Kamionok szabályozása

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:502

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» TAKTIKAITEKNŐS#1104 «

Ötleted leírása

» Kamionok végsebességének csökkentése «


Csatolmányok

» Tudom, hogy akik kamionoznak és abból akarnak meggazdagodni, azok számára ez az ötlet nem lesz népszerű, de azért kifejtem miért érzem ezt szükségesnek. Napról napra mindig meglepnek a kamionosok, hogy mikkel képesek előállni. A halálos iramban szabályosabban vezetnek, mint amiket én látok. Csak, hogy példákat is mondjak: Valamiért random rádrántják a kormányt, amikor megelőznéd őket. A nyíl egyenes út közepén felborulnak (ezt nem tudom megmagyarázni, ezt még gta onlineba se tudnám rekreálni, ez valami kamion skill lehet) Mennek autópályán a kétsávoson rendesen és random átsorolnak a szembesávba, mert unalmas volt az előző sáv vagy idk. Ezeket rengeteg ideig lehetne még sorolni. Ha kicsivel lasabban közelekednének, akkor talán csak napi öt ilyet lehet majd látni a számtalan helyett.
Egy kis edit: Bakik megesnek, amikor nem adja ki úgy, ahogy tervezted, de ezek már messze nem mondhatóak hasonlónak, mielőtt valaki ezzel jönne. «


Egyéb megjegyzések

» Lassan olvad ki a csirkemell :( «



 

Hevele

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:223
Kaylie Roberts
Támogatom! Ezzel kevesebb lenne szerintem az elszórt totálkárra vert kamion az autópályán. Megelőzni őket kb lehetetlen mivel cikáznak, hátra se néznek sávváltáskor. (tisztelet a kivételnek) Szerintem egy 90es tempós korlátozás sokkal reálisabb lenne mivel tudtommal IRL is gyári korlátozás van majdnem minden kamionban és alapból is más sebességkorlát vonatkozik rá mint az autókra. Emellett szerintem büntetni kellene azt is ha valaki a tempomatot buggoltatja hogy még gyorsabban nyomja le a fuvarokat.
 
T

[Törölt fiók] Fanatic

Vendég
Vendég
Hiába van cégem, hiába a Digasster Company, az ötletet teljes mellszélességgel támogatom.

Egyéb megoldás: tempomat kikapcsolása kamionokban, vagy a növelés-csökkentés kivétele !!!
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,293
Oké, viszont ezzel kapcsolatban adminisztrátort kell felkeresni. Nem kell csökkenteni a sebességen.
 
T

[Törölt fiók] Fanatic

Vendég
Vendég
Oké, viszont ezzel kapcsolatban adminisztrátort kell felkeresni. Nem kell csökkenteni a sebessége,
A Phantom 122vel megy, a Packer 133al, tempomattal. Üresen megy mindkettő 140 felett is. Megállni nemtudsz vele, mert bitang gyenge a fék rajta. A tempomatos közlekedést kellene szabályozni… azzal van gond, maga a tempomat se kapcsol ki soha, csak ha buckára mész… de simán feljövök a pályára 122vel, 30 tonnával a kamionon…
 

LACI

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:922
Sean Bennett
de amúgy erre IC is lenne megoldás ha a rendőrök figyelmet fordítanának rájuk.
 

Hevele

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:223
Kaylie Roberts
de amúgy erre IC is lenne megoldás ha a rendőrök figyelmet fordítanának rájuk.
Bizonyos szinten igen viszont azzal nem tudnak mit tenni a rendőrök hogy a tempomattal feljebb nyomják a sebességet mint amennyivel amúgy menne a kamion. Szerintem ezt kellene az adminoknak büntetni
 

Fasort

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:57
Nem a kamionokkal van a gond, inkább a kamionosokkal.
Én több időt adnék 1-1 fuvarra a 25 perc helyett. Mikor kamionoztam akkor igazoltatás elvett elég sok időt.. Sajnos vannak rendőrök akik arra mennek, hogy húzzák az időt.
Megértem azokat is akik emiatt nyomják a kamionnal a gázt ezerrel...
Meglátásom még mindig az lenne, hogy vagy az adminok /adminsegédek vagy a rendőrök nagyobb figyelmet fordítanának a kamionosok figyelésére. Illetve a fuvarokon az időkeretet megnövelni, hogy a kamionozás fuvarozás legyen, ne forma1 jellegű versenyzés
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,293
A Phantom 122vel megy, a Packer 133al, tempomattal. Üresen megy mindkettő 140 felett is. Megállni nemtudsz vele, mert bitang gyenge a fék rajta. A tempomatos közlekedést kellene szabályozni… azzal van gond, maga a tempomat se kapcsol ki soha, csak ha buckára mész… de simán feljövök a pályára 122vel, 30 tonnával a kamionon…
A KRESZ szerint biztonságosan kell tudni közlekedni, nem eszetlenül kell nyomni a gázt.

Viszont akkor maga a téma inkább a tempomat rendszer átdolgozására hivatott felhívni a figyelmet. Pedig az ötletben a kamionosok irreális, hajmeresztő közlekedéséről van szó.
 

LACI

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:922
Sean Bennett
Amúgy kezdem azt érezni, hogy átesünk a ló túloldalára es mindent szabályzattal akarunk megoldani, amit egyszerűen IC is meglehetne. Vegyék el a jogsid a rendőrök, büntessenek meg jól, aztán elobb utóbb megtanul normalisan közlekedni mindenki.
 
T

[Törölt fiók] Fanatic

Vendég
Vendég
A KRESZ szerint biztonságosan kell tudni közlekedni, nem eszetlenül kell nyomni a gázt.

Viszont akkor maga a téma inkább a tempomat rendszer átdolgozására hivatott felhívni a figyelmet. Pedig az ötletben a kamionosok irreális, hajmeresztő közlekedéséről van szó.
Beletartozik @Reaper ötletébe a hajmeresztő közlekedés, irreálisan gyorsan. Eszetlen nagy tempó, független a KRESZ-től… irreálisan gyorsak a kamionok.
 

LACI

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:922
Sean Bennett
Irreálisan gyors a 130kmh? Mennyivel kellene mennie? Egy normal kamion is tud ennyivel menni (csak ugye tudjuk hogy a limiter nem engedi bár ugye erre is találtak már ki okosságokat)
 
T

[Törölt fiók] Fanatic

Vendég
Vendég
Irreálisan gyors a 130kmh? Mennyivel kellene mennie? Egy normal kamion is tud ennyivel menni (csak ugye tudjuk hogy a limiter nem engedi bár ugye erre is találtak már ki okosságokat)
Biztonságos 90-nél igen. Ez IRL. IG nincs szabályozva. 🤷🏼‍♂️
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:502
Traffipax? Büntetés? Ne vicceljünk már.
Egy dolog az, hogy gyorsan mész és kapsz rá egy IC csekket. Ezzel nincs is baj. De itt azzal van a gond, hogy ha kikapcsolt monitorral és törött kézzel vezetnék, akkor is RPsebb lenne, mint sok esetben a kamionok. És ez már elég gáz. (nem ez nem az én fényezésem, hanem szimplán ilyen stílusban vezetnek egyesek)

Nem a kamionokkal van a gond, inkább a kamionosokkal.
Én több időt adnék 1-1 fuvarra a 25 perc helyett. Mikor kamionoztam akkor igazoltatás elvett elég sok időt.. Sajnos vannak rendőrök akik arra mennek, hogy húzzák az időt.
Megértem azokat is akik emiatt nyomják a kamionnal a gázt ezerrel...
Meglátásom még mindig az lenne, hogy vagy az adminok /adminsegédek vagy a rendőrök nagyobb figyelmet fordítanának a kamionosok figyelésére. Illetve a fuvarokon az időkeretet megnövelni, hogy a kamionozás fuvarozás legyen, ne forma1 jellegű versenyzés
25 perc alatt körbe lehet menni a mapon, szóval az bőven elég. Azt még megértem, hogy az igazoltatás sok időt vesz el, de az már a te hibád, hogy megállít a rendőr, mert nem tartottad be a szabályokat.

A KRESZ szerint biztonságosan kell tudni közlekedni, nem eszetlenül kell nyomni a gázt.

Viszont akkor maga a téma inkább a tempomat rendszer átdolgozására hivatott felhívni a figyelmet. Pedig az ötletben a kamionosok irreális, hajmeresztő közlekedéséről van szó.
Mivel nem kamionozok (szimplán unalmas számomra) ezért nem tudom milyen hibák vannak a tempomattal ilyen téren, az ötlet azért született a korlátozásra, nem a tempomatra, mert én azt látom külső szemmel, hogy eszméletlenül irreális közlekedési normák vannak.

Felőlem lecsökkenthető 80 km/h-ra, de utána senki ne panaszkodjon a nerfelés miatt.
Még ilyen sebességgel is végig lehet vinni egy 25 perces fuvart és ugyan úgy sok pénz arra, hogy kb 10-15 perc alatt nyersz vele ~15K-t.
 

Fasort

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:57
Szerintem csak szabályozni kellene a rendőröknek és adminoknak (ha annyira durva a helyzet.)

Az a baj, hogy ezerrel buggoltatja mindenki a tempomatot és nem tudnak vezetni.
25 perc alatt körbe lehet menni a mapon, szóval az bőven elég. Azt még megértem, hogy az igazoltatás sok időt vesz el, de az már a te hibád, hogy megállít a rendőr, mert nem tartottad be a szabályokat.
Szép és jó ez, de akkor RP-re nincs nagyon sok időd mellette. PL egy jobb igazoltatásra, megállni egy közúti balesetnél stb.
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:502
Szép és jó ez, de akkor RP-re nincs nagyon sok időd mellette. PL egy jobb igazoltatásra, megállni egy közúti balesetnél stb.
Ezt kicsit kifogásnak érzem, a kamionozás kb minden lehetséges pénzszerzésnek a dupláját adja és a bekerülése előtt is mindenkinek volt ideje RP-re.

Szerintem csak szabályozni kellene a rendőröknek és adminoknak (ha annyira durva a helyzet.)
Jelenleg is ez van, de nem minden esetben tudsz mit tenni.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó