[Krekor] Damian Marrow - Vito Falcone, Salvatore Lucchese

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

R3xXx4L

Újonc
Játékos
Üzenetek:12
logo.png

one RolePlay
Panaszkönyv - Játékos(ok) ellen


Neved: Damian Marrow
Panaszra tett játékos(ok) neve: Vito Falcone, Salvatore Lucchese
Panasz oka: DM, PG, OOC hazugság, OOC szidás, Bannal való fenyegetőzés.

Panasz kifejtése:
Első rész.
Megpróbáltunk TGF-elni egy tagot, amikor a videókon látható kék jármű elhaladt mellettünk. Ekkor majdnem elütötték az egyik embert. Ezzel nincs is probléma, azonban mikor második körben visszajöttek, akkor már sikerült is a dolog. Harmadik visszatéréskor pedig már egyértelműen hívták a rendőröket, de azért visszanéztek hogy mi a helyzet.
Ezt az esetet Krekorral sikeresen letárgyaltuk, azzal az indokkal,hogy ők a rally-ra gyakorolnak, amit megjegyeznék, hogy nem is ott lesz, emellett, hogy a kék jármű sofőrje azt hitte, hogy valaki fotózkodik (akit elsőre majdnem elütött). A fotózás kíváncsisága miatt, úgy gondolták hogy visszanéznek, aminek a videón látható DB lett az eredménye. Persze tényleg valós hogyha meg akarsz nézni valamit 100-al mész el mellette földúton.

Második rész.
Miután ebből az ugyből nem lett semmi, felbéreltem a motoros bandát, hogy keressen meg nekem egy kék szinű kurumát. Ez másfél óra után sikerült is, és meg is mutatták. Miután jeleztem a motorosoknak hogy végeztem, és megköszöntem a segítségüket név szerint Bozhidar Ivaylo említést tett a srácoknak arról, hogy egy alak nagyon nézegette az említett kék járművet. Ennek hatására pedig megindult az ellenem irányuló OOC minősítés, és fenyegetés. Hozzáteszem biztos jót nevettek a frakció tagjai az amúgy is abszurd történeten ha már ilyen pofás minősítést kaptam egy olyan embertől akihez közöm sincs.

Bizonyíték(Kép, log, videó):
A kék kuruma három megjelenéséről:
https://www.youtube.com/watch?v=1WNaqk6xCgg&feature=youtu.be

Kép az OOC minősítésről, és Bannal való fenyegetőzésről (OOC Chat):
https://cdn.discordapp.com/attachments/713524092476850227/718601325520355399/unknown.png

Megjegyzés:
Nincs
 

Ivaylo

Haladó
Játékos
Üzenetek:16
Üdv emberkék.

Mielőtt jönne az, hogy mi is MG-ztünk... Sandyből indultunk el a keresésre és nyílván a legforgalmasabb helyen kerestük a kocsit. Mivel eléggé szemet szúr a kecske, így könnyen feltűnt nekünk is. Egy jóideig kint vártunk, majd Earl-el úgy döntöttünk, hogy bemegyünk kicsit spanolni veletek, hátha valami IC infóhoz jutunk, hogy kié a verda. Innen meg már tudja mindenki a folytatást.
 

Martinezz.bro

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:225
Hello. Megnéztem a videódat, amit a panaszkönyvhöz mellékeltél. Kezdeném azzal, hogy a történtek után felmentem egyből Teamspeakre Krekorral tárgyalni, hisz hívott oda. Elmagyaráztam neki is, hogy valóban a rally futamra gyakoroltam. Akkor még úgy tudtam, hogy az lesz az útvonal. A videóban látszik, hogy az első megjelenésünkkor a RAJT-CÉL irányban teljesítettem a szakaszt, tehát versenytempóval, padlógázon küldtem a fullos Kurumámnnak. Ez egy olyan 150-160-as stabil tempót jelent az útszakasz minősége ellenére.

Annyit láttunk, hogy a híd alatt átérve egy úriember nekünk jobb oldalon tart valamit a kezében, én és Julius (aki mellettem ült) azt hittük, hogy valaki fényképezett. Tehát mi nem fegyvert láttunk, 160-nál szerintem nem fogom megállapítani korom sötétben, hogy fényképezőgép-e vagy fegyver. Amikor láttuk az úriembert csak őt láttuk, a többieket nem, tehát a rablásnak vagy ahogy említetted a TGF-nek nyoma sem volt.

Amikor mentünk visszafele a rajt irányába, akkor láttuk, hogy a híd alatt ott egy piros autó és hárman ráfogjátok a fegyvert egy emberre aki feltartja a kezét. Viszont pont olyan kanyargós szakaszon voltatok, hogy későn vettem észre. Hozzáteszem, hogy visszafele is padlógázon mentem, amit bír a verda. Ekkor látszik a videón, hogy te szépen kisétálsz elém és eltalállak a kocsi sarkával, pedig a kormányt balra fordítottam amennyire csak lehet. Mit gondoltál? 160-as tempónál a sárban le tudok satuzni 2 méter alatt? Ez után álltunk meg kábé 5-600 méterre tőletek és hívtuk ki a rendőrséget.

Arról az ügyről meg, hogy te megfigyeltetted az autómat, nem tudtam. Most értesülök erről a panaszkönyvben. Az MG indokát pedig azért hoztuk fel, mert korom sötétben nem tudjátok leolvasni, a kék Kuruma jelzés megteszi. A másik dolog. Nekünk a Mojito Inn a főhadiszállásunk, mindig ott RP-zünk. Ti bejöttetek barátsággal, elkezdtünk IC-OOC barátkozni, beszélgetni. Amit egymás közt ott OOC írtunk, azt pedig nem veheted fenyegetésnek, hiszen honnan tudtuk volna hogy kik vagytok ti valójában? Két barátságosnak tűnő, rendes fiúk voltatok akik benéztek a kocsmánkba. Bannal való fenyegetőzés a barátom részéről pedig hogy történt volna? Akkor esetleg, ha célzottan tudjuk kik vagytok és nektek írjuk.

Lehet valamit kihagytam, mert kicsit feldúlt lettem a panaszkönyv miatt. Talán ezt meg lehetett volna beszélni Teamspeaken együtt, értelmesen. Na mindegy. Ha bármi kérdés még felmerülne állok rendelkezésre itt és Teamspeaken is.

UI: A videón is látszik, hogy a harmadik megjelenésünk már a rendőrök jelenlétében volt, hiszen útba igazítottuk őket. Szóval összegezve, kétszer jelentünk meg a videóban. ELŐSZÖR mikor a fényképész urat láttuk (félrenéztük akkor ezek szerint), a második pedig mikor padlógázos tempónál kisétáltál elém, lehetetlen volt elkerülnöm az ütközést. A fegyverek láttán pedig nem fogok megállni utána, húztunk tovább és hívtuk a rendőröket. OOC-ben meg semmi rosszat nem írtam, fentebb kifejtem amúgy miért nem helyénvaló a megállapításod. Ennyit szerettem volna még egyenlőre.
 

R3xXx4L

Újonc
Játékos
Üzenetek:12
Idézet tőle: Martinezz.bro:
Amikor mentünk visszafele a rajt irányába, akkor láttuk, hogy a híd alatt ott egy piros autó és hárman ráfogjátok a fegyvert egy emberre aki feltartja a kezét. Viszont pont olyan kanyargós szakaszon voltatok, hogy későn vettem észre. Hozzáteszem, hogy visszafele is padlógázon mentem, amit bír a verda.

Érdekes, a teamspeak elbeszélgetés során még azért mentetek vissza, hogy megnézzétek mit "fotózkodik" az illető, csak akkor nem értem miért kell padlógázzal menni. De szép vallomás módosítás.

Idézet tőle: Martinezz.bro:
...pedig a kormányt balra fordítottam amennyire csak lehet.

A videóból is látszik, hogy ez egyértelműen nem igaz.

Idézet tőle: Martinezz.bro:
Amit egymás közt ott OOC írtunk, azt pedig nem veheted fenyegetésnek, hiszen honnan tudtuk volna hogy kik vagytok ti valójában?

Mindenki számára tökéletesen nyilvánvaló, hogy rólam van szó, és ha nem tudjátok, hogy kik vagyunk "Valójában" mire fel a minősítés?

Idézet tőle: Martinezz.bro:
Bannal való fenyegetőzés a barátom részéről pedig hogy történt volna?

https://cdn.discordapp.com/attachments/705883996894003270/718825084503982140/unknown.png

Idézet tőle: Martinezz.bro:
A videón is látszik, hogy a harmadik megjelenésünk már a rendőrök jelenlétében volt, hiszen útba igazítottuk őket.

Civilként visszamész a fegyveresek közé?

Idézet tőle: Martinezz.bro:
A fegyverek láttán pedig nem fogok megállni utána,..

Tehát amikor másodszorra mentél el 160-al, már nem fényképezőgépet láttál a korom sötétben.
 

Martinezz.bro

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:225
[quote author=undefined]Érdekes, a teamspeak elbeszélgetés során még azért mentetek vissza, hogy megnézzétek mit "fotózkodik" az illető, csak akkor nem értem miért kell padlógázzal menni. De szép vallomás módosítás.[/quote]

Olyan tempóval megyek, ahogy IC jónak látom. Úgy gondolom erre nincs szabályozás.

[quote author=undefined]A videóból is látszik, hogy ez egyértelműen nem igaz.[/quote]

Az illető gyalogolt ki elém, nem tehetek róla, a videón jól látszik.

[quote author=undefined]Civilként visszamész a fegyveresek közé?[/quote]

Ahogy leírtam, először fényképésznek hittük. Másrészt nem vagyok civil, maffiában vagyok. Amúgy meg leírtam érthetően, hogy a rendőrök jelenlétében gurultunk arra, útbaigazítottuk őket.

[quote author=undefined]Tehát amikor másodszorra mentél el 160-al, már nem fényképezőgépet láttál a korom sötétben.[/quote]

Szerintem van különbség a két perspektíva között. Először egyetlen embert láttam a bokorból kilógva, valami világít a kezében. Másodjára észleltük, hogy egy ember feltartja a kezét és fegyvert fogtok rájuk. Ekkor pedig úgy döntöttem, hogy nem fogok visszavenni a tempóból, mert bajunk eshet.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó