Keisha Flave - Dani.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Berti

Újonc
Játékos
Üzenetek:2
panaszkonyv.png

Neved: Keisha Flave
Adminisztrátor(ok) neve: Aaron Callaghan - Dani.
Panasz oka: Nem megfelelő eljárás.
Panasz kifejtése: Történt a szituáció, hogy a kedves admin úr szolgálaton kívül belefolyt egy IC eseménybe, miszerint ő, aki ugye egy rendvédelmi frakció tagja, egyenruhát magára öltve büntetgette meg az egyik kedves barátomat. Idáig semmi probléma a storyval, itt jöttek csak képbe a gondok. A bajnok úgy parkolt be a szolgálati járművével a parkoló helyére, hogy a gépjármű rálógott a felfestett vonalra. Kapva kaptunk az alkalmon és megemlítettük neki ezt. Mindezek után az IC karaktere erre úgy reagált, hogy elkezdte kiosztani azt az embert aki ezt megemlítette neki. Az én karakterem minderre úgy reagált, hogy nyomdafestéket nem tűrő módon kezdte el elmagyarázni neki, hogy mégis mi az amiben nem ért egyet. Csatolni fogok egy képet amin látható kerek perec a chat minden szavammal benne, amit írtam. Nos szerintem az hogy nekünk IC nézeteltérésünk van, és azt továbbra is IC kicsit ingerültebben és trágár szavakkal megspékelve fejezzük ki, az nem üti meg a rendőr hergelés szintjét. Ez mind egy párbeszéd volt aminek a lényege az volt, hogy az ic karakterem kiálljon az igaza mellett. A kedves adminunk még arra sem vette a fáradtságot hogy szolgálatba lépjen és megpróbálja megbeszélni velem (egy kezdővel) azt hogy mit és hogyan kéne legközelebb, vagy elmagyarázza hogy mit nem kéne folytatnom. Szerintem így aligha tudok pozitív képet alkotni a szerverről az első benyomásom után, ami ez volt.
Bizonyíték (kép, log, videó):
Bocsi hogy nem SC, most kezdtem az egészet, még azt sem tudom hogy itt hogy kell screenshotolni.
https://i.imgur.com/cb7xgbu.jpg
Megjegyzés: Ez egy olyan szituáció volt véleményem szerint, ami irl is teljes mértékben kivitelezhető, csupán egy kevés töködnek kell lennie a gatyában. Mindezekért én IC is megkaphattam volna a büntetésemet, nem kellett volna ezzel elba*zni a historymat.
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:490
Te jól vagy?
Villogva leparkoltam úgy, hogy fedezékbe legyek, mert intézkedtem. Az intézkedés végével kinyomtam a villogót, szólt egy játékos, hogy vonal. Odahívtam és elmondtam neki, hogy eljárást kezdeményeztem és a megfelelő megkülönböztető jelzés alkalmazásával parkoltam így, viszont már mentem el, ezért a villogót kinyomtam. Nem tudom milyen kiosztásról beszélsz, de a faszságokat mellőzd légyszi. Az a játékos (nem tudom már fejből a nevét), akivel beszéltem is teljesen korrekt módon állt a dolgokhoz, kifejezetten szuperül RP-zett.
Odajössz úgy, hogy közöd nincs az egészhez és elkezdessz beszólogatni. Azt sem tudom, hogy minek vagy egy olyan esetnél, amihez nincs közöd. Nem a szervernek kell pozitív benyomást gyakorolnia feléd, ha kezdőként full random odamész rendőrökhöz és elkezded szidni őket, hanem neked kell a szerver felé. Főleg ha már kezdőként braindead módjára viselkedsz és egy full normális RP szituációt feleslegesen elcseszel.
Szép napot.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó