Könnygáz

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Tonrok

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:79

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Lily Walker / Tonrok#8870 «

Ötleted leírása

»

Alapvetően a könnygáz bevezetésére gondolnék és ennek egy kicsit összetettebb változatára. Maga a könnygáz egy füstgránát tulajdonságait vehetné fel (mondjuk az alapjátékbeli Tear Gas), de sebzés helyett homályos látást, köhögést idézhetne elő. Ez ellen maszkokkal lehetne védekezni. Itt jön a kissé összetettebb része (nem értek hozzá, csak gondolom, hogy ezt a részét nehezebb kivitelezni). Minden maszk itemnek egy ellenállási értéket, vagy szintet lehetne adni. Tegyük fel, a teljes arcot eltakaró gázmaszk teljes védelmet nyújtana ellene, így nem lenne semmi negatív hatása. A következő szint a csak légzőnyílásokat eltakaró gázmaszk ( azthiszem 1-2 ilyen is van). Ezesetben mondjuk a homályos látás már előjöhetne. Ezek után a következő szintet a bandanák, a légzőnyílásokat ruhadarabbal eltakaró maszkok. Ezesetben mondjuk egy idő után köhögés léphetne elő, amit akár automatikus do-val is lehetne jelezni. Az utolsó szint pedig az lehetne, ha semmivel nincsenek eltakarva a légzőnyílások. Ilyenkor minden eddigit hatást megkaphatna a játékos, sőt, akár lehetne valamelyik erősebb is, és minden hatás azonnal jelentkezne. Ezek mellé akár összeeshetne hirtelen a karakter, vagy valami egyéb, hasonló hatást kelthetne, akár kis szintű életerővesztést. Persze mindezt csak amolyan vázlatszerűen gyüjtöttem össze.

«


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» - «



 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:674
Dexter Sosa
Erről régebben volt topicom, amikor a bankrablás újradolgozásáról beszéltem. Remek kis extra lenne, mert ott egy egész fontos szerepet kapott a rendvédelmiseknek. (Szellőzőbe való bedobása, a bent lévők ugyan így maszkkal tudnak védekezni.) Az, hogy mennyire bonyolítanám túl ilyen maszk típusokkal és hatásokkal.. Hát nem tudom. Egy próbát lehet vele tenni, ha nem túl nagy munka.
 

Vörös

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:48
Antonia Heyner
Szerintem nem csak füstgránát kellene, hanem úgy mint MTA-n volt a spray kanna, tehát nagy "családi" gázspré, abból számos roleplay szituációt egyszerűbben lehetne megoldani InGame is.
Tapasztalataim szerint IRL is egy hasznos kényszerítő eszköz.
 

ArT

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:391
ArT
[FA]Szia, nem terveztünk ilyesmit behozni a szerverre, zárom. [/FA]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó