Kamionosok védelme.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Pi-Chan

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:44
Catherine Zaitsev

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Chieko Von Roseewald | Ponto-San#5685 «

Ötleted leírása

» Szürreállisan megnövekedett a kamionosok rablása az elmúlt időben, ezért úgy gondolom hogy ezzel valamit tenni kell, hogy ha eme munkát nem szeretnénk el lehetetleníteni. Arra a következtetésre jutottam, hogy egy szabálypontott lehetne létrehozni ami megakadályozza a kamionosok kifosztását. Esetleges alternatívaként elmélkedéseim szerint lehetne bankszámlára érkeztettni kamionos fizetést. «


Csatolmányok

» Nincs. «

Egyéb megjegyzések

» Előre is elnézést szeretnék kérni azokkal az emberekkel szembe akik sok szeretettel rabolják a kamionosokat, de remélem megértitek, hogy ez még sem egy reális megoldás ami szerint minden 2. fuvar rablással kell eltölteni. «



 

Esteban Velasco ~ Marc

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:625
Esteban Velasco
Véleményem szerint, ne legyen ilyen behozva. Így is alig van rablás a szerveren, mert az emberek nem hordanak magukkal készpénzt, igaz ATM-hez is ellehet vinni az illetőt :D
Engem 50-60 fuvar alatt 1x se raboltak ki. Mondjuk mindig fényes nappal vagy kora reggel megyek.
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:820
Nem támogatom, engem is pakoltak már ki, igaz én farmerkedek, de kipakoltak. Ic meglehet oldani, és ott van az 1% fizu lehetősége is, plusz egyéb megoldások.
 

balint5768

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:146
A farm is full feleslegesen kapta meg szerintem a védettséget, hol és kit raboljanak akkor? Mivel baromi sokan csinálják ezt + még pénz is van benne, ezt megérős rabolni. Kint van vidéken a farm és a fuvarozás is, kevés a PD stb-stb... (Ha meg nincs rablás arra van fogva, hogy inaktív az illegál)
 

Zsomy

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:55
A farm is full feleslegesen kapta meg szerintem a védettséget, hol és kit raboljanak akkor? Mivel baromi sokan csinálják ezt + még pénz is van benne, ezt megérős rabolni. Kint van vidéken a farm és a fuvarozás is, kevés a PD stb-stb... (Ha meg nincs rablás arra van fogva, hogy inaktív az illegál)
Szerintem nagyon egyszerűen lehet látni, hogy aktív vagy inaktív az adott frakció hiszen ott a Home gomb és megmutatja, hogy mikor volt fent utoljára a frakcióból 1-1 ember. Azzal egyetértek, hogy ebben ténylegesen van pénz, ám mikor 16 óra környékén már a 2. lövöldözés történt a Senora Freeway-en akkor elgondolkodtató, hogy ezzel kéne kezdeni valamit. Régebben a szőlőültetvény kapott egy "korlátozást" rablások terén, akkoriban az volt a jövedelmező. Most miért ne lehetne bevezetni erre egy szabályt..? A megoldást vagy egy korlátozásban hinném én személy szerint (lásd.: 06-19 óra közt ne lehessen kamionost kirabolni) avagy egy másik LE frakció felállításában, netán-netán a jelenlegi LSPD-nek egy "állomást" kirakni, hogy ne Mission Row-ról lépjen szolgálatba, vegye fel a kocsit és érjen ki Grapeseed környékére.
 

W3X

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:120
Pok Ember
A ~150 játékosból bruttó 40 csak farmolja a pénzt a kamionozással (ki tudja, hogy mire), ha még ennél is jobban középpontba lenne helyezve a fuvarozás, nem lenne max. a depóban pár érdemibb RP. A többség (tisztelet a kivételnek) 100+ km/h sebességgel röpül át a városon, Vespuccin nem is egyszer dodgemeztek az autókkal a parkolóban, szerintem nem kell még több időt és energiát fektetni ebbe.
 

Klaudia.

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:636
Millie Evers
Egyáltalán nem támogatom. Egyetlen egyszer volt arra példa, hogy megmertünk állítani egy kamionost. Hagytuk neki, hogy leadja a rakományát, nem is terveztük elvenni a pénzét, csak egyszerűen rpzni. Semmi FearRP, szinte minden normális reakció nélkül lépett fel ellenünk a tag. Pedig csak RP-zni akartunk vele, ha már majdnem elcsapott minket. A kamionosok nagyrésze csak azért kamionozik, mert a buszos munkánál kb 10x jobban fizet. (Ha a buszos munka alatt lenne a fizetése a kutya nem nyúlna hozzá.) Nem árt néha, ha a farmoláson kívül RP-be benyolódnak. Így PD-sként is azt veszem észre, ha egy kamionossal leállok egy egyszerű igazoltatásra, sem tud normálszerűen RP-zni, de ha kirabolják, akkor valahogy megerednek az ujjai. Ne szabályozzuk, addig sem felejtik el ( tisztelet a kivételnek ), milyen is RP-zni.
 

Enzo//Reno

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:28
Enzo De Luca
Sajnos pont tegnap volt rá példa, hogy szükségünk lett volna két emberre. Kamionost választottak a srácok, de bár ne tették volna. Azt hagyjuk, hogy fegyvert fognak rá, rá lőnek és derbizik tovább. De hogy utána még a "kamionos maffia" áll bosszút, az már kicsit sok volt. A tagjainknak kellett menekülni a kamionos elől, mert életveszélyben voltak. Csak a grindolás hajtja őket, a pénz, a pénz, a pénz(Persze kinek nem ingje....). Ez sajnos ezer éves probléma az RP szervereken, mindig volt egy olyan közeg, akit csak a vagyon érdekelt. Ne legyen szabályozva semmilyen szinten, hogy hol lehet rabolni kamionost. Tegyük hozzá, hogy nem minden esetben akarnak kifosztani, akik fegyvert fognak rád. De a vagyonod védelme érdekében minden kör után megállhatsz a bank előtt, és bedobod a szépen megkeresett pénzed, a 25 perces időlimitbe szerintem bőven belefér, csak kicsit lassabban keresed meg a kenyered.
 

KabukiYAJ

Veterán
Játékos
Üzenetek:252
Ha összefognak az emberek ellenetek és elzavarnak az már neméppen maffia, csak elegük van belőletek akik majdnemhogy belőlük akartok megélni.
 

LXXY/ANF

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:236
Sirius Zachary Osborne
A farm is full feleslegesen kapta meg szerintem a védettséget, hol és kit raboljanak akkor? Mivel baromi sokan csinálják ezt + még pénz is van benne, ezt megérős rabolni. Kint van vidéken a farm és a fuvarozás is, kevés a PD stb-stb... (Ha meg nincs rablás arra van fogva, hogy inaktív az illegál)
Elég rossz hozzáállás illegál téren, valszeg azért lett le szabályozva, mert nem havi 1x lenne 2-3 ember kirablása, hanem 0-24 rabolná a "amatőr" illegálos a szegény farmosokat, szölő szedőket. Itt szerintem azt kellene a legtöbb illegálosnak felfognia, hogy nem az embereket (civil munkásokat) kellene kirabolni, hanem a bankokat, ott pár napos elő RPvel, és kreativan véghez vinni a rablást. Ha valaki csóró bandást RPzik, annál megértem hogy kirabol embereket, de azt is akkor ha a városban teszi egy eldugodtabb helyen és ésszerűen. Mondom ezt úgy hogy több éves tapasztalatom van illegál téren és ne csodálkozzatok ha pár kamionos úgy dönt hogy csapatban járnak vagy hasonlók, sörétessel vagy hasonlóval az ülésén. És hozzáteszem gazdagabb illegálosként például, eléggé megalázó embereket kirabolni. Inkább lendítsétek fel a fegyver és drogkereskedelmet, sokkal illegálosabb és több RP-t tartalmaz, mint a playerek kiégetése.
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
Az hagyján, hogy egy alkalommal előfordul. De hogy több alkalommal, napi rendszereséggel ki voltak rabolva a kamionosok az egy vicc kategória. Én ezt mivel a szabályzat nem tiltja elsősorban a rendőrséggel kezeltem. De mivel úgy láttam ez nem elég, egyszer-kétszer oda pirítottam a dolognak.

A kamionosokat pedig nem kell védeni, szabályt hozni a védelmükre. Nektek illegálosoknak kéne ésszerűen rabolni és nem fejvesztve üldözni minden kamionost akit megláttok az autópályán. Aztán nehogy megint visszanyaljon a fagyi.
 

Diló

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:90
Mark Damon
Elég rossz hozzáállás illegál téren, valszeg azért lett le szabályozva, mert nem havi 1x lenne 2-3 ember kirablása, hanem 0-24 rabolná a "amatőr" illegálos a szegény farmosokat, szölő szedőket. Itt szerintem azt kellene a legtöbb illegálosnak felfognia, hogy nem az embereket (civil munkásokat) kellene kirabolni, hanem a bankokat, ott pár napos elő RPvel, és kreativan véghez vinni a rablást. Ha valaki csóró bandást RPzik, annál megértem hogy kirabol embereket, de azt is akkor ha a városban teszi egy eldugodtabb helyen és ésszerűen. Mondom ezt úgy hogy több éves tapasztalatom van illegál téren és ne csodálkozzatok ha pár kamionos úgy dönt hogy csapatban járnak vagy hasonlók, sörétessel vagy hasonlóval az ülésén. És hozzáteszem gazdagabb illegálosként például, eléggé megalázó embereket kirabolni. Inkább lendítsétek fel a fegyver és drogkereskedelmet, sokkal illegálosabb és több RP-t tartalmaz, mint a playerek kiégetése.
De szerintem nem is csak ebből kéne állnia az illegálnak, hogy vagy bankrob, vagy a kamionosak szivatják. Sokkal színesebbé lehetne ezt tenni szerintem! Természetesen bankot is kell, de ennél sokkal több mindent csinálhatnának(szerintem). A többi részével maximálisan egyetértek és támogatom!
 

Gorel

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:88
-
Azt nem értem miért azt hozzátok fel hogy "grindolnak csak" a kamionosok a pénzért, persze mindenki szeret pénzt keresni ez ilyen akkor a rendszert kellene nerfelni hogy ne lehessen ennyit keresni vele.
De akkor teszem fel a kérdést, miért raboljátok őket 0-24 csak nem azért mert sok pénz van náluk fixen? Főleg Paleto Bay-i leadóknál.
Kicsit azt érzem hogy, "rohadjanak meg a kamionosok mert sokan keresnek" de azért raboljuk őket előszeretetettel mert abból mi is sokat tudunk keresni viszonylag kevés lebukási eséllyel Paleto Bay-ben.
Ha nem így van javítsatok ki kérlek.
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
Véleményem szerint, ne legyen ilyen behozva. Így is alig van rablás a szerveren, mert az emberek nem hordanak magukkal készpénzt, igaz ATM-hez is ellehet vinni az illetőt :D
Engem 50-60 fuvar alatt 1x se raboltak ki. Mondjuk mindig fényes nappal vagy kora reggel megyek.
Nem csak egy rablás tud élményfaktor lenni az illegáltól.

Ha valakit arra kényszerítenek, hogy az ATMnél vegyen le pénzt azt a régi rules lawyer alapján adminjailel jutalmazták.

Általában ezek a rablások délután, este tizenegyig tart. Ez azaz időszak amikor lehet számítani rá.

Lattam egy olyan hozzaszolast is, hogy menjenek a kamionosok olyan uton, amin nem gyakran jarnak. Vagy valami ilyesmi. Hat ne a Chiliadon keresztul repuljenek at, mert az gatya.

De szerintem nem is csak ebből kéne állnia az illegálnak, hogy vagy bankrob, vagy a kamionosak szivatják. Sokkal színesebbé lehetne ezt tenni szerintem! Természetesen bankot is kell, de ennél sokkal több mindent csinálhatnának(szerintem). A többi részével maximálisan egyetértek és támogatom!
Ez mar egy masik tema. Maradjunk az eredeti temanal, ami arrol szol, hogy legyenek e vedve a kamionosok vagy sem. Tobbsegeben eddig nem a szavazat es igen a szavazat, hogy az illegalosok kossek meg a nadragjukat.

Azt nem értem miért azt hozzátok fel hogy "grindolnak csak" a kamionosok a pénzért, persze mindenki szeret pénzt keresni ez ilyen akkor a rendszert kellene nerfelni hogy ne lehessen ennyit keresni vele.
De akkor teszem fel a kérdést, miért raboljátok őket 0-24 csak nem azért mert sok pénz van náluk fixen? Főleg Paleto Bay-i leadóknál.
Kicsit azt érzem hogy, "rohadjanak meg a kamionosok mert sokan keresnek" de azért raboljuk őket előszeretetettel mert abból mi is sokat tudunk keresni viszonylag kevés lebukási eséllyel Paleto Bay-ben.
Ha nem így van javítsatok ki kérlek.
A lebukasi reszehez annyit szolnek hozza, hogy ha a kamionos megfeleloen tudja felmerni kornyezetet, akkor a rabolni kivankozo egyenek hamar vagy kek-piros villogok koze kerulhet vagy lincs hangulat alakulhat ki.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó