Kézi autómosó, fodrászati NPC playereknek.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

lolyou

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:207
Durk Massey

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Kaseem Ybarra «

Ötleted leírása

» Sima rövid gondolat csak, ahogy be lehet állni az NPC helyére dolgozni a boltokba és RP-t teremteni ezzel a szerveren, úgy szerintem lehessen beállni a fodrász szalonba is, ezzel megadva az RP lehetőséget annak aki a karakterével fodrászkodni szeretne. - Másik a kézi autómosó, ott is lehetne egy CP ahol betudnál állni dolgozni, monotonnak hangzik, de szerintem biztos lenne rá ember aki ezt kipróbálná és azzal is csak RP-t tudna teremteni a szerveren. Mindkettő munkánál lenne itt is valamennyi összeg amit megkap az adott player aki beállt dolgozni. Ezeket akik elvállalják szerintem nem arra fognak menni véleményem szerint, hogy milliókat szedjenek össze vele, hanem RP-t kreálnának a szerveren. «


Csatolmányok

» . «

Egyéb megjegyzések

» . «



 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:673
Dexter Sosa
mindkettőre van lehetőség, ha ténlyeg RPzni akar a player. Kézi autómosónál leülsz egy székre, és várod a playereket. Neked majd fizetnek és ott tolsz nekik valami RP-t és közben mosod a kocsit. Fodrásszal szintúgy. Beülnek a székbe, te ott végigviszel egy RPt, hogy levágod a haját majd magára veszi az NPCn keresztül.
 

JakeFury

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:83
Ajredzsi Stevens
mindkettőre van lehetőség, ha ténlyeg RPzni akar a player. Kézi autómosónál leülsz egy székre, és várod a playereket. Neked majd fizetnek és ott tolsz nekik valami RP-t és közben mosod a kocsit. Fodrásszal szintúgy. Beülnek a székbe, te ott végigviszel egy RPt, hogy levágod a haját majd magára veszi az NPCn keresztül.
Csak sajnos ezzel van a probléma, hogy "ha tényleg RPzni akar a player".
Valljuk be, olykor egy átlagos találkozáskor vagy legyen mondjuk egy szimpla értékesítés (autó, ingatlan) is, de türelmetlen a legtöbb ember... (Értelemszerűen tisztelet a kivételneknek!) ..és inkább az only chat pörög.
Noha tökéletesen egyetértek az általad leírt opciókkal és az ötletgazdával is.
Színesítené az rp-t nagyban mindegyik opció.

Bár olykor én a kezdő, vagy hanyagul rp-zőt is mondjuk más szankció helyett szívesebben látnám ilyen helyen. Míg az előbbi gyakorlásnak addig a második pedig jobban tudná értékelni az RP helyzetet legközelebb. ☝️🤷😃
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó