La Pietra Nera - Frakció pályázat

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Matus

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:70
-
Nem volt véletlen, hogy Sonexet választottam a lostos projektem kezdetén leadernek. Teljes mértékben megbízom benne, amikor inaktív lettem egyedüli leaderként vitte el a frakciót huzamosabb ideig. Megvan a tudása ahhoz, hogy kiépítse a közösséget egy frakció keretein belül és összetartsa őket. Több éve ismerem szerencsére, sok frakciót megjártunk együtt - remélem megkapja a projektet mivel nála ambíciózusabb emberrel még nem találkoztam. Nyakamat rátenném, hogy Ő nem fogja a pályázat elfogadása után egy hétre rá bedobni a törülközőt, hogy neki ennyi elég volt. Személyem nem szereti a maffia rp-t, mindig is a bandás részleget erősítettem - ettől függetlenül tetszik az elgondolás és az ötlet, örömmel nézegetném az élményképeket a frakció saját részlegén.
 

SoneX

Kivételes Tehetség
Adminsegéd
Üzenetek:237
Anthony Quince
Nem volt véletlen, hogy Sonexet választottam a lostos projektem kezdetén leadernek. Teljes mértékben megbízom benne, amikor inaktív lettem egyedüli leaderként vitte el a frakciót huzamosabb ideig. Megvan a tudása ahhoz, hogy kiépítse a közösséget egy frakció keretein belül és összetartsa őket. Több éve ismerem szerencsére, sok frakciót megjártunk együtt - remélem megkapja a projektet mivel nála ambíciózusabb emberrel még nem találkoztam. Nyakamat rátenném, hogy Ő nem fogja a pályázat elfogadása után egy hétre rá bedobni a törülközőt, hogy neki ennyi elég volt. Személyem nem szereti a maffia rp-t, mindig is a bandás részleget erősítettem - ettől függetlenül tetszik az elgondolás és az ötlet, örömmel nézegetném az élményképeket a frakció saját részlegén.
Köszönjük a biztatást! :D
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,538
-
Head of Staff hozzászólás
Kedves @sonex98,

Köszönöm, hogy időt és energiát fektettél a pályázat megírásába.

Ahogy @Demzsi is írta, elég túlzás ez a teljes hírnév és "rivaldafény", valahogy jobban venné ki magát, ha tényleg felépítenétek az egészet IC keretek közt és úgy szereznétek magatoknak nevet. Mindemellett kíváncsi lennék a koncepcióra, viszont előbb NS-ként nézném meg, hogy mit tudtok nyújtani a közösség számára és milyen RP szituációkat tudtok kialakítani.

Egyelőre scriptes frakcióként nem, viszont nonscriptes formában szívesen látnám a koncepciót.

Amennyiben komolyan gondoljátok és színvonalas élményekkel gazdagítjátok a közösséget, úgy visszatérhetünk a scriptes formára a későbbiekben, úgy, hogy a Lost MC is fennmarad mellette.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó