La Comisíón del Sur

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Insigne

Veterán
Játékos
Üzenetek:240
N_vtelen-7.png
N_vtelen-2.png

N_vtelen-3.png

N_vtelen-2.png

_.png

N_vtelen-2.png

N_vtelen-3.png

N_vtelen-4.png
N_vtelen-1.png
N_vtelen-2.png
a mi kezünk alatt futna a liquor store, ez lenne a hq-nk.

logo2.png

Az East Side Surenos (ESSX3) banda, más néven Sandy-i banda, egy nagy és hírhedt Chicano utcai banda, mely Sandy Shores szomszédságából származik, Blaine megye keleti oldaláról. A Surenos bandát a Sandy Shores főúutjának és a Caesar Road kereszteződésében alakították ki. Területük a Hansy és a 74. utca mentén helyezkedik el.

Surenos, latin amerikai egymáshoz kapcsolt bandák csoportjai, amelyek tisztelegnek a kartelleknek, védelmi pénzt fizetnek.  Sok Sureno banda egymással versenyez,  viszont ha börtönbe kerülnek egyesülnek. A börtönön kívül nagyon gyakori, hogy két sureno banda egymásnak feszül, még akkor is, ha ugyanaz a zászló a fejük. A Surenos nem nemzetközi, az Egyesült Államokban és a Dél illetve közép amerikai (Mexikó, Puerto Rico, Kolumbia) országokban portyáznak.

A Surenok eredete az 1930-as évek elejére vezethető vissza, amikor munkanélküli mexikói bűnözők nem tehettek mást mint bűnözhettek a megélés érdekében. A banda 1946-ban részt vett az amerikai haditengerészet tengerészei elleni zavargásokban. Az 1940-es években a banda más fajok iránti gyűlölet által vezérelt bűncselekményekben vett részt a fehér emberek ellen.

A banda 1974-ben csatlakozott a Sureno bandák szövetségéhez egy régóta alkalmazott kartell ügyvéd segítségével, aki a mexikói maffiával állt szoros kapcsolatban. A Blaine megyei börtönben történt meg a csatlakozás. A banda a másodikk legrégebbi banda a Keleti Parton.
N_vtelen-1.png
Az 1980-as évek volt a banda üzletének a legvirágozóbb intervalluma. Elég komolyan részt vett a kábítószer terjesztésben az egész Keleti Parton. A banda nagy segítséget kapott a Puerto Ricoi maffiától a drogterjesztési műveletek során. A kábítószer teljesen ellepte a Keleti Parti városokat. Nagyon sok drog labort buktattak meg a rendőrök ezekben az időkben ami a Surenokhoz volt köthető. A 9 éves fiatal gyerekektől elkezdve a 40 éves felnőttekig a Sandy Shoresi bandába csapódtak, hogy pénzt keressenek az utcákon különböző olcsó drogok értékesítésével.

Az 1990-as évek végén folytatott tevékenységeik miatt utcai háborút indítottak a közeli Mara Salvatrucha (MSX3,MS13) utcai bandával, amely szintén elfoglalta Blaine megye nagy részét. Ez az utcai háború állítólag akkor kezdődött amikor egy drogügylet közben Galo "El Rocco" Paz pedáljához bombát próbáltak kötni amit észrevett Galo mivel az MSX3 kifutott az időből. Ixan "Lil Boxer" Hernandez-re több lövést is leadott Galo, a vérben úszó Ixan-t kifosztotta majd otthagyta a járókellők szeme láttára.

Galo "El Rocco" Paz, aki a gyilkosság idején mindössze 18 éves volt, a Blaine megyei seriffség 1992 augusztusában tartóztatta le, két héttel a gyilkosság után. Elítélték a brutalitása és a gyilkosság miatt, persze nem maradt szótlanul az utólag kideült lőfegyverrel való visszaélésével elkövetett bűncselekményei. 1994-ben 20 év állami börtönbüntetésre ítélték. 9 évet töltött le és azzal a feltétellel szabadult, hogy, miután kijön azonnál deportálják vissza a szülőhazájába, mexikóba.
52d4b4422b838.image.jpg
A gyilkosság háborút indított a két könyörtelen banda között. Blaine megyében a kábítószer piac volt a fő ok a háborúzáshoz, a gyilkosság csak egy elindító tényező volt a folyamatban. Az 1990-es közepén volt egy nagy szünet, béke amit a helyi aktivisták értek el. De a bandák a kilencvenes években tovább folytatták egymás nyúzását, bár a harcok intenzitása fokozatosan csökkent. 1995-ben az 50 áldozatból 42 valamelyik bandához volt köthető. 5 ártatlan járókelõ, 3 pedig seriff volt. Az összes meggyilkolt ember vagy fekete vagy latin volt akiket tévedésből öltek meg, előszőr azt hitték valamelyik bandához tartoznak. Például egy 12 éves gyerek aki csak bringázni ment ki az utcára. A végeredménye az lett, hogy nyilvánosan lelőtték egy főút melletti szupermarket ajtójában. 2000-es évek elején a bandaháború jelentősen kevesebb áldozatot követelt. Betudható annak, hogy a Mexikói maffiát megbuktatták ami mindakét bandát üzemeltette.

Közel a 70 éve aktív a banda, de mai napig a legaktívabb banda a Keleti Parton. Körülbelül 90-100 aktív tagot képvisel, ez a sok ember 5 placcon osztódik meg. A Surenos csoport börtönben lévő tagjai száma mégnagyobb, becslések szerint mintegy 200 bűnöző. A többséget elsősorban kábítószer értékesítése és a fegyverek futtatása miatt börtönözték be. A Surenok a mexikó tagjaivá avanzsáltak, már az 1960-as évek eleje óta hűségesek, még mielőtt a banda a Sureno szövetség alá került.

A banda a 90'-es években a bandaháború által vissza deportált emberek új klikkeket szerveztek Mexikóban. Kommunikálnak és segítenek egymásnak az üzletben.

Blaine megye területét bevették, de a banda 2000-es évek végén kísérletett tettek a terjeszkedésre Dél Los Santosban, Gantonban. A placc háborúk azt eredményezték, hogy a feketék összefogjanak, a rendőrök is felléptek nagy számmal, így hát a kísérlet kudarcot vallott. A banda az 1980-as években kitaláltak egy toborzási módszert miszerint időnként Közép Amerikai származású latinokat is beavattak, de a Mara Salvatruchaval folytatott hosszú távú rivalizálásuk miatt és a sok spicli beszivárgása arra vezette őket, hogy hagyják abba ezt a fajta toborzást. Viszont még mindig nagyon sok kisgyereket avatnak be, már 9 éves kortól megtalálhatóak tagok egészen 50 éves korig. Az utóbbi években ezt is beszüntették, már a 14-18 éves korosztályt hálózzák be, ők megbízhatóbbak. A Freedomiak legidősebb aktív tagja a 56 éves Axel "D Cutter" Monteiro, aki egy vezető/főnök. Jelenleg az életfogytiglan börtönbüntetését tölti valahol egy Keleti börtönben San Andreasban.

N_vtelen-2.png

A Keleti Oldalon fekvő Surenok (Surenok/Latinok/Mexikóiak/Keletiek)  tagjai közép ill. dél amerikai lakosokból tevődik össze. De megtalálhatóak fehérek, ázsiaiak, és feketék is, inkább a börtönben jellemző ez a sokszínűség. Eredetileg Puerto Ricoi maffiaként ismertük a 90'-es években amit aztán megbuktattak és börtönbe juttatták a fejeseket. San Andreas településeiből adódott össze a bűncsoport. A beavatás egy esküvel és egy rivális banda tagjának kiiktatásával történhetett meg. A börtönben elég híres a maffia, az albánokkal ápolnak bent jó viszonyt, a spanyol rabok kollaborálnak össze és így élik túl a benti viszonyokat. A banda a bent lévő klikkekkel rivalizál. A Los Santosi rácsok mögött csak a feketék klikkesednek, a fehéreknek nincsenek más igényei mint túlélni a börtönt amit úgy tesznek meg, hogy összeállnak és megvédik egymást illetve benti üzleteket folytatnak. A spanyolok vannak a legtöbben, így ők viszik a pálmát a benti életben. Miután szbadultak a börtönből visszatérnek az eredeti klikkjükhöz, ami lehet a Los Solidos, a 18-adik utca, a Surenok, vagy a Mara Salvatrucha. Mindegyik könyörtelen. De egy közös van bennük. El Salvadorból vagy a környező háború sújtotta országból érkeztek ide migránsként és az ott élt életstílusukat nem változtatták meg, inkább áthozták. Raboltak, gyilkoltak, kínoztak. Mindent amit ellehet képzelni megtettek, így váltak könyörtelenné ezek a bandák. Egymást között több a konfliktus mint azt gondolná az ember, egymás szomszédságában fekszenek ezek a klikkek. Egy rossz helyre felfújt firka már egy tag életébe kerülhet. Kiéleződött ez a helyzet. A Surenok leginkább Sandy Shores bejáratánál lévő Motelekben laknak, együtt kezdik a kinti életet, aztán a bűnözésből megkeresett pénzből terjeszkednek.

A Surenok fő bűncselekményei közé tartozik a kábítószer forgalmazás és a fegyverek futtatása, egyéb súlyos bűncselekményekben is részt vesznek, de ritkábban, mint például fegyveres rablások, gyújtogatások, gyilkosságok, autólopás is szeretett "sportjuk" és képesek a szexuális jellegű bűncselekményekre. A banda szigorúan tiltja a gyerekekkel kapcsolatos bűncselekményeket illetve a szexuális zaklatást. De a banda sportot űz az ellenséges bandák női tagjainak megerőszakolásából. A banda továbbra is rendkívül aktív a és továbbra is a legnagyobb Sureno banda az egész Keleti Parton, bár egyre kevesebb taggal.

Felépítésünk:
A felépítésünket úgy tudnám a legjobban elmagyarázni ha a szervezetben működő emberek és rétegek feladatát mondanám el. A kartellben hierarchia van. Kezdjük alulról felfelé. Egy kartell eléggé sok rétegből áll, habár mi ezt lerövidítettük mivel lehetetlen lenne ennyi mindenre külön odafigyelni.
N_vtelen-2.png

Drog árusok, Csempészek:
Az árusok ill. a csempészek nem tagjai a kartellnek. A kartell a pénzen alapul, az mozgatja az egészet, a sehonnai mexikói varrókból magukat életveszélyes munkákkal kiszenvedő emberek alkotják az egészt. A drog árusok egyértelműen az adott banda akivel szövetségben áll a kartell vagy uralkodik felettük azokkal kooperálnak, nekik adják el főképp az anyagot akik aztán jó pénzért tovább szórják az utcákon. Legalábbis a szerveren ezt így tervezzük megoldatni. Csempészek szerepköre szerintem egyértelmű, ők csak bábok a kartelleknek akik szimpla futó módjára próbálnak átcsempészni bármit amit betesznek a kocsijukba, repülőjükbe, hajójukba, ruhájukba, bármilyükbe.

Banda vezetők:
Mindenkinek megvan a maga ellenfele, szövetségese. A Los Meros felett a La Eme áll ami a mexikói maffia. Ők fogják össze az egész déli partot. Nekik a szövetségeseik vagyunk mi is. Ők fölöttünk állnak. Mi is adott bandákkat a szövetségesünké teszünk, ez nem feltétlen barátságos formában történő menet lenne. A banda vezetők ügyelnek a banda elfoglalt részeinek dolgaiért, az anyagunkat minnél jobban szórják és ha valakivel van probléma bármi áron megvédjék tőle a piacunkat. Ezért is fontos számunkra a banda szerepe. Nos ezt a bandát mindenféleképp lehet értelmezni, nem feltétlen utcai banda, lehetséges akár egy sima klikk drog árusokból akiknek van egy feje.

Beszerzők/Irányítók:
Ez elég nagy témakör, de mégis röviden lesz megfogalmazva. Minden olyan tevékenységnek a vezetői ami a kartell működéséhez szükséges, például vannak olyanok akik az autókra vannak specializálódva és egy kis városból lopják a bandájával együtt a minnél jobb kocsikat amik aztán csempész autók lesznek etc. Ők egy adott csoportnak a vezetői akik irányítják az akciókat, ők szerzik be az adott dolgokat abból a pénzből amit leadnak nekik. Mindenféle vezető van amit csak eltudtok képzelni, ezt a rangokat azokra osztják ki akik irányítják az éppen esedékes beszerzéseket/akciókat.

Regionális vezetők:
A Los Meros több nagyhatalmú emberből áll össze akiknek külön-külön szervezetük van más-más városban, megyében. Ők összeállnak és együtt folytatják a bizniszt, ha kell segítenek egymásnak vagy épp ellenkezőleg ha valaki vét valamit kitúrják a tanácsból. Vagy kivégzik. Ők a regionális vezetők. A szerveren lévő feladatkörünk ez lesz. Nem leszünk kartell vezetők mivel ők csak élvezik az életet és a pénzt keresik és irányítják az embereik segítségével a dolgokat.

Zsoldosok, Sicariok:
Pénzért cserébe elvégzik a piszkos munkát a kartellnek, akár legyen szó bérgyilkosságról vagy épp egy kivégzésről, vagy a vezetők házainak védelmezéséről.

Kartell fejei:
A kartell fejei azok akik a hierarchia legtetején vannak, ők egy szűk kör, a regionális vezetőket fogják össze és irányítják őket, tanácskoznak, leülnek megbeszélni a kartellnek az opcióit aztán közösen kiválasztják melyiket érdemes választani és melyik ösvényre lépjenek. Vagy ha bármi történik leülnek tanácskozni, segítik egymást ahogy erre szükség van. Ők pumpálják a pénzt ki és be a kartellba. Ők felelnek mindenért. Az ő biztonságuk a legfontosabb és őket félik a legjobban az emberek. Bármit elérhetnek hisz nagy a hatalom a kezükben és megszámolhatatlan mennyiségű pénzzel rendelkeznek.


Terveink:
Szerveren a tervem az, hogy egy olyan közösséget hozzunk létre a frakció segítségével akik élvezik és szívesen művelik a roleplay műfaját, megfogjuk szűrni az embereinket amiből adódóan nem biztos, hogy sokan leszünk de a minőség lesz a fontos. Egy jó hangulatú közösséget kívánunk kifejleszteni ami ad a szerverhez és nem elvesz.

Insigne:
Sziasztok, 17 éves vagyok, karosszéria-lakatos szakmán vagyok már második éve. Hobbi szinten motorozok, és lassan kezdem a B-s jogosítványt. Lassan négy éve hogy RP-zek, bár komolyabb szinten inkább másfél éve tolom. Legtöbben szerintem AVRP-ről ismerhettek, hisz ott "telepedtem le", ott bontakoztam ki leginkább. Megjártam rengeteg szervert, rengeteg frakcióban voltam már. LSRP:hu-n is rengeteget játszottam, ott is megfordultam pár bandában. AVRP-n a V4-es korszakban vezettem frakciót, több kevesebb sikerrel.

Dash:
17 éves vagyok, programozó szakon tanulok, de egy excelt nem tudok megnyitni. Most van mindenféle célom mint a könnyebb tárgyakból hamarabb leérettségizni, jogosítvány és már lassan 3-4 éve a kikapcsolódásom a szerepjáték.
Én viszonylag későn kezdtem a roleplayt komolyan csinálni. 2015 környékén kezdtem el a sampot, de nem nevezhető szerepjátéknak amit csináltam. Igazán komolyan 2016 környékén kezdtem el játszani. Megjártam SAMP-on a PS:A-t, Rise-t, SeeRPG-t, LSRPhu-t Igazából sehol nem tettem le a névjegyem, bandáztam a barátaimmal. Pár kisebb szervert is kipróbáltam amiket nem érdemes megemlíteni. Angol szerókon is játszottam/játszok de az anyanyelvemen jobban szeretek játszani.  Aztán MTA-n az AVRP-n ragadtam meg amellett, hogy toljam neki ezerrel, sok frakcióm volt és sokban vettem részt. Az elején, V3-ban főképp maffiák, kartellek. Aztán V4 nyitásánál áttértem a bandákra, volt vagy három frakcióm a V4 alatt. Mostanában inkább az amerika bázisú pd rp-re vagyok ráfüggve.

Segítség a rendvédelemnek az MG elkerülése végett:
-Sokszor történik az, hogy bizonytalan a rendvédelem, hogy mit rpzhetnek mit nem ha illegális frakciók kerülnek szóba. Ebben szeretnék segíteni, hogy tudhassátok.

Nevünket tudjátok-e?
-A kartellről tudhattok a külföldi hírek miatt, viszont mi nem vagyunk egy kartell méretű szervezet, mi csak egy kis töredéke vagyunk akik drogot szórnak és pénzt szeretnének keresni különböző illegális tevékenységekkel. Egyszóval arról tudhattok, hogy létezik egy banda a megyében akik bemocskolják a városokat különböző drogokkal ill. fegyverekkel de a nevünket nem.

Ha elkapnak van-e kriminális rekordunk felvéve? Tudhatnak-e rólunk bármit is.
-Minden karaktertörténetbe bele lesz írva az ilyesmi amik nem sokára érkeznek. Azok alapján tudhatjátok majd kivel mit lehet rpzni. De igen mindenkinek lesz saját kis története a rendvédelemmel. Van akinek kevésbé, van aki elég jártas. Próbálunk a realitás talaján maradni.

Illegális bevándorlással kapcsolatban
-Lesznek olyan karaktereink akik illegálisan tartózkodnak az államokban, őket nyugodtan visszavihetitek fiktíven mexikóba, ő eldöntheti, hogy ez CK vagy felkészíti a karakterét arra, hogy újra átkeljen a határokon valamilyen formában.

CK különböző vádpontoknál
-Ha brutális gyilkosságért vagy bármi olyan tettért ami életfogytiglanra ad jogot és a bíróság is így dönt plusz az állam hozzájárult ahhoz, hogy legyen kivégzés vagy bármi akkor nyugodtan tegyétek meg. Szeretnénk minnél élesebb helyzeteket generálni és nem ki-be járkálni a börtönbe hanem reálisan rpzni és megtenni dolgokat.

külföldi, mexikóban elkövetett bűntényeknek az aktái felhasználása
-Nemigen lesz személyazonossága pár emberünknek, pl illegális bevándorlóknak, ekkor nyugodtan igénybe vehetitek azt, hogy mexikóból kértek segítséget, kooperáltok velük és ez alapján megtudjátok kik vagyunk mexikóban miket követtünk el, csak ez legyen szépen lerpzve megoldva és ne egyből abban a pillanatban ahogy rákérdeztek már ellegyen küldve. Ezt is a karaktersztorik alapján lehet majd egyeztetni.

Gyilkosságnál, különböző nyomozásra okot adó dolgoknál információ csere
-Nyugodtan felkereshettek minket ooc, hogy miket tudhattok a gyilkosságokról, hagytunk-e ott nyomot és mivel lőttünk, milyen lőszer lehet benne satöbbi, nem tudom ez mennyire van megscriptelve szóval ami hiányos és kellene információ megtudhatjátok, együttműködünk.

credit: dash​
 

Gergo

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:641
Tegnapihoz képest most néztem rá újra, így már fire, azt mondom, hogy mindenképp kell. am csá @melancholy haver
 

Dashke

Újonc
Játékos
Üzenetek:12
Mivel a Sureno Nation is a szervezetünk része és ezen belül is fogunk RP-zni. (surenok, déliek. Azaz mivel a déli határokról származunk mi is surenok vagyunk de a kartell feladatait intézzük, ezért vagyunk mi a déli megbízottak) hozzádtuk a leírásukat nekik is.

EDIT: Próbálunk alkalmazkodni a kisvárosi RP-hez, ez egy komplex frakció lesz. Ezzel is nagyobb teret adni az RP-nek.

Elképzelés ugyanúgy kartell viszont banda formájában fogjuk csinálni, azaz ez egy DTO (drug trafficking organization) banda ami annyit jelent, hogy a kartellek fölöttünk állnak és mi teljesítjük pénzért cserébe a kéréseiket vagy kinyírnak. A kartell tagjai bandákból vannak kiemelve IRL is, nagyrészt. Ezt nehéz elmagyarázni, tudni kell az egésznek a felépítését. Ez egy lehetőség arra, hogy az elejétől kezdve rpzzünk, azaz, hogy bekerülünk és kialakul a helyünk a kartellben.

Mi a hierarchia legalján állunk a kartellben.

Bármi kérdés van tegyétek fel.
 

Lloyd

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:114
NEM TÁMOGATOM!
Viccet félretéve, nekem tetszik! Nehéz egy jó kartell-t felépíteni! Nekem anno valahogy nem sikerült, mintha folyamat korlátokba ütköztem volna. (Mondjuk másoknak tetszett, csak nekem nem, lol!) De ettől Ti ne csüggedjetek, Én lennék a legboldogabb ha látnék egy jó mexikói bagázst.
AMÚGY!
Ha adtok a véleményemre, a sureno-t pályázzátok meg külön. Így egyben nekem picit olyan zavaros. Ettől függetlenül igazatok van hogy miért akarjátok így, meg tényleg reális amit írtatok, de na... Később ebből viták is lehetnek, hogyha az egyiknek lehet a másiknak miért nem?!

Insigne cimborám szerintem nem fog csalódást okozni!
Dash-ról pedig annyit hogy Kasu baráti, az Én barátaim is!

u.i: Remélem nem vettétek sértésnek, mert egyáltalán nem beef-nek szántam!
A legnagyobb tisztelettel!
 

Dashke

Újonc
Játékos
Üzenetek:12
Ettől féltem, hogy nem fogják az emberek érteni amit pályázok.  :eek:

Ha elolvastad az egészet akkor megfogod érteni. Ez egy DTO (drug trafficking organization) azaz drogot árulunk amit a kartelltől veszünk fel, a kartellnak dolgozunk. Nem a hagyományos banda. A hierarchia legalján állunk a kartellben. Kartell melókat végzünk, a piszkos melókat. Ők csak irányítanak minket és pénzelnek. Egyszóval kartell RP. Fantázia.
Mivel vidéken játszódik a szerver így a legreálisabb, kisvárosokban nem fogunk milliárdos maffiákat meg kartelleket összedobni.

"DÉLI KAPCSOLAT"

Nem ismerlek egyébként, mindenesetre köszönöm a véleményed.
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:490
Örülök, hogy bővítettétek, sok olyan dolgot írtatok bele, amik magát a pályázatot óriási mértékben segítették.

Igyekszek rövid lenni, de egy ilyen mértékű leírásnál valószínűleg nem fog menni.

Kezdem a történettel:
A történet elképzelése nagyon jó. Tetszett, hogy leírjátok, hogy hogyan kezdődött az egész, milyen módokkal hozták át a határon a drogot, hogyan alakult az egész szervezet pályája (háború és békétől kezdve itt minden volt).
Amit javasolnék javítani a történettel kapcsolatban, hogy nagyon ugrál. Elkezdődik a jelenbe, visszamegyünk a múltba, ugrunk pár évet, utána megint egy ugrás és megint jelen. (Ez elsősorban a legelső leírásra vonatkozik, a fehér alapúra.) Nagyon nehéz volt követnem, hogy mi történik, úgyhogy ezt a részt többször át kellett néznem. Kicsit a fogalmazás olyan, mintha lenne egy nagyon jó elképzelésetek (ami amúgy meg is van), de a leírás készítése közben jött a többi ötlet is.

Külön kiemelném pozitívumként, hogy nem egy egész kartellt akartok eljátszani 3 kisvárosban, hanem annak egy kapcsolatát (talán ez a legjobb szó rá?).

A felépítéssel kapcsolatban pár dolgot tisztázhatnátok, ami számomra nem világos.
Feltételezem, hogy nem ezek lesznek a pozíciók nevei (Pl: Adott részleg vezetője). Ezeket módosíthatnátok a rendes névre.
A megszerkesztett ábránál arra figyeljetek, hogy a jelenlegi összeköttetések azt jelentik, hogy a bérgyilkosok és zsoldosok KÖZVETLEN felettesei a régionális vezetők és a kartell vezetők. Egy embernek nehezen lehet két közvetlen felettese. Azt javaslom, hogy az ábrát tegyétek egyértelművé, hogy az a fekete összekötés vagy a kartell, vagy a régionális vezetőknél legyen.

Részlegvezetőkhöz írtátok:
mindenre van egy külön emberünk aki jól végzi a dolgát, például aki felelős a határon való átkelésért, aki a vámosokkal van jóban és ezt intézi, aki a csempészeknek ad újabb és újabb autókat amikbe már belevan rejtve fantázia dúsan az anyag etc.
Ez a felesleges szöveg. Ebből nem tudtam meg, hogy mi a dolga ennek a pozíciónak. A szerveren nincs határon való átkelés, se vámosok. Írjatok olyan dolgokat, amik TÉNYLEGESEN feladatok.
Ugyanez érvényes a kartell fejeire. Tanácskoznak, de miről? Mit döntenek el?
A többinél amúgy jól meg van fogalmazva, érthető az is, hogy melyik pozíciónak mi a feladatköre.

Nagyon jó ötlet -és biztatom a többi pályázót is a megcsinálására-, hogy kiírtátok, hogy a rendvédelem pontosan mit és mit nem tudhat rólatok. Látszik, hogy tényleg nem arra törekedtetek, hogy a világ legerősebb szervezetének tüntessétek fel magatokat, helyette belőttétek (nagyon jól) a kereteket.
 

Dashke

Újonc
Játékos
Üzenetek:12
Rendben, köszönöm, hogy rávilágítottál a hibáimra. Átírom őket. A leírása a Los Merosnak ténleg eléggé ellett kapkodva, ezen is változtatás lesz. Igyekszünk tökéletesíteni mindent.
 

Dashke

Újonc
Játékos
Üzenetek:12
A rangok leírása frissítve, a kép a szervezet rangjairól frissítve.

Pár szó a Zsoldosokról és a bérgyilkosokról. Ők nem a kartell tagjai, ők mellékágak nem vezetők akik valakik felett állnak, pénzért cserébe végzik el a piszkos munkát, de felszerettem volna őket is írni mivel elég közeli kapcsolatban állnak a vezetőkkel.

Köszönjük a szép szavakat. Sok sikert mindenkinek a saját projektjével! :p
 

skyLine

Újonc
Játékos
Üzenetek:3
Fú ez igen erős, de nem is vártam mást a főnökéktől! Pörköljétek oda neki, nagyon várom tesóm!


UI.: Remélem jön az új számod!
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:490
Szervusz!

Örömmel értesítelek, hogy a pályázatod elfogadásra került!
Kérlek keress fel Discordon egy neked megfelelő időpontban!

Ez igen. Részletes, jól kidolgozott történet és leírás. Tetszik a CK-ra való elképzelésetek és bátor, hogy ez bevállaljátok. Jó ötlet volt leírni, hogy a rendvédelem mit tudhat rólatok.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó