Jogtalan Kaneko - Lazaro kontra Sofia Scott(koponya123_1)

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Bolondmike

Veterán
Játékos
Üzenetek:244
bolondmike
panaszkonyvj.png

Neved : Minato Kaneko / Sofia Lazaro
Játékos(ok) neve : Sofia Scott / Sofia Ramirez
Panasz oka : NonRP
Panasz kifejtése : Szóval a helyzet a következő, Lazaro allias zsolttm egy ideje már nem RP-zik az adott illetővel akit a panaszban megemlítettem, az illető több idő után fellépet a szerverre aztán úgy gondolta hogy semmi RP-vel megkárosítja Lazaro-t, szerintem RP szerveren vagyunk, és nem így működik ez az egész helyzet. Illetve volt egy két admin ügyünk az adott illetővel, így ez bőven OOC indok miatt történik amit Roleplay szerveren végbe visz. Illetve IC reagálva lett volna a helyzetre, de amint észre vettünk az adott illető egyből lelépett a szerverről.
Bizonyíték (kép, log, videó) : image.png
Megjegyzés : Szerintem eléggé érdekes ami egy ideje történik a srác karakter körül, mindenki tudja hogy mitcsinál..
 

Koponya0321

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:54
Koponya0321
Szia mia probléma pontosabban? az hogy a közös kasszáról veszek le pénz amibe én is úgyan úgy pakoltam be?! Kevesebbet játszok másodlagos karakterrel mivel időm nem engedi hogy mind kettővel tudjak foglalkozni.

deha ennyire zavar hogy a saját részemet ki vettem a kasszából akkor vissza teszem ne ezen döljön össze a világ

Valamint az ő hibája hogy nem vette el a jogom úgyhogy a panaszt indokolatlannak érzem
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,671
-
A fenti szerkeszd, ha valamit szeretnél még hozzáfűzni vagy várd meg míg a másik fél előbb reagál rá. Nem egy Messenger beszélgetést folytatsz, hogy soronként elküld amit gondolsz.
 

Koponya0321

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:54
Koponya0321
Fel hivott az illető hogy végre hazaért és siettem fel hozzá játszani de mondom ha ekkora probléma hogy a saját részemet kivettem mert úgy gondolom én is pakoltam be egy szép összeget.

VOl2. honann tudod vagy mivel bizonyitod azt hogy nem tettem be több mint 100k? és miért kell nekem neked jelezni hogy szia le vettem a pénzt?
Vol4 most jöttünk vissza majdnem 1 órája de mondom ha ennyire fáj neked hogy le vettem a részemet akkor nagyon sajnálom vissza teszem
Voll5-6 Visszateszem a pénzt bár 400k legalább be tettem mikor azt monta hogy álj aa kocsimat aztán a közöbe be is tettem de nem szeretnék ilyen kis összegen feszkózni senkivel sem úgyhogy vissza teszem az összeget. Pont.
vol7, szeretném vissza utalni az összeget egy bankszámlaszámot szeretnék kérni.
 
Utoljára szerkesztve:

Bolondmike

Veterán
Játékos
Üzenetek:244
bolondmike
Szia mia probléma pontosabban? az hogy a közös kasszáról veszek le pénz amibe én is úgyan úgy pakoltam be?! Kevesebbet játszok másodlagos karakterrel mivel időm nem engedi hogy mind kettővel tudjak foglalkozni.

deha ennyire zavar hogy a saját részemet ki vettem a kasszából akkor vissza teszem ne ezen döljön össze a világ

Valamint az ő hibája hogy nem vette el a jogom úgyhogy a panaszt indokolatlannak érzem
Vol 1 - Ahogy hallottam sokat nem tettél hozzá a közös kasszához, így szerintem bőven sokat vettél le a helyzethez képest, or ha nagyon sok szükséged nem lehetett a pénzre, mert amint levetted le is léptél lehetőséget sem adva Sofianak arra hogy legalább telefonon rákérdezne hogy mi ez az egész.

Vol 2 - Nem tettél be te 100.000 többet, így max ha 20.000$ lett volna reális az adott helyzetben.

Vol 3 - Ez tény és való, hogy az ő hibája, de akkor valamit mutass már nekünk róla hogy te levetted az adott pénzt, a szerepednek hűen.

Vol 4 - Egész nap fent voltál a szerveren a másik illetővel, leléptél, majd felléptél ugyan úgy, szóval szerintem nem szép dolog hazudni a PK alatt, mert aki fent volt a szerveren az látott téged meg a harmadik félt is a szerveren.

Vol 5 / 6 - Eléggé fáj számomra, mert téged amiket letoltál az után még 1.000$ sem illet. Szerintem EXAS létére nem hinném hogy zsolttm hazudott volna eme 2 hónapunk alatt, or nem is jelezned kellet volna, mert ahogy vissza olvastam szerintem sehol nem írtam azt, csak mire zsolttm felvette volna veled a kapcsolatot hogy ez micsoda, addigra te egyből leléptél, és csak áll a karaktereden a 100.000$.

Vol 7 - Szerintem megbeszéltük az egészet, jogot már régen elvette mivel nem fog még egyszer egy ilyen helyzetbe belekerülni.

Vol 8 - 2018-975473 ez volna a számodra szükséges bankszámla szám.
 
Utoljára szerkesztve:

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:713
-
Cső! A PK-t én fogom bírálni. Nem is fűznék sokat az egész helyzethez.

Adminisztrátor hozzászólás
Szabálysértés nem történt, teljesen IC ügy, hogy nem lett tőle elvéve a jog. A PK jogtalan, zárok. Köszi a részvételt.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó