Lássuk a golyót a karosszériában

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Alfi

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:211
Baltazar San Miguel

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Baltazar San Miguel / Alfi#8687«

Ötleted leírása

» Jelenleg nem tudja szerelőn kívül más megnézni, hogy van-e golyó az autó karosszériájában, pedig nem nagy mutatvány bárkinek kinyitnia a szemét és észre venni. Ha kivenni nem is, - mivel úgy is szerelő kell a helyreállításhoz aki észre venné - legalább ellenőrizni tudjuk, hogy van-e benne. Jelenleg ha én megakarok vesztegetni egy szerelőt, hogy vegye ki a golyót feljelentés nélkül a végén kiderülhet, hogy nincs is golyó benne a script szerint. De cserébe ha bemegyek a telepre és ott derül ki, hogy van benne, akkor már úton is van a kékfény.
Tehát a lényeg, bárki láthassa, hogy van-e golyó egy autó karosszériájában.«


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» - «



 

warship

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:107
Ella Nordin
Jó ötlet, viszont nem értem, hogyha végül mégis kiakarod szedetni a lőszert a kocsiból tegyük fel, amihez nyílván kell szerelő, akkor mi más okból szeretnéd kiszededni a lőszert, ha nem azért, hogy a rendőrök kezdjenek vele valamit.
 

Alfi

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:211
Baltazar San Miguel
Jó ötlet, viszont nem értem, hogyha végül mégis kiakarod szedetni a lőszert a kocsiból tegyük fel, amihez nyílván kell szerelő, akkor mi más okból szeretnéd kiszededni a lőszert, ha nem azért, hogy a rendőrök kezdjenek vele valamit.
Mert mondjuk a rendőrök lőtték bele és szeretném megszereltetni.
 

Hevele

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:223
Kaylie Roberts
Maga az ötlet hogy kimutassa az tetszik, kiszedetni mint írtad is mindig lehet rá találni megfelelő szerelőt jő pénzért. Támogatom!
 

Alfi

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:211
Baltazar San Miguel
Végül be is igazolódott az, ami miatt az ötlet született. Script szerint nem került golyó az autómba, a szerelővel viszont előre lebeszéltem a témát.
Kéérlek 1.2-be férjen bele!
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,533
-
Head of Staff hozzászólás
Szia! Ha realtime-ban írná mindig mindenkinél, akkor kihatna a teljesítményre. Most is csak úgy látszódik, ha előveszed a fogó itemet. Nem akarjuk, hogy a teljesítmény rovására menjen ez a dolog.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó