Külső letöltés, update/hotfix esetén.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

grazzoka

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:182

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Dewon Gray / Darw'in#7711 «

Ötleted leírása

» Az ötletem az lenne, hogy a hotfixek, updatek és egyéb változtatások, amik a szerver resourceihez kapcsolódnak, legyenek feltöltve fórumra vagy valami egyéb feltöltő oldalra, ahonnan letudjuk ezeket tölteni. Miért lenne ez jó a szervernek? Vannak néhányan, köztük én is, akiknek van egy megmagyarázhatatlan és kiorvosolhatatlan problémája az epic és az altv között, ami végett nem tudjuk lefrissíteni a szervert. Jómagam próbálkoztam már mindennel, kerestem már mindenre, de nem akar működni, az epic befagy, altv közben, ezért az update megáll és nem folytatódik. Ezek mellett pedig a letöltő szervereket tudnánk felszabadítani, könnyebb-gyorsabb update menetet lehetne elérni és a szerver sem lesz leterhelve annyira, nagyobb updatek esetén. A külső helyekről letöltött fájlokat ugyan úgy érzékeli a szerver és nincs velük semmi féle probléma, játék közben. «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» Sokat segítene, ha nem kellene 6 órát szenvednem sem nekem sem másnak egy 2gb-os hotfix updatelésével és csak letudnám tölteni egy külső oldalról. (Mega, és hasonló oldalak.) Megfelelő avagy lassú internettel is nem sok időt vesz igénybe a hotfix fájljainak feltöltése.«



 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:674
Dexter Sosa
Támogatom. Valami módot kell rá keresni. Most megkeresett pár player, hogy integrity failed van nála folyamatosan. Régen volt ez a probléma, ilyenkor elküldtem a szerverfileokat. De az hogy napi szinten van hotfix, tömörítem az 5gigás mappát, töltöm fel külső szerverre csak hogy ő majd letöltse.. Ezt napi szinten csinálni hülyeség.
 

grazzoka

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:182
Támogatom. Valami módot kell rá keresni. Most megkeresett pár player, hogy integrity failed van nála folyamatosan. Régen volt ez a probléma, ilyenkor elküldtem a szerverfileokat. De az hogy napi szinten van hotfix, tömörítem az 5gigás mappát, töltöm fel külső szerverre csak hogy ő majd letöltse.. Ezt napi szinten csinálni hülyeség.
Ezért is írtam meg ezt főképp, mert már nekem gáz, hogy "zaklatok" pár embert az update-ért, hogy tudjak játszani meg RP-zni.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,605
-
Head of Staff hozzászólás
Több letöltőszerver van, azokat is lehet bátran használni. play.onerp.hu:80 ; play2.onerp.hu:80
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó