Keenon Maynard

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Henzó

Individuum
Very Important Person
Üzenetek:313
-
Hol is kezdjem a történetet...m3.png
Ez a srác egész életében a szomszédom volt, mindent hallottam és láttam, ami hozzá fűzhető. Azokat a dolgait is ismerem, amiket nem oszt meg a világgal. Néha a falon át, olykor az utcán beszélgető fiataloktól. Előfordult az is, hogy az anyja mesélte el a dolgait. Egykor az apjával mozogtunk közösen Ranchon, ezért figyelek oda minden mozdulatára.

Első pillanatok...
Keenon Maynard egy áprilisi srác. Pontosan a tizedik napján született a Pillbox Hill Medical Centerben, még az ezredforduló után egy évvel. A szülei jó barátaim voltak mindig, ismertem őket jól. Kahley és Veenie Maynard. Egy igazi gettó szerelem volt az övék. Egészen fiatalon ismerkedtek meg, még Veenie egyik besült akciója miatt. Kahley ablakán ugrott be menekülés közben, mivel az volt pont nyitva. Érdekes történet, később lehet erről is elmondok még pár szót. Szülei, mint az összes család Ranchon egy állami támogatásból épített lakásprojekt komplexumban éltek. Ide hozták haza Keenont is születése után. Nem volt nagy ház, inkább praktikus. Nem szép, de nem is lelakott.

Veenie Maynard...
Vagy nevezhetném őt Bleedemnek is. Ő volt a harmadik, aki ezt a nevet viselte magán. Külső szemmel a Baby Bleedem elnevezés akár poénosnak is tűnhet. Bandán belűl megtiszteltetés volt örökölni annak a megnevezését, aki felkarolt. Ranchon az afroamerikai fiataloknak nem sok választásuk van a pénzkeresésre. Veenie, mint sokan utcai dealerként árulta a füvet. Akkoriban nagy volt a rivalizálás az utca túloldalán lévő Grape Street Crip tagjaival, ezért folyamatosan veszélyes volt a terítés. Kint álltam az utcán én is vele egész napokat. Próbáltunk átszökni a Grape területére. Ilyenkor felfújtuk a bandánk jeleit a falra, ezzel jeleztük, hogy igényt tartunk a sarokra. Mindenki akar a tortából, nem igaz? Veenievel állandóan a bajt kerestük. Tudatlan fiatalokként másztunk mélyre a bandaháborúban, ahol sok bandatag az életét veszítette. Nekünk mázlink volt valahogy mindig. Ha nem így lett volna, most ki mesélné el ezt az egészet?

Kanyarodjunk vissza...
Egészen pontosan arra az időre, amikor Keenon tizenegy éves volt. Amikor ebben az életmagasságban járt, addigra apja komoly tiszteletnek örvendett a bandában. Ez azzal is járt, hogy magas volt a reputációja is az LSPD asztalán. Igazából vele együtt nekem is és még nagyon sok társunknak.Grand_Theft_Auto_V_Screenshot_2022.08.01_-_17.59.40.87.png Ez volt az év, aminek a legnagyobb eseményét úgy emlegetjük, hogy Rancho Riot. Eredetileg egy Officer követett valakit egészen a lakásprojektekig, ahol ellenállásba futott az ott tartózkodó emberek által. Megdobálták az autót kövekkel, dobozokkal, üres flakonokkal. Mindennel amivel érték. Persze ott voltam én is Veenievel a háttérben. Értelem szerűen több egység is érkezett hozzánk, akik felsorakoztak az útra és elzárták a területet. Ennek köszönhetően mi, mint rendes adófizető állampolgárok heves lázadásokba kezdtünk. Elfajultak a dolgok ott, szavamra. Ennél az esetnél engem és Veeniet letartóztattak, mint felbujtókat. Össze-vissza vertek az őrsön, mint valami kutyát. Nem is vártunk másra. Pár nap után el is engedtek minket. Hogyan kapcsolódik ez Keenonhoz? Az a kis srác végig ott figyelt a vörös bandanát lóbáló emberek között. Figyelemmel kísérte, ahogy a Deuce Line közössége egy emberként áll fel a rendőrökkel szemben. Keenonnak ez volt az első élménye magával a bandával és itt tanulta meg azt, hogy bármi történik ki kell állni az ott élő emberekért, mert más nem fogja ezt megtenni soha.

A Davis High School...
Ez volt az időszak Keenonnak, amikor mélyebben belemászott a dolgokba, mint szeretett volna. Erre az ösztönzése a gyász volt. Gyász, mivel az apja ezekben az években halt meg. Az én Veenie barátom, még a mai napig nem hiszem el. Egyszerűen csak megkéselték őt. Azon a sarkon, ahova vagy százszor fújtuk fel a bandánkat. A srácnak, aki most már az apját is elveszítette fel kellett dolgoznia az őt ért veszteséget. Ehhez volt segítő társa Cordell, akivel az egész High School időszakot töltötte. Kisegítette Keenont a mélyebb dolgokból és nem hagyta őt elmerülni a gyászban. Cordell falta a csajokat, eszeveszett módon tudott bulizni már ilyen fiatalon is. Keenonnak sokszor csak a leppattanó csajok jutottak, vagy azok akiket már Cordell használt egyszer. Igen, ez volt a stílusa. Egy nővel csak egyszer. Pont erre volt szüksége egy frissen apját elvesztő srácnak. Ezek az évek a szórakozás mellett megalapozták a jövőjüket is a bandán belűl, mivel ez a két srác aktívan kivette a részét a drogok terjesztésében. Az iskola falain belűl ez pont úgy ment, mint kint. Csak nem éles fegyverekkel. Verekedések, klikkesedések. Ezekből volt bőven része a két srácnak. Ennek ellenére Keenon elvégezte az iskolát, bár az eredményein látszott mivel foglalkozik iskola után a tanulás helyett. Ennyire is csak anyja miatt erőltette meg magát.

Bleedem, a negyedik...
Már azelőtt így hívták apja miatt, mielőtt bármit is csinált volna a banda érdekében. Hivatalos keretek között akkor rakták rá az elnevezést, amikor Cordell társaságában leadott több lövést is az egyik ellenséges területen fekvő elosztóházra. Emlékszem az estére, pont kint voltam az ajtóban, amikor az adrenalintól fűtve ugrottak ki a kocsiból. Még a pisztolyokat is elfelejtették elrakni, ezért tudtam, hogy csak ez a két srác lehetett. Az egészre szórakozásként tekintettek csak. Nem volt több mókánál, mégis ez volt az, amikor hivatalosan is magukra vehették a Bounty Hunter Blood színeit. Ennyire büszkén még én sem kötöttem fel magamra anno a saját bandanámat, mint ezek ketten. Nyakukban, zsebükben, gatyából kilógva. Mindegy hova mentek a banda ott volt valahol.

Mindig a helyiek védelmében...m2.png
Keenon annak a pénznek a nagy részét, amit a haverjaival keresett meg mindig a családokra költötte maga helyett. Adott az anyjának, Teneesha anyjának és még nekem is, ha rászorultam. Többször volt ilyen. Egyik éjszaka, miután Keenon hazahozott egy lányt az utca egy veszekedéstől volt hangos. Hajnal kettőkor az embernek több dolga is lenne ennél, ez a pár mégis az utcán üvöltözött egymással. Keenon, ahogyan én is az ablakból figyelte mi történik kint. Egészen addig nem avatkozott bele, ameddig a férfi püfölni nem kezdte a lányt, akivel veszekedett. Ebben a pillanatban hallottam, ahogy a szomszédős ház ajtaja csapódik és láttam a srácot egy szál alsóban rohanni a konfliktus felé. Pokolian elverte a férfit, gyűlölte, ha védtelen nőket bántanak. Főleg akkor, ha azok a Deuce Lineon történtek. Agressziója mélyről jön és óriási dühöt rejt magában. Próbálom azt hinni, hogy az apja halála miatt van benne ekkorra méreg, de őszintén... még én sem tudom eldönteni. Miután lerendezte a dolgokat bement a házba és mintha semmi nem történt volna bebújt az ágyba. Nem akarta magára hagyni a lányt, akivel jött, látszott a sietségén.

Titokzatos esti partner...
Kinsey Lyons az, aki Keenon változata volt női porhüvelybe burkolva. Az a lány őrült volt a maga módján. Valahogy egy buli keretei között megismert egy gazdag lányt és utána elég sok időt töltöttek együtt. Az utcákon ezekben a hetekben heves harcok dúltak a Davisen elhelyezkedő Florencia 13 egyik kis számú setjével. Amilyen kis set volt akkora port kavart. Kinsey ennek hatására megkérte Keenont, hogy figyeljen és vigyázzon barátnőjére. Most már világos milyen ez a srác, nem kellett neki többször elmondani. Elment a lánnyal többször esténként és hosszan beszélgettek a dolgokról. Több hét is eltelt mire Keenon először elhozta Ranchora. Akkor is az éjszaka közepén, hogy ne lásson olyat, amit nem kellene. Testi vonzalom volt közöttük, vagy másról lehetett szó? Inkább a második ezt jobb, ha elhiszitek nekem. Pedig szöges ellentétei voltak egymásnak ezzel a lánnyal. Neki volt pénze, az apja eltartotta. Mindig drága autókkal járt, de sosem hencegett vele. Lehet ez volt az, ami megfogja Keenont benne. Effy Swanson volt az a lány, akiről beszélek. Az a lány, aki Keenont álmatlanul tartotta esténként és kimozdította őt a csőlátásból, ami kialakult benne.

Sorsfordító történések...
Cordell, Shawn, David és Keenon átgurultak Davis körzetében, amikor megláttak egy mutatós Low Ridert az ottani Discount Store parkolójában. Megálltak, hogy jobban megnézzék a kocsit. Először csak a tulajdonossal szerettek volna beszélni, de nem találták ott. Bent vásárolt az üzletben. Keenon fejében a dollár jelek pörögtek, ennek hatására találta ki eszelős ötletét, amitől átfordult az élete teljesen. Egy döntés, látszólag hülyeségnek tűnik. Azt találta ki, hogy lopják le a felniket a kocsiról, ameddig bent vásárol a tulajdonosa. Azok a króm felnik több száz dollárt is értek még kéz alatt is. Félúton jártak a kerekek szerelésében, amikor megjelent az autó gazdája. Cordell és Shawn voltak azok, akik magukra vállalták a feltartás szerepét, ameddig David és Keenon végeznek. A srác háttal dolgozott, csak hangokat hallott. Pár pofon, csattanás. Ezt követte egy kiáltás... "Nigga kése van, csináljatok valamit." Keenon nem gondolkozott, egyből a fegyverét vette magához. Addigra többen is oda értek az utcára és egy tűzpárbaj alakult ki. Amikor elhalkultak a lövések csak négy alak állt az esti ködben. David volt az, akit megszúrtak és emiatt a földre esett. A többiek segítettek rajta, de Keenon csak ott állt ledermedve. Kezében tartotta a fegyvert, amivel kioltotta két ember életét. Csak nézte a hullákat, nem mozdult. Ötlete sem volt kik voltak azok, akikkel végzett. Volt-e nekik barátnőjük, feleségük vagy gyerekük. Ezek a dolgok egyszerre futottak át az agyán, amitől teljesen kiszolgáltatott helyzetben érezte magát. Nem ő volt az, aki először támadott. Ő csak védeni akarta a sajátjait. Legalábbis ezzel próbálta magát nyugtatni. A valóságba az a tény húzta vissza, hogy Davidnek azonnali segítségre volt szüksége, ezért erőt vett magán és segített berakni őt a kocsiba. Még a kórházik is elvezetett, de folyamatosan a gondolataival harcolt. Véres kocsi, véres ruhák és a gyilkos fegyver. Ezek voltak azok, amik lebuktathatták volna Keenont. Ötlete sem volt mit csináljon, ezért Effyt kereste fel segítségért. Nem gondolkozott, amikor ezt megtette. Külső szemmel nézve ezer más dolgot is csinálhatott volna, mint azt, hogy felhív egy kívülálló lányt. Persze nem én voltam a helyében és nem voltam mellette, hogy segítsem, ezért ment a saját összezavarodott feje után. Effy segített neki eltűntetni a nyomokat. Elégették a ruháit, a fegyverét bedobták a tengerbe. Azt az autót, amivel volt kivitték a sivatagba és elégették benne a lopott felnikkel. Miért nem hívta rá a rendőröket? Miért akart egy tökéletes élettel rendelkező fiatal lány ennyire segíteni neki ahelyett, hogy kibújjon a gondok alól. Ezek a kérdések még mindig a fejemben vannak, mióta hallottam a sztorit egyenesen Keenon szájából.

Egy háború vége...
Keenonnak több nap is kellett, mire először mutatkozni mert az utcákon. Napokig Effynél volt, még a telefonját sem vette elő. Harcolt magával és azzal, amit tett. Bűntudat, düh és sok minden dolgozott benne. Lent Ranchon mi nem észleltünk semmit ezekből. Éltük az életünket tovább, ameddig Keenon szenvedett. Valami változott mégis. Csend lett az utcákon. Utólag értettem csak meg az okát, de akkor senki nem gondolt volna rá. Eljutott a hír hozzánk is, hogy lövöldözés történt a boltnál. Azok, akik meghaltak ott a Florencia égisze alá tartoztak és haláluk elhozta a békét a környékre. Keenon ezzel megerősítette magát a hierarchiában, pedig nem is ez volt a célja. Az ottani fiatal közösség elkezdte követni és hallgatni rá. Miután visszatért ez tartotta őt életben. Ez adott neki célt a jövőre nézve.

Üzletek Boston-Red-Sox_wbg.pngnormális keretek között...
Ez már történt több hete, de azóta nagy csend van. Az egész körzetben mozog a drogok árulása, minden sarkon áll egy afroamerikai srác. A gazdagok képesek egészen Ranchoig elmászni csak azért, hogy szerezzenek abból, amit Keenon és Cordell együtt szereznek. Cordell emiatt kellett, hogy háttérbe szoruljon, mivel közvetlen kapcsolata van egy Kartell hálózathoz, ahonnan a három fajta füvet szerzik. Príma árú, én is szoktam belőle szívni minden nap. Kipróbáltam mindet, nekem elhihetitek. Keenon szintén ritkán mutatkozik. Az ő okai erre másabbak, mint Cordellnek. Keenon paranoiás azóta, hogy ez a sok minden megtörtént vele. Nem megy sehova fegyver nélkül, még Effyhez sem. Ebből több konfliktusuk is volt, hallottam az ordibálásokat a falon keresztül. Ez a lány valahogy mégis a földön tartja ezt a srácot. Eszméletlen milyen élet zajlik Ranchon a háttérben, amiből sokan észre se vesznek semmit. Talán innen fog folytatódni a sztori...​
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
[HC]Kedves @Henzó!

Köszönjük, hogy időt és energiát fektettél karaktered megalkotásába.

Örömmel tudatom veled, hogy ellenőrzésre szánt karakterlapod többszörösen kimerítette a minősítés megszerzéséhez szükséges szempontokat.
Keenon Maynard HCRP minősítést nyert el.

In Game szükséges a Dashboardon keresztül beküldeni a lapod linkjét.
További jó játékot kívánunk![/HC]
 

Henzó

Individuum
Very Important Person
Üzenetek:313
-
k1.png

Grand_Theft_Auto_V_Screenshot_2022.08.03_-_22.15.44.40__1_.png
Grand_Theft_Auto_V_Screenshot_2022.08.03_-_22.17.40.05.png

wheelend.png

m2.png

crackcomp3.png

jahfin.png

hbzend.png

m3.png

gstring.png
 

Henzó

Individuum
Very Important Person
Üzenetek:313
-
Kényszer, semmi más...
Lassan azért csak magához tért, néha túlzottan is. Nagyobb konfliktusainak megoldását talán anyjának köszönheti, hiszen néha azért meglátogatja. Párhuzamosan a történettel mozog egy másik szál is. Újabban az a páros veszi át Keenon és Effy helyét a napokon át tartó veszekedésekben. Nem is baj, igazából egyszer már majdnem azt hittem, hogy Keenon olyat tesz, amit megbánna egy életre. David és Clover teljesen eltereli a fiatalok figyelmét saját gondjaikról, bár Keenon azért dolgozik erősen azon, hogy Effy magában tartott problémáit ki tudja adni, akár szavak helyett tettekkel. Ezen felül, hogy Clovert is féken tartsa valamennyire füvet ad neki. Lassan ebből rendszer lesz, de Keenon egyre inkább elkéri az árát, minél mélyebbre csúszik Clover az érzésben.
cf1.png

cf2.png

cf3.png

cf4.png

cf5.png
 

Henzó

Individuum
Very Important Person
Üzenetek:313
-
bc1.png
Pénz szűkében...
Elégedetlen emberek, pénzhiány. Ez jellemezte legjobban Rachot az elmúlt hetekben. De mit tehetne ez ellen Keenon, ha így is minden erejével azért harcol, hogy a Deuce Line egyben maradjon? Bármit tesz minden hiába. Mondataival szembemennek azok, akiket barátjaként tisztelt. Még is mit csinálhatna még, hogy ezt a helyzetet orvosolja? Úgy vettem ki a mozgásából és a tevékenységéből, hogy elsőként a pénzhiányt akarja megoldani. Több embert is átcsoportosított új helyekre, többet olyan területekre, ahova nem ér el a Deuce Line. Úgy próbál új helyekre beférkőzni, ahogyan azt tettük régen is. Felütnek pár falat a helyi mintákkal és leharcolják a dolgokat az ottani bandával. Első lépésként ezt tette. Davidről és Shawnról nem hallott semmit azóta, hogy az a két srác megcsinálta a balhét. Lapulnak talán, de lehet más van már a dolgok mögött. Keenon felkereste Cordellt és együtt elutaztak több napra a egy sráchoz, akiről mi itt Ranchon semmit nem tudunk. Nem tudjuk honnan jött, még azt sem mi a neve, vagy hogyan szólítja magát. Abban a reményben keresték fel ezt az ismeretlent, akihez Cordell került közel valamilyen módon, hogy abból a megmaradt pénzből, amit használni tudnak beszerezzenek legalább egy fajta fűtípust, amivel újra a pályára mozgatják magukat. Ezt nem azért tették, mert pénzben akarnak fürdeni, sosem ez volt a két srác célja. Szimplán a helyieket akarják segíteni, hogy a körülményeiket minél jobban javítani tudják. Ezt becsülöm is ezekben a srácokban, sok mai fiatalból hiányzik ez a fajta felfogás. Azt, hogy mi történt az útjukon nem tudja senki csak ők ketten. Annyi biztos, hogy az a Rebla, amivel befordultak a Deuce Linera tele volt azzal, amiért elmentek. Sikerrel jártak, de ki tudja milyen konstrukciókkal kötöttek üzletet, mert az a pénz, amivel elmentek erre a menyiségre közel sem volt elég. Leparkoltak Keenon háza előtt és kiszálltak, a csomagtartóból mindent bevittek. A lámpák szürke fényében láttam meg Keenon arcán pár lila foltot, lehet összetűzésbe keveredett valakivel. Eddig még nem tudtam kihallgatni a történetet, mert a fal, ahonnan telefonhívásait szoktam hallani most csendesen kong. Nem beszél senkivel. Már több napja érkezett vissza, de nem ment sehova és nem is keresett senkit. Még Effyt sem. Lehet a lány nem is tudja, hogy visszatért...
bc2.png
 

Henzó

Individuum
Very Important Person
Üzenetek:313
-
THE STRANGER

Effy a jó időre való tekintettel leakasztotta a porosodó cangáját a garázs faláról és azzal indult útnak a Városházára elintézni az apukájától kapott kocsijának a papírjait. Az ügyintézés végeztével épp Keenon-nal SMS-ezett, mikor leszólította egy idegen srác, akivel legalább egy félórát beszélgethettek. A beszélgetés során elhangzott egy másik srác neve, akit Khalil-nak hívnak és említésre került a Városháza előtt parkoló lila kocsi is. Fyfy elkezdte lassan összerakni a képet azokból amiket eddig Keenon-éktól hallott, hogy kikkel is szoktak összetűzésbe kerülni. A távozását követően Rancho felé vette az irányt, majd odaérve beszámolt az eseményről a fiúnak, aki már szinte kocsiba is pattant, magával invitálva Fyfy-t és egy másik tagot az utcából. A környéket járva összefutottak egy East Vinewood-i párossal, akikkel váltottak pár szót az itteni helyzetről.

A "felkutatás", akkor és ott sikertelenül zárult, viszont Keenon-ék, mint kiderült nem hagyták annyiban a dolgot... de erről majd később...


Z8ZZnfn.png


Effy már akarva-akaratlanul is kezd a közepébe csöppeni a dolgoknak. Vannak pillanatok, mikor már nem is tudja hova tenni a gondolatait, ami miatt elég sok álmatlan éjszakán van már túl. A felsűrűsödött események és a kimerültség egyáltalán nem segítik őt abban, hogy végleg eltudjon szakadni az alkohol gondolatától, ami napról-napra többet vesz ki a lányból.

Ééés újra a régi mókuskerék... nem tartott sokáig, de kíváncsian várjuk Fyfyke, hogy a pia átsegít-e ezen a fázison, vagy pedig átléped azt a bizonyos határt...
carson1.png
carsonraw2.png
 

Henzó

Individuum
Very Important Person
Üzenetek:313
-
disaster.pngFelépülés...
Emlékszem azóta is a fájdalomból fakadó ordibálásra, ami megzavarta Ranchot. Pedig ez már hetekkel ezelőtt történt, mégis egy olyan pillanat volt, ami a környéken mindenkinek egy rossz emléket hagyott. Onnantól kezdve nem láttuk Keenont kimozdulni napokig a házából. Egyetlen mozgás, amit tapasztaltam Effy volt, aki gondját viselte a srácnak. Rátapadtam a falra minden nap, hogy halljam miről beszélnek, min járhat az agya, de semmi. Mintha kikapcsolták volna. Órák, utána napok és hetek. Keenon akkor mutatta meg magát a bandájában, amikor már teljesen jelen tudott lenni és sérülése látszatra már nem korlátozta. Nem akarta magát gyengének mutatni, biztosan erről volt szó. Megértem, mivel ellenségei kihasználták volna a gyenge pontokat. Egyébként is labilisan álltak a dolgok a Deuce Lineon.

Kicsúszik az irányítás...
Keenon már hónapok óta használ egy közeli raktárat elosztóházként a környéken. Mindenki tudta, hogy oda kell menni, ha pár gramm szórakozás kellett. Szokása szerint ment ki egyik reggel porciózni a dolgait, amikor látta az ajtót felfeszítve. Sőt, inkább megsemmisítve. Bement, de csak a felforgatott raktárat találta, minden üres volt. Nem tudta eldönteni, hogy a környező bandák voltak, vagy az LSPD szerzett információkat a dologról. Várható lépés lenne, mivel elkényelmesedve csak azt az egyet használta és nem változtatta a helyzetét. Veszteségek érték megint, ami inkább Ranchora hat ki. Keenon még azóta is inkább ad a rászorulóknak ahelyett, hogy magára költené. Még Effyre is többet költ, mint saját magára. Napokig forgott a környéken keresve az ideális helyet, amit hasonlóan az előzőhöz tud használni.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó