Kameraopció teljes átgondolása telefonon.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Orsii

Haladó
Játékos
Üzenetek:24
Jonathan Jacquemin

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Orsii. 💞#9657 «

Ötleted leírása

» 1. A galéria tárhelyének bővítése. Szerintem 15 kép az egyenlő a semmivel, tök régóta már be van telve nekem, nem tudok fotózni pedig szeretnék, törölgetni meg nem szeretném a képeket, mert tök vicces némelyik, meg van ami full jó és kellenek a régiek is sokszor Ha nem is bővíthető a slotszám, akkor pedig legyen opció arra, hogy letudjam menteni a képet a gépemre és ne csak a linkjét tudjam másolni.
2. A másik, hogy ne 10 perc legyen amíg elkészül a kép, én elhiszem, hogy fel kell dolgozni meg minden, de megőszülök mire elkészül az a bizonyos kép, ha pedig nem is jó, mert közben a karakter becsukja a szemét vagy akármi akkor készíthetem újra.
3. A harmadik pedig az, hogy ha elfordítom a kamerát, hogy más legyen a háttér mondjuk akkor a karakter önkéntelenül mozogni kezd és lehetetlen képet csinálni azzal a háttérrel amivel én szeretném, illetve anélkül hogy ne legyen valami eszméletlen idióta feje rajta. «


Csatolmányok

» https://streamable.com/oevwe7 «

Egyéb megjegyzések

» Amúgy lehet csak én vagyok aki használja ezt a lehetőséget a szerveren, de ha mégse akkor légyszi értsetek egyet. «



 
Utoljára szerkesztve:

LACI

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:789
Sean Bennett
2. A másik, hogy ne 10 perc legyen amíg elkészül a kép, én elhiszem, hogy fel kell dolgozni meg minden, de megőszülök mire elkészül az a bizonyos kép, ha pedig nem is jó, mert közben a karakter becsukja a szemét vagy akármi akkor készíthetem újra.
Ezt azthiszem a saját internetedhez viszonyítja, bár ebben nem vagyok biztos. Nekem van hogy 20 másodperc, másnak kb 2.
Ettől függetlenül én is örülnék neki, ha használhatóbb lenne ez a funkció.
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:674
Dexter Sosa
hát a telefonos kamera rendszer egyelő a nullával. Kétszer használtam és mindkét alkalommal strokeot kaptam. Valami nagyon félrement, mert mindhol máshol jól meg van csinálva. Nem rángatózik a karakter, jól tartja a kamerát. A slot bővítést támogatom, de nem nagy dolog letölteni a képet. Amúgy se fogod IC mutogatni, hanem DC-n fogod küldözgetni. Az biztos, hogy több figyelmet érdemel ez a kis rendszer. Más szervereken rettentő sok minden volt a telefonba. Nem kellett távcső mert volt kamerán zoom pl.
 

Orsii

Haladó
Játékos
Üzenetek:24
Jonathan Jacquemin
hát a telefonos kamera rendszer egyelő a nullával. Kétszer használtam és mindkét alkalommal strokeot kaptam. Valami nagyon félrement, mert mindhol máshol jól meg van csinálva. Nem rángatózik a karakter, jól tartja a kamerát. A slot bővítést támogatom, de nem nagy dolog letölteni a képet. Amúgy se fogod IC mutogatni, hanem DC-n fogod küldözgetni. Az biztos, hogy több figyelmet érdemel ez a kis rendszer. Más szervereken rettentő sok minden volt a telefonba. Nem kellett távcső mert volt kamerán zoom pl.
én sokszor küldöm amúgy sms-ben ezeket a képeket, pont ezért is vetettem fel az ötletet, mert amúgy egyszerűen megoldanám egy screenshottal azt, hogy dc-n elküldjem.
A zoom egyébként szintén egy jó ötlet, van most is de azt inkább ne is említsükxd
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,558
-
Head of Staff hozzászólás
Szia!

1. Ennél többet nem szeretnék, a tárhely nálunk is véges.
2. Ez sokban függ az internetedtől, nem tudunk vele sajnos mit kezdeni.
3. Erre kitalálunk valamit. Felírom belsősre.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó