Kidobott telefonok

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Bohóc

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:163
David Stewart

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Edgar Dixon/Doki#5604 «

Ötleted leírása

» Kidobott telefonokat, melyek lényegében véglegesen törlésre kerültek a telefonkönyvben ne jelezze ki a megkeresett embereknél. «


Csatolmányok

» N/A «

Egyéb megjegyzések

» N/A «



 

Klód

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:1,095
.
Tegyük fel A ember megfenyegeti B embert SMS-ben, hívásban. A ember kidobja a telefont, többet nem látszik a telefonkönyvben. Hogyan fogod kideríteni hogy ki küldte az SMS-t?
 

Bohóc

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:163
David Stewart
Tegyük fel A ember megfenyegeti B embert SMS-ben, hívásban. A ember kidobja a telefont, többet nem látszik a telefonkönyvben. Hogyan fogod kideríteni hogy ki küldte az SMS-t?
Mivel a telefonkönyvben csak névre tudsz rákeresni, így ez a probléma most is fennáll, hiszen számra nem lehet rákeresni. De valóban jó lenne egy adatbázis, amit csak a rendvédelem tudna lekérni, és mindenkinek a számát megjelölné, az inaktív számokat meg pl másik színnel, de ezt majd másik ötletben kifejtem.
 

Noblesse

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:185
Trinity Hope
Szép estét, nagy esélyt látok arra, hogy ez pontosan azért van így kitalálva, hogy egy esetleges lenyomozásnál ne csak 1 telefonszám legyen ami éppen az embernél van (már amennyiben nincs letiltva).
 

Bohóc

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:163
David Stewart
Szép estét, nagy esélyt látok arra, hogy ez pontosan azért van így kitalálva, hogy egy esetleges lenyomozásnál ne csak 1 telefonszám legyen ami éppen az embernél van (már amennyiben nincs letiltva).
A kék égbolt meg azért kék, mert kéknek látszik. Nem pontosan értem, hogy mire gondolsz, mi indokolja a több telefonszámot egy embernél?
 

Noblesse

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:185
Trinity Hope
RP szempontjából egy többmillió lakossal rendelkező államban vagyunk (nem csak 100-200 player). Tehát előfordulhat, hogy több ugyan olyan nevű személy él itt, így RP-s is, ha egy névre keresve több telefonszámot dob ki, mondván az a többi emberé.
 

Bohóc

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:163
David Stewart
RP szempontjából egy többmillió lakossal rendelkező államban vagyunk (nem csak 100-200 player). Tehát előfordulhat, hogy több ugyan olyan nevű személy él itt, így RP-s is, ha egy névre keresve több telefonszámot dob ki, mondván az a többi emberé.
Ez így igaz, de pont ezért nem mérgetünk be senkit csak a név alapján, általában egészen a személyazonosítóig pontosan meg tudjuk határozni a személyt, és csak így szoktuk lekérni az adott illető telefonszámát. De meg értem a te álláspontodat is.
 

Noblesse

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:185
Trinity Hope
Ez így igaz, de pont ezért nem mérgetünk be senkit csak a név alapján, általában egészen a személyazonosítóig pontosan meg tudjuk határozni a személyt, és csak így szoktuk lekérni az adott illető telefonszámát. De meg értem a te álláspontodat is.
Elnézést ha félreérthető volt a fogalmazásom, nem arra akartam utalni, hogy minden nélkül bemértek valakit. Pusztán az a személyes meglátásom, hogy ez lehet valamilyen szinten az oka annak, hogy ez így van bent és nem csak 1-1 vagy 0 szám van az embereknél kikapcsolt megjelenítés esetén.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,519
-
Head of Staff hozzászólás
Sziasztok! Csak és kizárólag úgy oldható meg, hogy a következő patch-től (1.3) kidobott telefonoknál nem fogja mutatni a telefonkönyv azt a számot, ami az adott telefonhoz lett rendelve. Az eddigiek ugyanúgy benne maradnak.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó