lézerblokkoló

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Allen-Jakson

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:48
Allen Jakson
6. Témanyitás előtt a témanyitónak kötelessége tisztában lenni az adott fórumrészben található kiemelt témák tartalmával. Egyes fórumrészeken elvárt a témák minta alapján történő kitöltése. Ilyen fórumrészeknél a minta használata kötelező!
In Game Neved/Discord Neved

» Allen Jakson/allenjakson «

Ötleted leírása
» Az ötletem igazábol annyi lenne hogy lehesen az autóba Lézerblokkolót vásárolni amit ki be lehetne kapcsolni és bekapcsolt állapotába nem tudna megbüntetni a trafi viszont a trafizó rendőr elött ha elmész valamenyi esélyel bejelezne neki a rendszer hogy te lézerblokkolót használsz «

Csatolmányok

» Nincsen «

Egyéb megjegyzések

» szerintem nagyon hasznos lenne «
 

Kirazu84

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:158
Kriszokos0
Ha tudod hol vannak a traffipaxok, akkor azt is tudod az nagyjából mekkora sebesség határnál mér be. Lassíts kicsit és annyi.. De egyébként igen csak zavaró az a tény viszont, hogy államilag a rendeletek alapján vannak a sebesség zónák meg határozva(város legtöbb helyen 80), még is a városban is több helyen 60-as, 70-es traffipaxok vannak.
 

Allen-Jakson

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:48
Allen Jakson
Ha tudod hol vannak a traffipaxok, akkor azt is tudod az nagyjából mekkora sebesség határnál mér be. Lassíts kicsit és annyi.. De egyébként igen csak zavaró az a tény viszont, hogy államilag a rendeletek alapján vannak a sebesség zónák meg határozva(város legtöbb helyen 80), még is a városban is több helyen 60-as, 70-es traffipaxok vannak.
értem én de lenne esélye hogy bejelez a zsarunak hogy lézerblokkolót használok
 

Brownie

🍪Süti, a modi🍪
Fórum moderátor
Üzenetek:261
Camilla Roberts
Fórum moderátor hozzászólás
Helyesen BB kódolt mintával nyisd újra, ezt zárom.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó