Lamarcus Wallace - Lázár

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

diREKT

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:42
panaszkonyv.png

Neved: Lamarcus Wallace
Adminisztrátor(ok) neve: Lázár
Panasz oka:Indokolatlan jailezés
Panasz kifejtése: Tegnap este volt egy adminügyem, egy srác kifogásolta hogy lelőttem, miután egy barátjával konkrétan sandy sivatagból paletoig kergettek minket. A lövés azért volt indokolt, mert  a karaktereink azt hitték ártani akarnak nekik. Így hát körülbelül 7 km /versenyzés/ után leparkoltunk a Dream View Motelnél, oda is behajtott utánunk az egyik autó és konkrétan beállt mögénk. Ekkor szálltam ki és lőttem le. Rá 5 percre nagyjából admint is hívott, ha jól emlékszem Dave-et. El lett rendezve az ügy, nekem adott igazat. A srác azzal védekezett, hogy miután a sivatagból bekergettek földúton keresztül a városba, csak azért jöttek utánunk, hogy szóljanak hogy nem szeretnének bajt. Mondjuk azt, hogy ésszerű volt az, amit a két sportkocsis akik követtek minket, hogy 5-7 kilóméteren keresztül követ, mert közölni szeretné, hogy nem akarnak bajt. A karaktereink akkor is veszélyben érezték magukat, ezért folyamodtak erőszakhoz. Lényeg a lényeg, Dave elküldött minket, lezártnak nyílvánította az ügyet. Amit csináltam, azért tettem mert így hozta az rp. Nem azért járok fel a szerverre hogy random emberekre lövöldözzek.
Bizonyíték (kép, log, videó): https://i.imgur.com/vlpiy0i.png
Megjegyzés: -
 

Lazar0200

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:221
Akkor tegyünk itt néhány dolgot tisztába, mert úgy érzem elég nagy kavalkád van a fejekben.

Az, hogy valaki követ téged 1-15-150 kilométeren keresztül sem elég indok arra, hogy te egy szó nélkül le lődd. Nem érdekel hogy neked mekkora illegál mester a karaktered. Annyi normális "RP-S" megoldás lett volna, ha már egy RP szerveren vagyunk, mondjuk pl. mivel ketten ültetek a kocsiban rátartjátok a fegyvert, és a FearRP szabályzat miatt nem hajthat el, különben szabályzatot sért. Annak ellenére, hogy azt állítod nem lövöldözöl random emberekre, sikerült megcáfolni ezzel az esettel.

Visszatérve a jailre. Dave odament hozott egy rossz döntést, én ezt felülbíráltam amihez megvan minden jogom.
Ajánlom a hasonló panaszkönyvek megírásaval töltött idő helyett a szabályzat áttanulmányozását, így figyelmedbe kerülhet legközelebb a DM szabályzatipont.
 

tooski

Újonc
Játékos
Üzenetek:2
Maszkban autóztak amikor éppen néztünk egy házat Sandyben. Elindultunk vissza Paletoba, mikor észrevettük, hogy azóta követnek minket mióta kifordultunk Sandy végéből az erdő felé. Ráfeküdtem a W-re, így 200-al mentünk előttük. Ez nem nagyon zavarta őket. A főúton még belénk is koccoltak Paleto előtt. Beértünk aztán a városba ahol köröztünk lelassítva, várva arra, hogy leszakadjanak végre rólunk. Mentünk vagy kettő kört ott, ennek ellenére még mindig követtek minket.
Végső megoldásként bementünk a motelhez(amire hoodként tekintünk a topicunkban leírtak alapján), ahova az rp mesterünk is bejött. Egyenest a kocsink mögé állt be. Lamarcus erre pattant ki és lőtt rá a gyerekre. Na ezért aztán tényleg megérdemel az ember 60 perc AJ-ét.
Ha újra kéne játszani, akkor se cselekednénk máshogy.


Ezek után pedig rp mesterünk admint hívott és ott közölte, hogy semmi rosszat se akart, és ők jelenleg ilyen NS frakciót csinálnak ahol emberek után racséznak 200-al maszkban és utána megmondják nekik, hogy semmi rosszat nem akarnak.
Nézhettétek volna a jó oldalát is, 10 perces pihenőre küldtünk egy nokit aki azzal tölti el az idejét egy rp szerveren, hogy maszkban a pp-ézett kocsijában rabolgat.
 

Lazar0200

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:221
Továbbra sem elég indok egy követés arra, hogy lelőjjetek valakit. Ha újra lenne játszva és újra megtennéd részt nem teljesen értem, szimplán csak kiosztanám neked a következő aj-t szóval hajrá.

Remek hogy az a ti "hood"-otok, de az nem jelenti azt hogy az egy leDMelhetsz bárkit bármikor zóna lenne.

Nem tudom miért kiemelt dolog a "PP"zett autó, amikor az autók 99%át meglehet venni ig dollárért, de ha te így ránézésre megmondod hogy egy autó ppzett akkor tanithatnál.

A nokizást pedig legközelebb hanyagoljuk, ha nem tudsz kulturáltan hozzászólni a PKhoz inkább hozzá se szólj, köszönöm.
 

tooski

Újonc
Játékos
Üzenetek:2
Milyen célod van azzal, hogy kiforgatod a szavaimat? Milyen érdemleges előrelépésre jutottunk a hozzászólásoddal a PK-ában? Miért osztottad ki a szankciót Lamarcus-nak? Leírtak alapján, vagy bizonyíték alapján?

"A nokizást pedig legközelebb hanyagoljuk, ha nem tudsz kulturáltan hozzászólni a PKhoz inkább hozzá se szólj, köszönöm."
Az első hozzászólásodat te sem valami kulturált módon tetted meg. Vagy csak átlagos playereknek nem szabad? Lamarcus teljesen normálisan írta meg a PK-át.

Az pedig, ha ilyenért folyamat jailezni akarsz minket különösebben nem foglalkoztat, egyszerűen nem jövünk fel a szerverre. Ebben a szituációban nekünk van igazunk. Ha meg még bizonyíték sincs a történtekről nem tudom mi alapján adtad meg a szankciót Lamarcus-nak. Az amit a két player leművelt kész parádé volt, és akkor még ne védjük meg a karaktereink életét, mikor úgy beáll mögém a Motelnél, hogy tolatni se tudtam volna?
 

diREKT

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:42
Nyílvánvalóan amikor két másik játékos konkrétan nem követ, VISSZAKERGET a másik városba, aztán kapnak egy fejest, az kiveri a biztosítékot. De az, hogy a 22 éves ex navy seals, bérgyilkos, kommandós, tengerészgyalogos női karakterek meg a hasonló kaliberű sablon két lábon járó pusztító /illegál mester/ karakterek naphosszat rabolásznak és lemészárolják a PD-t, az az rp keretein belül fekszik, és scriptes frakciókként vannak bemutatva, tisztelet a kivételnek, de nem elsőnek vagyok a szerveren, tisztában vagyok többé-kevésbé a dolgokkal.

MK sajna moderálva lett, így nem tudja hozzáfűzni a gondolatait a pkhoz a továbbiakban.
 

Lazar0200

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:221
[quote author=undefined]Milyen célod van azzal, hogy kiforgatod a szavaimat? Milyen érdemleges előrelépésre jutottunk a hozzászólásoddal a PK-ában? Miért osztottad ki a szankciót Lamarcus-nak? Leírtak alapján, vagy bizonyíték alapján?[/quote]
Nem hiszem hogy kiforgattam volna a szavaidat, szimplán válaszoltam a kommentedre. Miért osztottam ki neki a szankciót?
Azt hittem hogy eddigre világos lesz ez, de akkor megismétlem magamat: Az hogy követnek titeket nem jogosít fel titeket hogy egy szó nélkül egyből lelőjjetek bárkit.

[quote author=undefined]Az pedig, ha ilyenért folyamat jailezni akarsz minket különösebben nem foglalkoztat, egyszerűen nem jövünk fel a szerverre.[/quote]
Nem tudom, hogy ezt fenyegetésnek vagy minek szántad, de nem is különösebben érdekel.

Direkt kommentjéhez pedig annyit tudok hozzáfűzni, hogy nem hiszem hogy másban kellene jelen esetben a hibát keresni, és ujjal mutogatni másokra. Mindenki azt RPzik amit szeretne a szabályok betartásának keretei között.
 

nemMK2

Újonc
Játékos
Üzenetek:6
Idézet tőle: Lázár:
Nem hiszem hogy kiforgattam volna a szavaidat, szimplán válaszoltam a kommentedre. Miért osztottam ki neki a szankciót?
Azt hittem hogy eddigre világos lesz ez, de akkor megismétlem magamat: Az hogy követnek titeket nem jogosít fel titeket hogy egy szó nélkül egyből lelőjjetek bárkit.
Értem, tehát azt csak szimplán válasznak írtad le, hogy a hoodunk nem egyenlő DM zónával, mert ennyibe nézel minket, hogy mi ilyeneket gondolunk. Moderáltok egy lezáratlan PK ideje alatt a noki szó használata miatt, hogy ne tudjak hozzászólni többet, közben te lekezelő stílusban írsz rólunk végig.

Harmadjára írod le ugyanazt de semmi magyarázatot nem adsz arról, hogy miért tetted be 60 percre. Részletesen leírtuk már többször is, hogy mi történt. A rossz fogalmazás, rossz szóhasználat, vagy bármi félreértés miatt pontosítok. NEM KÖVETTEK minket, hanem ÜLDÖZTEK ez az első pont amit te teljesen félreértesz. A történteket nem fogom megint leírni, elolvashatod fentebb, ha még nem tetted meg. De arra még mindig nem kaptunk választ, hogy mi alapján jailezted be Lamarcust. Mert ha valakinek a szóbeli, vagy írásbeli meséje után döntöttél így, az eléggé unfair volt a részedről. Jól tudom, hogy semmilyen bizonyíték se szükséges egy admin döntéséhez. Nem is ezt mondom, mielőtt valami hasonlóval kiforgatnád már megint a szavaimat. Itt én arról beszélek, hogy a lezárt ügy után valami oknál fogva mégis beraktad Lamarcus-t 60 percre, mikor már megbeszéltük az ügyet. Ezt mi alapján tetted meg? Ilyen kedvben jártál? Látom előre, hogy ha eddig nem, akkor később se fogok erre a kérdésre választ kapni sajnos.

Idézet tőle: Lázár:
Nem tudom, hogy ezt fenyegetésnek vagy minek szántad, de nem is különösebben érdekel.
Mielőtt még ebből is probléma lenne inkább leírom, hogy egyértelmü legyen mindenki számára.
NEM fenyegetés céljából írtam le. Egyszerüen leírtam, hogy ahogy téged a szankcionálásunk, úgy minket a jail nem érdekel. Van jobb dolgunk is ahelyett, hogy olyan estekért afkoljunk órákat, amikért ott se kéne lennünk.




Én is ismétlem magam, hogy jussunk valamire. NEM KÖVETÉSRŐL VAN SZÓ. Üldöztek minket Sandy-ből Paleto-ig, ahol több kör után még mindig nem szakadtak le rólunk. A motelhez beérve ÚGY ÁLLT BE MÖGÉNK AZ EGYIK, HOGY NE TUDJUNK KITOLATNI. Továbbá végig maszkban voltak, amit többször is láthattunk mikor köröztünk Paletoban. Nem tudom milyen indok kell még arra, hogy rálőhessünk. Várjuk meg míg ő ránt fegyvert vagy lő ránk? Le merem fogadni, ha nem hal bele egyből a lövésekbe akkor kipattant volna és letúrt volna mind a kettőnket. Ilyet már tapasztaltam többször is, szóval onnan beszélek. Nem a levegőből hoztam le a példámat.

Egy ilyen zavaros ügynél csak kellene bizonyítéknak lennie valakinek, hogy 60 percet kapjon az illető, nem? Ha tudom, hogy ekkora probléma lesz ebből kérdés nélkül rögzítettem volna az estet, sajnos nem így tettem és már bánom.
A megválaszolatlan kérdések miatt és ezek a kommentek után már egyre jobban érzem azt, hogy azért kapta Lamarcus a jailt, Mert.
 

diREKT

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:42
Idézet tőle: Lázár:
Direkt kommentjéhez pedig annyit tudok hozzáfűzni, hogy nem hiszem hogy másban kellene jelen esetben a hibát keresni, és ujjal mutogatni másokra. Mindenki azt RPzik amit szeretne a szabályok betartásának keretei között.

Igen, ujjal mutogatok a másikra mert lelkem bűnös, ez az utolsó mentsváram, a másikra mutogatás...
De gondoljunk már bele, mi a reálisabb? Az hogy miután végigkergetnek minket a pályán, az x háttérrel rendelkező 17-18 éves karaktereink féltve érzik magukat, ezért agresszióhoz folyamodnak. Vagy az, hogy egy 20 fős félkatonai osztag lemészárolja a falu sheriff állományát, hogy kihozzák Marika néni autópálya menti kisboltjából a heti bevételt?
 

Lazar0200

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:221
Természetesen bizonyiték alapján döntöttem, tisztán látszott a videóból hogy miután követtek titeket, ((azt az erős 80as tempót üldözésnek nevezni durva lenne)) megálltok a motelnél kiszállsz és lelövöd.

[quote author=undefined]A motelhez beérve ÚGY ÁLLT BE MÖGÉNK AZ EGYIK, HOGY NE TUDJUNK KITOLATNI[/quote]
Ehhez ennyit fűznék hozzá, tisztán látszik a képen hogy egy autó van ott, egy emberrel benne, és rengeteg helyetek lett volna tolatni kanyarodni amit akartok, de Lamarcus úgy döntött kiszáll és lelövi.
eavKu6S.png

[quote author=undefined]lezárt ügy után valami oknál fogva mégis beraktad Lamarcus-t 60 percre, mikor már megbeszéltük az ügyet. Ezt mi alapján tetted meg? Ilyen kedvben jártál?[/quote]
Ezt megintcsak leírtam feljebb, Dave odament lezárt egy ügyet rossz döntéssel amit én felülbíráltam amihez továbbra is megvan a jogom, és kiosztottam az ilyen szabálysértésért járó szankciót.

Továbbá, remek lenne ha nem hoznál létre egy 6. fórum profilt is, nem azért moderálnak a moderátorok hogy te új profilt csinálj. Ezért a fórum szabályzat megsértéséért továbbra is jogukban áll szankciót osztani neked, és remélem fognak is.
 

diREKT

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:42
Nem tudom milyen videót küldtek neked, de utánunk rallyztak az erdőn keresztül, át mindenen, autópályán 200-al. Mi ez ha nem üldözés?
 

Lazar0200

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:221
Erről van esetleg valami videó, vagy bármi? Mert egyelőre nem teljesen úgy írtátok le a dolgokat mint ahogy azok történtek. Vegyük példának a moteles dolgot, ahol azt mondtátok hogy beálltak ((igen többesszámban beszéltetek)) mögétek és nem tudtatok tolatni sem. Ehhez képest a valóság egy darab autó volt aki mögétek 10 méterrel állt be.
Nekem nagyon úgy tűnik, hogy csak meguntátok a szituációt ezért inkább lelőttétek az illetőt.
 

nemMK2

Újonc
Játékos
Üzenetek:6
Hányszor kell leírnom neked, hogy a városban lelassítottunk direkt és köröztünk, hogy leszakadjanak végre rólunk és békében válljunk szét?

Sandyből üldöztek minket 200-al Paletoig (AZ ERDŐN KERESZTÜL, NEM AZ AUTÓPÁLYÁN), Paleto előtt még belénk is koccolt a gyerek haverja. Valószínűleg ki akart pitelni vagy nem tudom.

Gondolom csak pár perc van felvéve onnantól, hogy Paletóban vagyunk. Na aztán arról tényleg meg lehet állapítani, hogy jogos-e a jail. Az neked teljesen elég volt a mi részünk olvasása után is.

Az én szemszögemben a kocsim mögé állt be.
Vagy túl hamar vágtad ki a videóból a képet, vagy más ok van arra, hogy miért olyan messze van mint az említett képen.
De akkor a tényeket vegyük alapul. Beállt oda ahova te azt látod, most akkor van két opciónk. Lamarcus kiszáll, lelövi és elsprintelünk a helyszínről ahogy azt tettük is, vagy pedig megvárjuk, hogy ő száll ki. Ha most fegyver van nála és rám fogja, rohadt sokat értem volna azzal, hogy kitolatok, igazad van.

Hol írtunk mi olyat, hogy ketten jöttek be a motelbe?

Esküszöm kíváncsi lennék, hogy mit csináltál volna te ebben a szituációban, két olyan karakterrel amiket mi viszünk, de ne ide írd le fórumra a sablon szöveget amit a szabályzatból nézel ki, hanem képzeld el a szituációt és magadnak válaszold meg.
 

Lazar0200

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:221
Vagy túl hamar vágtad ki a videóból a képet, vagy más ok van arra, hogy miért olyan messze van mint az említett képen.
A képet egy másodperccel azelőttről vágtam ki amikor már a fejest lőtted neki.

Ha fegyver van és rádfogja te kitolatsz, akkor semmi nem történik mivel a FearRPhez két ember kell továbbra is. Ti ketten voltatok tudtommal egy ellen, így ti pont hogy megcsinálhattátok volna azt, hogy ketten ráfogjátok a fegyvert és nem mehet el onnan vagy szabálytsért, ((de ezt azt hiszem leírtam a legelső válaszomban is)). Illetve nem értem miért lettetek volna ebbe a scenarioba bele szorítva.

Ahogy írtam nekem továbbra is az jön le az egész szituációból, hogy ti meguntátok hogy mennek utánatok ezért bementetek a "hood"-ra, és kilöttétek az embert, mert ott biztos lehet vagy nem tudom. Bár tudtommal ez az illegál első szabálya, hogy a placcotokon sose illegálkodtok különben lebuktatjátok magatokat.
Bár ezek a részek mellékesek mert nem hiszem, hogy nekem kéne nektek szabályzat és RP oktatást tartani, miután ennyire tisztában vagytok mindennel.

Esküszöm kíváncsi lennék, hogy mit csináltál volna te ebben a szituációban de ne ide írd le fórumra a sablon szöveget amit a szabályzatból nézel ki, hanem képzeld el a szituációt és magadnak válaszold meg.
Ezt inkább nem kommentálom, csak annyival hogy nekem nem kell elolvasnom a szabályzatot naponta hogy emlékezzek a pontjaira.
 

diREKT

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:42
Javítom magam, 4 sávos főút, favágótelep-paleto bay szakasz, miután a hegyekbe is /barátságosan követtek/ minket. De nem teljesen mindegy hogy hol és milyen gyorsan követnek? Két fekete ruhás bukósisakos/maszkos figura jött utánunk egész végig, nyilván az az ember első gondolata hogy szimpla jó szándék vezérli őket, nem? A srác azzal mentegetőzött mikor ránkhívta Dave-et hogy, -tehát ez is akkora batár hülyeség,  ők azért kezdtek el követni minket, hogy megmondják, nem akarnak bajt. Ez esetben félreértés történt, irl is megesik, és? Szimplán annyi volt a srác baja hogy seggre lett ültetve 10 percre. Szimplán nem tud veszteni, ennyi. Teljesen ic kellett volna továbbpörgetni az egészet, miután a haverja végignézte csinálhattak volna amit akarnak, a PD kezdhetett volna utánunk nyomozni, akármi. De nem, egyből admin, egyből jaj DM, részünkről full-full ez jött le hogy ártani akarnak, ezért folyamodtunk agresszióhoz. - leírom kétezredjére is
És amikor ott tartunk, hogy azt feltételezzük, hogy bántani akarnak, NEM FOGUNK LEÁLLNI VELÜK BESZÉLGETNI, ESETLEG EGY CSÓKOT MÉG NEM KÉRNEK MELLÉ?
 

Lazar0200

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:221
Ez esetben félreértés történt, irl is megesik, és?
IRL félreértésből, fejbe lősz valakit? Elképzelem, ahogy a szomszédom jön utánam már 10 perce az autópályán, beáll a parkolóba Ő is amikor hazaérünk, majd fejbe lövöm instant mert azt hittem bántani akar.
 

diREKT

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:42
Idézet tőle: Lázár:
Ha fegyver van és rádfogja te kitolatsz, akkor semmi nem történik mivel a FearRPhez két ember kell továbbra is. Ti ketten voltatok tudtommal egy ellen, így ti pont hogy megcsinálhattátok volna azt, hogy ketten ráfogjátok a fegyvert és nem mehet el onnan vagy szabálytsért


Csak nálam volt fegyver, attól hogy ráfogom simán elmehetett volna, irl is valszeg fej lehajt és tolatás.

Idézet tőle: Lázár:
Bár tudtommal ez az illegál első szabálya, hogy a placcotokon sose illegálkodtok különben lebuktatjátok magatokat.

Ez nem vágom kinek milyen szabálya, de irl szerintem a maffiáknak sincs egy villájuk ahol egész nap tobzódnak a mobsterek vagy egy családias kávézójuk, az utcai bandák meg teljesen máshogy működnek. Ezt sokszor láttam már hogy "nem IRL szimulátor" de ha már egy Rp szerveren vagyunk, és normális élményt akarunk kialakítani, hagy vagyük már alapul a valóságot...
 

nemMK2

Újonc
Játékos
Üzenetek:6
Idézet tőle: Lázár:
Ha fegyver van és rádfogja te kitolatsz, akkor semmi nem történik mivel a FearRPhez két ember kell továbbra is. Ti ketten voltatok tudtommal egy ellen, így ti pont hogy megcsinálhattátok volna azt, hogy ketten ráfogjátok a fegyvert és nem mehet el onnan vagy szabálytsért, ((de ezt azt hiszem leírtam a legelső válaszomban is)). Illetve nem értem miért lettetek volna ebbe a scenarioba bele szorítva.
Szabály így, szabály úgy, sablon szöveg így, sablon szöveg úgy. Ha valósághoz és a karaktereinkhez hűen jártunk el, továbbá senkinek se károsítottuk meg az rp-éjét, akkor azért miért kell 60 percre berakni valakit aki rp-ézni jár fel és nem rabolászni 0-24?

Egyébként meg ha elkezdek tolatni és fegyver van a mesterünknél, akkor elég nagy esély van rá, hogy elkezd lőni. Onnan hogyan tovább? Még mindig a legjobbat hoztuk ki a szituációból, senki se látott minket a bűncselekményben és elfutottunk egyből. Hozhatod fel tovább a példákat, de nincs egy olyan se amibe nem lehetne belekötni és nem lett volna szabályszegés a következménye. Csak irreálisan lehetett volna kezelni ezt a szituációt, ha a el akartuk volna kerülni a jailezésedet. Dave például olyan példát hozott fel, hogy megvárhattuk volna míg kiszáll és utána pl. lábon lőjjük, hogy tudjunk még vele rp-ézni. Mert a valóságban is így történnek az eszmecserék egy ilyen szituációban, ahol az életét félti egy 17-18 éves utcai bandatag.
 

diREKT

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:42
Idézet tőle: Lázár:
[quote author=undefined]Ez esetben félreértés történt, irl is megesik, és?
IRL félreértésből, fejbe lősz valakit? Elképzelem, ahogy a szomszédom jön utánam már 10 perce az autópályán, beáll a parkolóba Ő is amikor hazaérünk, majd fejbe lövöm instant mert azt hittem bántani akar.
[/quote]

A szomszédod nem követ egyenautókkal fekete ruhában sisakban éjszaka a hegyeken mindenen keresztül, nem lassít ha lassítasz, nem gyorsít fel jobban ha te is gyorsítasz, stb. De ha ettől nem paráznál be akkor vagy /illegál mester/ monstrum vagy irl is, vagy szimplán gránitból vannak az idegeid.
 

Lazar0200

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:221
Szabály így, szabály úgy, sablon szöveg így, sablon szöveg úgy.
Tudtommal ez egy RP szerver ahol a szabályzatot be kell tartani, és annak a megengedett határain belül kell játszani.

Állandóan az IRL-t hozzátok fel példának, amikor itt megintcsak egy szabálypontot tudok felhozni, a LEGalapabbat. A szerver az IRL-re alapul, de NEM másolja azt teljesen, és nem is célja azt másolni teljesen.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó