Komplett CCTV kamera renoválás

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Molondor

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:156
elton winn

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Elton Winn / Molondor «

Ötleted leírása

» Borzalmas a mostani felhozatal CCTV terén. Olyan helyeken van kamera ahol nem sok értelme van és még több olyan helyen NINCS ahol kellene, hogy legyen. Némelyik pedig fordítva a falat nézi vagy egyáltalán nem lát rá arra a pontra ami lényeges lenne. Az ötlet megírása a Davis-i CCTV kamerák hiányán alapult volna.. (Pl.: benzinkutak, éttermek) De előtte átnéztem, hogy hol vannak jelenleg. Ekkor rájöttem, hogy az egészet kéne inkább renoválni. «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» - «



 

Kirazu84

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:160
Kriszokos0
Hali. Én olyan ötlettel vagy ki egészítéssel rendezném a kamerákat, hogy például lenne külön cég (esetleg PD berkein belül külön RP-vel adott alosztály) kamera szerelő szakikkal. Mivel egyik napról a másikra csak megjelennek a kamerák.. Egész érdekes lenne. Illetve pedig plusz RP lenne mind a GOV, mind a PD és civilek között akár.
 

LACI

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:789
Sean Bennett
Lehetne, de a jelenlegi játékosbázis kevés lenne ehhez, ne térjünk el a témától.
 

Molondor

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:156
elton winn
Hali. Én olyan ötlettel vagy ki egészítéssel rendezném a kamerákat, hogy például lenne külön cég (esetleg PD berkein belül külön RP-vel adott alosztály) kamera szerelő szakikkal. Mivel egyik napról a másikra csak megjelennek a kamerák.. Egész érdekes lenne. Illetve pedig plusz RP lenne mind a GOV, mind a PD és civilek között akár.
Hát ez.. nem hiszem, hogy egy alosztályt kéne építeni a kamera kiszerelésekre. Nem tudom ezt, hogy gondoltad ki.
Azt meg végképp nem értem, hogy miért ne kerülhetne ki egyik napról a másikra kamera. Mibe kerül felszerelni? Három vagy négy csavar? Nem órákig vagy napokig fogják azt ott szerelgetni, ha valaki rp-zné is egyáltalán. Főleg, hogy egy benzinkúton mondjuk alap dolog lenne egy kamera.
 

Bolondmike

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:219
bolondmike
Hát ezt adom, ilyen forgalmas helyeken történnek dolgok, ahol IRL megse kellene hogy történjen. Házamhoz is szeretnék karamerát.
 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,925
Silay Denzel
A vezetőség ezt parancsokkal el tudja intézni, nincs szükség scriptes módosításra. A PD illetékese keresse fel a frakcióért felelős vezetőségi tagot, és közösen rakják le.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó