Landon Foster - Lázár

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

CounreyGeorge

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:137
unban.png


Név: Landon Foster
Adminisztrator neve: Lázár
Indok: OOC Rádió
Tiltás időpontja: 2020-08-30 18:12:30
Meddig tart a ban: Örökké
Hányszor voltál tiltva a szerverről: A jelenlegi bannal eggyüt kettő alkalommal

[size=12pt]Miért kérsz unbant: : Eltelt némi idő, gondoltam a jelenlegi stílusom miatt amin megpróbálok változtatni mivel ez 1 közösségben nem megfelelő stílus az amit én képviselek . De lényegében azért is szeretnék Unban kérelmet kérni / kapni mivel a szerverben több mint 26 ezer percben van és nem szeretnék máshol elkezdeni játszani mivel már itt volt 1 baráti köröm akivel tudtam szórakozni és jókat nevetni is . Abban az esetben ha a szerveren még játszhatok abban az esetben megpróbálom maximálisan a legrealisztikusabban játszani és a legkisebb szabálysértést is elkerülni és ezáltal a legnagyobb szabálysértéseket is . Lehet magam ellen írok de szerintem már néha én is túlzásokba estem.

[size=12pt]Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: Jelenleg azon hogy próbáljam elkerülni azokat a dolgokat amelyek a szerver szabályzatába ütköznek 
[size=12pt]Összességében jogosnak érzed a tiltást: Természetesen igen mivel már eléggé sok admin jailem (( 5 db )) és bannom is volt (( 1 )) .
 

Sal67

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:131
Unban kérelemhez nem szólhat hozzá más csak a bannolt játékos és az ügyet intéző admin.

[adminisztrator]Nem értem, miért olyan nehéz betartani a szabályt. Hozzászólásokat töröltem és szankciókat osztottam.[/adminisztrator]
 

Lazar0200

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:220
Szia, a bannodat kiválthatod egy 120 perces AdminJail-el, illetve utolsó esélyes vagy innentől kezdve. Ez azt jelenti, hogy a legkisebb szabályszegésnél visszarakhatja rád a ban-t bármelyik Szerver Adminisztrátor. Elfogadod?
 

Lazar0200

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:220
[foadmin]Ez esetben az unban-t megadom, bármelyik admin akit elérsz feloldhatja a ban-t és megadhatja az AdminJail-t.[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó