Katonai támaszpont használata.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

web11hoyer

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:122
Shaundra Hamilton
Sziasztok. Kíváncsi lennék a véleményetekre, illetve a vezetőség véleményére és álláspontjára is a következővel kapcsolatban. Van Zancudo területén egy katonai támaszpont, amit jelenleg nem tudom, hogy használ-e valaki, de azok a kérdések merültek fel bennem, hogy:
  • Milyen funkciója van jelenleg a területnek?
  • Ha nincs használva, milyen RP szituációkat tudnátok elképzelni oda?
  • Miért nincs olyan frakció, aki a katonasággal foglalkozik?
  • Jó ötletnek tartanátok-e a katonai szolgálatot/kiképzést, hogy a karakterek történetébe ne csak leírva legyen meg a katonai tevékenység, hanem valós, RP formájában is kivitelezhető legyen?
A válaszaitokat előre is köszönöm.

A katonai támaszpont térképen jelölt helye:


zancudo.jpg
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,541
-
Szia!

  • Milyen funkciója van jelenleg a területnek? - Nincs neki, fiktív.
  • Ha nincs használva, milyen RP szituációkat tudnátok elképzelni oda? - Semmilyet, nem véletlen zárt és biztosított terület.
  • Miért nincs olyan frakció, aki a katonasággal foglalkozik? - Miért gondolod úgy, hogy szükség lenne egy katonai szervezetre? Bőven elég az LSPD.
  • Jó ötletnek tartanátok-e a katonai szolgálatot/kiképzést, hogy a karakterek történetébe ne csak leírva legyen meg a katonai tevékenység, hanem valós, RP formájában is kivitelezhető legyen? - Fiktíven RP-be vihető, nem kell hozzá plusz egy scriptes rendvédelmi szerv.
 

web11hoyer

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:122
Shaundra Hamilton
Leginkább a támaszponton történő RP-kre gondoltam a frakció megléte alatt. Nem kimondottan rendvédelmi frakciót szerettem volna leírni ezzel. Egy olyan frakció, ahol lehetőség lenne a katonai kiképzés lebonyolítására, valamint plusz RP-t biztosítani a tiszteknek, illetve az olyan játékosoknak, akik ezt szívesen végig csinálnák. Egy afféle "iskola" szerűen, mint pl. az ULSA. Nem áll szándékomban ilyesmi frakciót megpályázni, és ezek szerint ("nem véletlen zárt és biztosított terület") nem is nagyon lesz rá lehetőség, csak érdekelt a vezetőség és a játékosok álláspontja ezzel kapcsolatban.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó