Két karakter rendszer

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Baka

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:238
Hanna Ramirez

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Hanna Upstone/ Baka#4486 «

Ötleted leírása

»
Arra gondoltam, hogy be lehetne a szerverre vezetni a két karakter rendszert, mert biztos van rajtam kívül olyan ember aki szereti a jelenlegi karakterét, de mellett más RP szálakat is alakítana ki, de a jelenlegi karaktere nem tesz lehetővé. Persze ennek bevezetésével a szabályzatba kerülne be olyan rész ami az ilyen játékosokra vonatkozik.
Pár példa a szabályokra:
- a két karakter között nem lehet IC kapcsolat
- nem is tudhatnak egymás létezéséről
«

Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» Ha tetszik az ötlet felfelé nyílra nyomni ér! ❤️ «



 

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:456
Lack Elek
Az egyik rpzne, a másik lövődözne. Szerintem. Tisztelet a kivételnek.

Ui: itt a másodlagos, nehéz hátterű, szülők által elhanyagolt, erőszaktól vissza egyáltalán nem riadó - sőt imádó terminátor karakterekre gondolok.
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
Az egyik rpzne, a másik lövődözne. Szerintem. Tisztelet a kivételnek.

Ui: itt a másodlagos, nehéz hátterű, szülők által elhanyagolt, erőszaktól vissza egyáltalán nem riadó - sőt imádó terminátor karakterekre gondolok.
Nem kell mindenkinek két karaktert alakítania, ha az elsődleges karakterét sem tudja alakítani megfelelő körülmények között. Tehát a másodlagos karaktert egy vezetőségi vagy az arra kijelölt adminisztrátoroknak kell és kellene jóváhagynia.

Ezt viszont már én mindenféleképpen egy olyan lépéshez kötném, hogy a játékosnak karakterjellemzést és minimális háttértörténetet kell írnia. Jellemzés nélkül amúgy sem lehet alakítani karaktert és folyamatosan improvizálni.
 

Danó

Veterán
Játékos
Üzenetek:261
-
Régen én is gondolkodtam ilyen ötleten, szerintem elég jópofa dolog lenne.

Rengeteg korlátozással járna, illetve a szabályszegések számát / mértékét is figyelembe kéne venni szerintem, amennyiben valaki második karaktert szeretne hozni (kb. ahogy krekor is fentebb írta). Akár még egy minimális karaktertörténet írása. - Nem adnék mindenkinek lehetőséget rá, hisz sok-sok MG-s és hasonló élményromboló helyzet alakulhat ki belőle.

Ezek mellett rendkívül jónak tartom, hisz mennyivel több dolognak lehetnénk a részesei, másabbnál másabb szituációkban tudnánk résztvenni. Sokszor volt olyan, hogy szerettem volna egy bizonyos karaktert, de hát a jelenlegit meg sajnáltam volna leckzni és egyebek. Egy ilyen rendszer pont megoldást jelentene és nagyon színesítené Los Santos lakosságát is.

Bízom benne, hogy a többség jó szemmel pillant az ötletere és megvalósuítható.
 

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips
Az ötletet támogatom, de mivel a "rivális" szerver létrehozta megint menne, hogy copyzzuk őket, sajnos bármennyire is a játékosok kérték azokat az ötleteket is.
Én nagyon régóta akarok hozni egy néger öregasszonyt a szerverre, de úgy vagyok vele folyamatosan nem tudnám vinni azt a karaktert ezért nekem ez egy tök jó lehetőség lenne. Ne mindenkinek lehessen ilyen lehetőség mint ahogy @krekor is meg írta fentebb én is azon a módon tudnám elképzelni.
 

Hevele

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:223
Kaylie Roberts
Az ötlet jó lehet, viszont szerintem pár szabály kellene mint:
Ne lehessen egyik karakter illegál, másik rendvédelem.
Mindkettő karakternek HCRP lap.
Többszöri szabálysértésnél duplakarakter megvonása.

Ezek nélkül szerintem csak rossz sülne ki belőle.
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
Az ötletet támogatom, de mivel a "rivális" szerver létrehozta megint menne, hogy copyzzuk őket, sajnos bármennyire is a játékosok kérték azokat az ötleteket is.
Hasonló kétségeim vannak ezzel kapcsolatban. De az is lehet, hogy a jól megszokott rendszernek kéne maradnia és nem kellene egy worldhöz hasonlítani, vagy egyéb más jó névvel rendelkező szerverhez. Azok az igények amik ott vannak, az teljesíthetetlen ezen játékosok számára.
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:672
Dexter Sosa
Az ötlet remek, én is sokszor voltam már úgy, hogy elkezdenék valami totál mást de a jelenlegi karakteremet csak pár hét szórakozásért nem akarok töröltetni. Ezt fix HCRP fiókhoz kötném, hisz nekik azért több veszteni valójuk van, jobban odafigyelnének illetve ők már bizonyították, hogy komolyabb szándékkal vannak a szerveren. Támogatom az ötletet, nem baj ha van ilyen rendszer is.
 

Az Elisz

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:398
Yana Timurovna
Ezt mint mindig, most is csak támogatni tudom.
Mint másodlagos karakter, hozhatnám a hajléktalanomat anélkül, hogy a main karimat törölnöm kellene :)
 

Dorinna

Veterán
Very Important Person
Üzenetek:260
Pamela
Én is támogatom, sajnos ha valaki magas pozíciót tölt be a szerveren akkor korlátozottak a lehetőségei, ezáltal nem tudja megvalósítani az elképzeléseit.. egy hajléktalan karakterért nem Ckznám le és adnám le az alleadert, pedig minél változatosabb RPk vannak annál jobb az összkép.

Viszont csodálkozok, hogy ennyien nem támogatják, közben senki nem írja le konkrétan miért. :)
 

Alfi

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:211
Baltazar San Miguel
Viszont csodálkozok, hogy ennyien nem támogatják, közben senki nem írja le konkrétan miért. :)
Sajnos nem mindegy ki ír ki egy ötletet, nem épp egy közkedvelt figuráról beszélünk a téma indító személyében. Így szerintem már csak ezért is sokan ráverték a lefele nyilat. Az ötletet magát egyébként én is támogatom, még RPG/MTA-n, volt lehetőségem kihasználni ezt és nagyon élveztem.
 

Peter1994

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:54
Én támogatom! :) Az előző karakteremtől fájó szívvel búcsúztam. Igaz,hogy egyszer még vissza lehet hozni. Ha 2 karakterem lehetne a mostani ugye a GSA tagja. A másik karakterem biztos,hogy illegális lenne valamelyik kisebb banda vagy autós banda tagja lenne. :)
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
Bár a hallottak alapján nem kerül be szerintem, de attól függetlenül szerintem is jó lenne, mivel sokkal több és változatosabb karakter lehetne. Azt a részét már nem támogatom, hogy HCRP köteles legyen, de azt, hogy engedély kelljen hozzá és ne lehessen egyszerre rendvédelmis és illegálos karaktered, azokat már igen (tudom hogy jobb lenne, ha lehetne mindkettő, de végtelen lenne az MG-s PK és Aügy)
 

diabolo

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:47
Bravon Hayes
Sajnos nem mindegy ki ír ki egy ötletet, nem épp egy közkedvelt figuráról beszélünk a téma indító személyében. Így szerintem már csak ezért is sokan ráverték a lefele nyilat. Az ötletet magát egyébként én is támogatom, még RPG/MTA-n, volt lehetőségem kihasználni ezt és nagyon élveztem.
Elég szomorú, hogy az emberek nem az ötlettel vannak elfoglalva (ami amúgy jó) hanem azzal aki kitette. Én támogatom mindenesetre.
 

Baka

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:238
Hanna Ramirez
nem épp egy közkedvelt figuráról beszélünk a téma indító személyében.
Úgy látom te nem tudsz semmitől elvonatkoztatni és a kommentbe bele vittél egy kis személyeskedést. Tudod válaszolhatnék vissza személyeskedéssel, de nem fogok, mert ezt a fórum topicot nem azért hoztam létre, hogy vita tárgya legyen. Szóval mondjad csak amit akarsz, de ezzel nem engem fogsz lejáratni ha nem magadat, hogy duzzogsz.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,542
-
Head of Staff hozzászólás
Az ötletnél maradjatok, legyetek kedvesek. A személyes dolgaitokat pedig DC-n privátban intézzétek egymással. Köszöntem.
 

Baka

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:238
Hanna Ramirez
rendvédelmis és illegálos karaktered, azokat már igen (tudom hogy jobb lenne, ha lehetne mindkettő, de végtelen lenne az MG-s PK és Aügy)
Szerintem nem lenne MG forrás, mert ha valaki télleg komolyan gondolja a dolgot akkor nem fog MG-zni már csak azért sem, mert AJ-t kaphat az egész accountja és így akár repülhet az adott frakció/frakciókból.
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:801
Én nem támogatom, és minuszt is nyomtam...
Vannak helyzetek amikor egy másodlagos karakter megoldaná azt a kötöttséget amiről sokan beszélnek, hogy mondjuk egy kormányzó aminek vannak ic korlátai, ki tudjon lépni abból a szerepből, de kevés ilyen ember van a szerveren. Viszont az, hogy valaki egyik karakterrel govos tűzoltó stb... másikkal meg maffia vezér az visszaéléseket szülne.
 

Srilanka

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:112
-
Én nem támogatom, és minuszt is nyomtam...
Vannak helyzetek amikor egy másodlagos karakter megoldaná azt a kötöttséget amiről sokan beszélnek, hogy mondjuk egy kormányzó aminek vannak ic korlátai, ki tudjon lépni abból a szerepből, de kevés ilyen ember van a szerveren. Viszont az, hogy valaki egyik karakterrel govos tűzoltó stb... másikkal meg maffia vezér az visszaéléseket szülne.
Lehetne rá külön szabályzati pontot hogy ha az egyik karaktered rendvédelmi szervben tölt be szerepet, akkor a másik karakterével nem lehetne illegális frakcióban. Vagy csak külön leaderi engedéllyel? 200IQ és meg is van oldva
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó