La Siesta Car Club - Los Santos (116 Hacienda San Jorge)

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

web11hoyer

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:122
Shaundra Hamilton
lasiesta.png

A La Siesta története

A La Siesta Car Club még 2014-ben alakult meg Tijuanaban, ám akkor még teljesen más néven futott 116 Hacienda San Jorgeként. Két jó barát összeült egy iszogatásra, Benito Ortega, és Alberto Lopez "Sergio", majd kitalálták, hogy ha már Tijuanaban élnek, ki kéne használni a terület adta lehetőségeket. Tijuanaban a területeket a kartellek irányították, viszont Benito jogot kért a Hacienda San Jorge terület használatára a helyi Cartel De Tijuanatól, mivel nagybátyja, Felix ott dolgozott. El lett intézve, hogy a területet sajátjaként kezelje a két fiatal. Útközben hozzájuk csapódik pár ismerősük is, akik szintén szegényebb környezetből származnak. Gerardo és Raulo hamar alkalmazkodott az új környezethez. Eleinte piti tolvajlásból tartotta fenn magát a szervezet, de később már fegyver- és drogkereskedelembe is belefolytak, és sajnos egy napon túl nagyot akartak harapni abból a bizonyos tortából. Benito megjelent a saját házukban egy hírrel és 13 kilógramm kokainnal. Amint a többiek megtudták, hogy a mennyiség jóval többszöröse, mint amennyit eddig szoktak eladni, elállt a többiek szava.

Elérkezett a leszállítás napja. Az áru bepakolva, az emberek felkészülve. Legalább is ezt hitték. A megbeszélt helyre érkezve mindössze egy nagy fekete terepjáró volt. Ezen mindenki meglepődött. A kocsiból négy öltönyös ember szállt ki, de valami nem stimmelt velük. Valami volt az ingjük alatt. Ezt realizálni sem volt idő, mert mikor Benito és bandája kiszálltak a kocsikból, az öltönyösök azonnal tüzet nyitottak. Néhány tagnak volt ideje fegyvert rántani, akik egyet kettőt tudtak lőni, viszont sajnos ők is elestek. Semmi könyörület, csak kegyetlen vérontás.

A lövöldözésre felfigyelt a rendőrség, és kiment a helyszínre, de a fekete nagy terepjárót nem látták, csak az elesett chicanokat. Egy két tag életben maradt, de a fájdalomtól csak forgolódni tudtak a földön.
Akik életben maradtak, ők börtönbe kerültek. Alberto "Sergio" 6 évet, Benito 7-et kapott. Hosszú, megpróbáltatásokkal teli időszak volt. Benito jó magaviselet miatt egy évvel előbb szabadult és meglepődve tapasztalta, hogy társai nagyrészét megölték a börtönben.
Már csak abban reménykedik, hogy Sergio még él és virul.​

lowrider.png

Tagok:

  • Benito Ortega - Leader
  • Alberto Lopez "Sergio" - Alleader
  • Ramon Feliciano
  • Raulo Morales

Tervek a frakcióval

Egy olyan közösségépítés, ami a lowrider kultúrába csomagolt illegalitást takarja. Kívülről annyi látható, hogy van egy Car Club, ami imádja a Lowridereket. Találkozókat szerveznek, és egyéb autós eseményeket.
A felszín alatt pedig kőkeményen megy a fegyver és a kábítószer kereskedelem. Nem vetik meg a rablásokat, fosztogatásokat, és egyéb emberek megfélemlítését. Tervben van a Los Santosban fellelhető utcai bandákkal kötött üzleti kapcsolat is, mely mindkét frakció számára előnyös.
Ami a fő terv, az pedig egy olyan közösséget kialakítani, ahol az ember szívesen RP-zik. Megvan egy féle hierarchia, de nem annyira kötött, hogy a kisebb rangon lévő karakterek ne élvezzék a közös RP-ket.


Tapasztalatom illegál szervezetek vezetésében

Annyira tapasztalt embernek nem mondanám magam ilyen téren, de szerencsére logikus gondolkodásom van, illetve féltem a karakterem/frakcióm jövőjét. Még egy másik szerveren voltam Leader egy japán Yakuzza-ban, de sajnos az nem volt hosszú életű, mivel a szerveren történő cselekedeteimet abbahagytam.


Pár szó magamról:

Dávid vagyok, 28 éves és egy szép, egy éves kislány édesapja. Kikapcsolódás céljából szoktam általában a szerveren tevékenykedni, viszont nagyon sok barátot szereztem az itt játszott időm alatt.
Ezek a barátok ösztönöztek arra, hogy vállaljak el egy mexikói bandát (ezesetben a La Siesta Car Club), mert csak akkor mennek ilyen dolgokba bele, ha én leszek a Leader. Kérésüknek eleget téve írom ezt a pályázatot.
Várom a továbbiakat,
Tisztelettel:

Dávid/Hoyer/West (kinek mi)

lowrider2.png
 
Utoljára szerkesztve:

Pop Haze

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:173
Lui-V
Elég összecsapott pályázat, viszont ötletes és egyedibbnek tartom mint a full venomos car klubokat.
Én azon állásponton állók között vagyok, akik feleslegesnek tartják az autós "banda" scriptjét, hamarabb képzelném el NS-ként.
 

web11hoyer

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:122
Shaundra Hamilton
Szia @Pop Haze!
Köszönöm szépen, hogy kifejtetted a véleményed, nagyra értékelem.

A való életben is nagyon közel áll hozzám a Lowrider kultúra, ezért is örülök, hogy ötletesnek és egyedinek gondolod a kezdeményezést, tehát, mégegyszer köszönöm.
A pályázat összecsapottságát, vagyis inkább terjedelmének hiányát próbáltam olvashatósággal kompenzálni, és abba bele próbáltam mindent írni, amit lényegesnek találtam.
Természetesen nem lesz probléma az sem, hogy ha esetleg nem kapjuk meg a scriptet, folytatjuk mindenképpen NonScriptes frakcióként, ahogy elkezdtük, viszont tartottunk Discordon egy szavazást, hogy kinek mi az álláspontja a Scriptes és NonScriptes frakcióval kapcsolatban. Egyöntetűen eldöntötték a srácok, hogy szeretnének scriptet kapni.

Üdv, Hoyer/West
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó