Laci Adminsegéd Jelentkezése.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

LAC!

Fékezhetetlen
Mentor
Üzenetek:785
Sean Maverick
KpYlIw0.png

[size=12pt] Ki is vagyok én?

[size=12pt]Sziasztok! Laci vagyok, 19. életévemet taposom. Szakmámat tekintve Autóelektronikai Műszerész vagyok, ennek köszönhetően az autók, motorok, és minden mozgó szerkezet megszállotja.
Jövőbeni terveimben szerepel a továbbtanulás, illetve egy második szakma elsajátítása is, hasonlóan autós vonalon.

Még a nyitás napján regisztráltam a szerverre, majd nagyobb kihagyásokkal játszottam csak rajt.
2021 Január eleje óta játszom napi szinten aktívan a szerveren. Ezalatt az idő alatt (90.000+ perc) rengeteg embert megismertem, illetve a szerver szabályzatát is sikerült maximálisan elsajátítani.
Régi játékosnak mondanám magam, 2012-2013 tájékán ismerkedtem meg a Roleplay játékmóddal még a SAMP-os korszakban. Nagyon megtetszett már akkor hogy úgymond "egy másik életet irányítok".
Ezidő alatt több szerveren is megfordultam adminként, adminsegédként. Személy szerint én barátságos és segítőkész embernek tartom magam, ha bárkinek bármi gondja, óhaja-sóhaja van, nyugodtan felkereshet, állok rendelkezésére, akár egy tanáccsal, vagy a megoldással.
Szabadidőmben, a munka mellett általában számítógépezek, vagy a műhelyben tevékenykedek, emellett motorozni is szoktam.

[size=12pt] Mi is az adminsegéd feladata?:
[size=12pt]
Nevében is benne van, az adminok munkájának megkönnyítése, valamint a játékosok kérdéseire választ, esetlegesen magyarázatot adni a rendszerek működéséről.
Egy adminsegédnek naprakészen tisztába kell lennie a szerver szabályzatával,korlátaival, hogy helyes információt tudjon közölni a játékosok felé.
A Roleplay világba a mai napig vannak kezdő játékosok. Az adminsegédek feladatai közé tartozik a teljesen kezdő játékosok bevezetése a Roleplay világába.

[size=12pt] Aktivitásom:

[size=12pt]Munkám mellett általában a délutáni órákban szoktam játszani a szerveren, átlagosan 5-6 órákat. Hétvégén ennél többet is fent szoktam lenni.

[size=12pt] Csapatmunkához való hozzáállásom

[size=12pt]Csapatmunkához való hozzáállásom szerintem teljesen jó, és szeretek is csapatban dolgozni. Mindenkinek van erőssége és gyengesége.
A csapatmunka lényege hogy egy adott feladatot közösen a lehető legkönnyebben oldjunk meg, felhasználva minden személy erősségét, hisz mindenki nem lehet a legjobb mindenben.
A munkahelyemen is számtalanszor csapatban kell megoldanunk a problémákat, ezek általában zökkenőmentesen szoktak menni.

[size=12pt] Miért pont engem?

[size=12pt]Úgy gondolom, a szerveren eltöltött időmbe beleférne még a segítségnyújtás a játékosok, és az adminok felé.
Az utóbbi időben többször is kaptam ideiglenes adminsegédet.
Rengeteg üzenetet kaptam, és örömmel töltött el, hogy tudtam választ adni a kérdéseikre, így szeretném ezt "főállásban" is csinálni.


[size=12pt] Pozitív dolgok rólam.
[size=12pt]Mindig elérhető vagyok a különböző platformokon.
Barátságosnak és nyugodtnak tartom magam, abszolút nem vagyok haragtartó.
Elég türelmesnek tartom magam
Fogékony vagyok új dolgokra.


[size=12pt] Negatív dolgok rólam.
[size=12pt]Hamar kicsúsznak a csúnya szavak..
Néha kicsit lusta is vagyok, de nem azt jelenti hogy nem csinálom meg a rám bízott feladatot.
Baráti kapcsolatok befolyásolni tudnak bizonyos mértékben.
Általában elég szűkszavú vagyok, persze ha olyan a téma akkor megtudok nyílni.

[size=12pt]Köszönöm szépen a figyelmet, és hogy elolvastad a lapom! :)
 

Limonium

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:2,085
[foadmin]Szia Laci!

Legutóbbi alkalommal az áprilisban írt lapod tényleg nem sikerült jól, ezért is döntöttem úgy ahogy. Ugyan még mindig kevés, de dizájnban és a helyesírás szempontjából nincs beleszólásom. Könnyebb volt döntenem, ugyanis pár hete már többet dumálunk, de ügyek alkalmattán többet is kell dumálnunk, mint a megszokott.
Következő feladatod az lesz, hogy olvasd át a szabályzatot többszöri alkalommal! A meghallgatásod időpontjáról privátban tudunk egyeztetni!
[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó