lévő

[size=12pt]Miért kérsz unbant: Lényegében azért szeretnék unbant kérni mivel a szerver eléggé komplexen ki van dolgozva és össze is van rakva és eléggé jó és mivel magyar write rp viszonylatban eléggé kevés ilyenfajta szerver van így hát nehéz érvényesülni gta 5 által adott lehetőségekben roleplay-t játszani . Továbbá szerintem a bannomat teljesen jogosnak érzem aznap eléggé lazára vettem az egészet , már kissé ideges is voltam mivel aznap be szedtem azt hiszem magamnak kettő warn-t mivel akkor az MD-snek vagy nem tudom kinek beszéltük az orvosi outfitját OOC amivel én elvileg "átvittem" az egész dolgot rp ből ooc-ba szerintem ez úgy ahogy jogos volt csak akkor kettő darab warn-t kaptam amin kissé aznap  felidegesítettem magamat mivel azzal már kigyűlt 4 darab figyelmeztetésem a szerveren  amivel már közel álltam az ún örökös kitiltáshoz , és ez miatt kicsit már rá streszeltem a a dolgokra hogy úúúh most ub-ztak aztán már megint közel állok ehez azért mert nem bírtam magammal . Mint tudjuk én se vagyok 1 szent lélek eléggé agresszívan megtudtam nyilvánulni a szerveren és eléggé bántó módon is megtudtam , és igen sok alkalommal be durciztam aztán fogtam magamat aztán elhúztam a helyről .  Igen, elégé idegbeteg stílust mutattam mellé egy kis komolytalansággal fűszerezve de ezt így szerintem most tudtam teljesen átgondolni mivel az első ilyen örök ban utáni cuccnál szerintem még nem volt bennem a teljes átgondolás és szerintem is túl korán írtam meg azt az unbant . Tudom és elismerem hogy eléggé sok büntetésem van . De ha arányaiban megnézzük abból kettő darab inkább komolytalannak mondható mivel a vezetési stílusom volt ott a gond . De szerintem azóta változhattam valamennyit mert én is úgymond eltudtam ismerni a saját hibámat azzal hogy én úgymond tényleg javítottam ezen az agresszív  hozzá álláson . De a lényeget nézzük akkor szerintem én valamennyire megváltoztam vagy nem megváltoztam mert az eléggé furcsa szó legyen inkább az hogy átgondoltam ezt az egészet hogy ezt a stílust amit én le műveltem az ténylegesen inkább az hogy kissé idegbeteg stílusom volt és néha volt 1-2 alkalom mikor a dolgokat úgymond nem vettem komolyan . A Limonium nevezetű admintól innét is bocsánatot szeretnék kérni ha esetlegesen megbántottam , vagy bántó / sértő kifejezést használtam rá . Utólagosan belegondolva ténylegesen megbántam azt hogy én ilyesfajta módon nyilvánultam meg a szerveren , ha esetlegesen unbant nem kapok szeretnék minden játékostól bocsánatot kérni a szerveren akit megbántottam , vagy esetlegesen támadóan kezeltem le őt , vagy megbántottam vagy sértettem .  Szerintem rossz ember nem vagyok csak átgondolatlan és nekem ez okozta a vesztemet ebben az esetben. Bár ha unbant nem kapok legalább itt és most Bocsánatot kérnénk azoktól az emberektől akit valaha sikerült megsértenem , vagy elvennem a kedvét.
[size=12pt]Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: Idegbeteg hozzáállásomon  , inkább fogom magamat és nem teszem meg amit abban a helyzetben szeretnék megtenni inkább fogom és másféle cselekmény sorozatot próbálok inkább összehozni OOC stílusban és IC stílusban is . És inkább írok 4-5 percig , amit átgondolok ha az 5-6 szó de akkor is . És jobban átgondolnám magát azt is hogy mit akarok művelni , és azt hogy mit fogok cselekedni magával a karakterrel mivel az előzőnél átgondolatlan volt az a cselekmény amit csináltam , amit nagyon megbántam , tudom hogy ezt sokan le írják , meg mondják is . De én ténylegesen átgondoltam , és meg is bántam amit tettem .

[size=12pt]Összességében jogosnak érzed a tiltást: Teljesen jogosnak érzem a kitiltásomat , és az ott megszületett döntés sorozatnak , hiába szeretnék ez miatt embereket hibáztatni de itt az egyetlen hiba az volt ahogy én hozzá álltam a dolgokhoz , és ahogyan csináltam a dolgokat .
 

Limonium

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:2,085
Szia Landon. Volt egy eseted amikoris elszaladt veled a ló. Viselkedésed az akkori teljesítményed alá is jobban letoltad, holott pontosan jól tudtad azt, hogy te már utolsó esélyesként vagy itt. Szeptemberben ezért is kaptad végleges kitiltást a szerverről. Tetszett számomra az, hogy részletesen leírtad 'mit gondoltál és elnézést kértél. Fülembe jutott többek között az is, hogy mostmár normálisabban állsz hozzá egy-egy szerver közösségéhez. Többszöri alkalommal végigolvastam unbankérelmed és hezitáltam mi legyen.
Most jól figyelj rám, Landon. Utolsó alkalommal vissza leszel engedve, de felhívnám a figyelmedet arra, hogy ugyanúgy "utolsóesélyesként" maradsz a szerveren és a legkisebb rád érkező panasszal azonnal visszakerül rád a végleges ban és több unban kérelmet nem fogunk elfogadni tőled. Tekintettel arra, hogy tavaly iskolakezdésnél került rád általam a ban, visszaengedlek egy 200 perces adminjail leülése fejében "Unban eredményeképp" beidézéssel. Arra kérnélek, hogy ez idő alatt többször is olvasd át a szerverszabályzatot. A szerveren bármelyik admin megadhatja a neked kiszabott adminjailt.

Amennyiben elfogadod ajánlatomat, várom visszajelzésed a hozzászólásoknál!
 

CounreyGeorge

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:137
Idézet tőle: Limonium:
Szia Landon. Volt egy eseted amikoris elszaladt veled a ló. Viselkedésed az akkori teljesítményed alá is jobban letoltad, holott pontosan jól tudtad azt, hogy te már utolsó esélyesként vagy itt. Szeptemberben ezért is kaptad végleges kitiltást a szerverről. Tetszett számomra az, hogy részletesen leírtad 'mit gondoltál és elnézést kértél. Fülembe jutott többek között az is, hogy mostmár normálisabban állsz hozzá egy-egy szerver közösségéhez. Többszöri alkalommal végigolvastam unbankérelmed és hezitáltam mi legyen.
Most jól figyelj rám, Landon. Utolsó alkalommal vissza leszel engedve, de felhívnám a figyelmedet arra, hogy ugyanúgy "utolsóesélyesként" maradsz a szerveren és a legkisebb rád érkező panasszal azonnal visszakerül rád a végleges ban és több unban kérelmet nem fogunk elfogadni tőled. Tekintettel arra, hogy tavaly iskolakezdésnél került rád általam a ban, visszaengedlek egy 200 perces adminjail leülése fejében "Unban eredményeképp" beidézéssel. Arra kérnélek, hogy ez idő alatt többször is olvasd át a szerverszabályzatot. A szerveren bármelyik admin megadhatja a neked kiszabott adminjailt.

Amennyiben elfogadod ajánlatomat, várom visszajelzésed a hozzászólásoknál!

Szia igen elfogadom ,és jogosnak is találom a legkisebb büntetésrét az azonnali kitiltás visszatételét az accountra köszönöm hogy átolvastad és ennyire megértő is voltál !
 

Limonium

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:2,085
[foadmin]Az unbant megadtam és a szankciót osztottam, remélem tartani fogod magadat az általad leírtakhoz és ezt az esélyed nem baltázod el. Jó időtöltést a szerveren! [/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó