Lamarcus Wallace - Lázár

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

nemMK2

Újonc
Játékos
Üzenetek:6
Megbocsátok neked, hogy mindent félreértesz azon amit itt leírunk és a szavainkat forgatod ki meg be.

Mivel is szegtük meg a legalapabb szabálypontot? Mert mi felsoroltunk rengeteg indokot, alátámasztottuk, valósággal érveltünk. Mit szeretnél még tőlünk, hogy elfogadd végre a tényt, hogy mi itt indokkal lőttük le a gyereket?
Azt is ki kell persze emelni, hogy egyből fejbe lett lőve. Miért? Hova célozzunk mikor bukósisakban van? Nem hiszem, hogy mesterlövészek a karaktereink. De máskor megpróbáljuk egyenként körmeit lelőni.
 

diREKT

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:42
De kérem, ha a lehető legjobb rp élményt akarja valaki biztosítani másoknak és saját magának, nem meg kéne minél jobban közelíteni a valóságot bizonyos helyzetekben? Az oké hogy egy autóbalesetnél nem kapsz ck-t, meg hogy ha eltörik a lábad akkor 5p alatt megfixálja a doki. De ha szituációkról beszélünk, szerintem illene minél élethűbben eljárni, nem pedig itt azzal példálózni hogy csak megközelíti a valóságot egy rp szerver mert nem lehet mindent scripttel megoldani. Vagy ha én most egy olyan karaktert rpzek aki aránylag gazdag és van kb 2000 dollárja, designer cuccokban jár, stb, de közben csak 1000 dollár van nálam mert nem alapmunkázok naphosszat és rabolni sem járok a kommandós csajokkal és az orosz tengerészgyalogos ganggel, hanem rpzni járok fel, akkor mi van? Miért nem kaptam még azért is szankciót?
 

Lazar0200

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:221
Mondandó kifordításról beszélsz, és pont azt csinálod éppen.
Nem mondtam egy szóval sem hogy megszegtetek volna bármilyen legalapabb szabálypontot, annyit jeleztem hogy felesleges mindenhol az IRL-el példálozni.
A fejbe lövést sem így emeltem ki ahogy te azt leírod, itt ez azt jelentette hogy gondolkodás nélkül egyből gyilkoltál.

Szeretem az ilyet amikor megvádoljuk valamivel az embert, de utána egyből a következő mondatnál azt csinálod amivel megvádoltad :D

Direkt ha te pedig a kötekedésen kivül nem tudsz többet nyújtani a témához már, akkor hagyd hogy a barátod kommunikálja le normálisan.
 

diREKT

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:42
A laza tízperces üldözés alatt volt időnk átgondolni mit csinálunk. Ja bocs, nem üldöztek mert csak 80 km/h órával jöttek utánunk paletoban, az már nem számít annak így.
 

nemMK2

Újonc
Játékos
Üzenetek:6
Idézet tőle: Lázár:
Mondandó kifordításról beszélsz, és pont azt csinálod éppen.
Példát vettem egy adminisztrátorról, úgy gondoltam meggyőzőbb leszek.

Persze hogy gondolkodás nélkül egyből gyilkoltunk. Hogyan kéne egy ilyen karakterrel? Szerinted miért nem éli meg többségük a felnőttkort? De ezt nehogy úgy fogd fel, hogy agyi bajos, mániákus sorozatgyilkosokat játszunk el.
 

Lazar0200

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:221
Bandás = Gondolkodás nélkül gyilkolhatok?

Úgy érzem ehhez a topichoz nem lehet, és nem is kell ennél többet hozzászólni, teljesen tartalmaz minden lényeges/fontos dolgot a döntéshozatalhoz.
 

nemMK2

Újonc
Játékos
Üzenetek:6
Ne is húzzuk tovább, mert ez az utolsó Bandás = Gondolkodás nélkül gyilkolhatok? csak még több kérdést vetett fel bennem, amikre soha az életben nem fogok választ kapni és ezt jól tudom.
 

diREKT

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:42
Igen, gondolkodás nélkül kiszoktunk végezni minden járókelőt. Erről szól az egész pk hogy 10 percig üldöztek minket, vagy az már megint lényegtelen mert csak nyolcvannal követtek a városban? Ja meg amúgy hazudunk is mert nekik volt egy pár perces videó a végéről, nekünk meg nem. Szinte várom a " Jogtalan, zárom " -ot. Egy élmény volt Lázár úr.
 

lolyou

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:207
Durk Massey
Kicsit Off bocsi de nem kellene elveszíteni egy normális NS bandát a szerveren . Ezért írok csak ide , ha elkezdenek követni engem Sandytol végig majd Paleto-ba vissza fordulnak rám és továbbra is követnek idő után érzem hogy kicsit gyanús a helyzet és jogosan szállok ki bandás létemre és durrantom fejbe , hiszem tudom jól , hogy a karakterem full illegálos dolgokkal tevékenykedik a szerveren . Nem is ertém erre miért kaptak jail-t. Rosszkor voltatok rossz helyen illetve rossz illetővel húztak kesztyűt szokták ezt mondani .

[globmod=Geri]Figyelmeztetést osztottam, a hozzászólásokra vonatkozó szabályok hatodik pontjának megszegéséért.
"Az olyan fórumrészekbe nyitott témákhoz, amely a fórum egy adott csoportjához szól (legyen az panaszkönyv, bármilyen igénylés, stb) csak a témanyitó, a témanyitó társaságában lévő résztvevők és a témát bíráló személyzet szólhat hozzá."[/globmod]
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:490
Nem indok a gyilkosságra az, hogy követnek. Megverhettétek volna, megkéselhettétek volna, megfélemlíthettétek volna, de az, hogy valaki követ valakit, nem indok a gyilkosságra. Ez nem IRL, ez egy játék, ahol vannak szabályok. Azt mondjátok, hogy veszélyeztetve éreztétek magatokat, de jeleztétek, hogy több alkalommal lehetősége lett volna a "támadónak" bármit is tenni ellenetek, mégsem csinált semmit (a videó alapján még az általatok annyira emlegetett "koccanás" sem történt meg).

Ezt a flegma stílust, amit a PK alatt tanúsítottatok egyáltalán nem tudjuk elfogadni. Mindezek mellett Reshar Cobb 5 darab beregisztrált felhasználóval rendelkezel, ami önmagában végleges kitiltást von maga után.

[admincontroller]Jogtalan.[/admincontroller]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó