Szerverrel kapcsolatos hibák
In Game Neved/Discord Neved
» Mia Banks / andyhawk1998 «
Hiba megnevezése
» Kamion tankolás hiba. «
Hiba bővebb leírása
» Elmentem megtankolni a kamiont, 65l volt benne. Elsőnek úgy voltam vele kicsit többet tankolok bele mint 100 liter mert nem tudtam most pontosan mekkora a tankja. Bele töltöttem 60+ litert. Elmentem kifizetni. Megkaptam a beletankolt mennyiséget rendesen, rá néztem és az alapján azt láttam 90%+ van. Megakartam nézni ha eléri a maxot akkor most a rendszer szól e. De nem engedte tölteni. Azt írta ki más már tankolja. Írtam Morningnak ő segített majd utána engedte tankolni ismét. Ahogy elérte a 100% a rendszer jelezte tele a tank. « (35890)
Hibaüzenet
» «
Csatolmányok
» «
Egyéb megjegyzések
» F8-ba amit írt nem tudom hozzá tartozik de de csatoltam hátha. «