Készségkönyvek, fegyver összerakás minimális változtatása

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

pateszka.

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:45
Osman Yenal

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Patrik#9812 «

Ötleted leírása

» Ne csak fémdetektorozással lehessen készségkönyvet találni, hanem búvárkodás vagy mágneshorgászat közben is. Kegyetlenül sok könyv kell így is ahhoz, hogy mondjuk nyolcasra kihúzd a skilledet és lecraftolhass egy vadászpuskát. Ráadásul, ha nem maxos a skilled, akkor még be is törheted az összes alkatrészt. Ezzel kapcsolatban pedig annyi lenne az ötletem, hogyha elrontod a craftot, akkor ne az összes alkatrészt vigye, hanem csak 1-2 darabot, attól függően, hogy hány alkatrész kell a fegyver összerakásához. Ezek nem olyan drasztikus változtatások, amitől kb. mindenki tudna fegyvert craftolni, de mégis egy fokkal könnyebb lenne, mert tegyük hozzá, most hatalmas szívás.«

EDIT: Illetve nem tudom, hogy a dropraten lett e változtatva fémdetektorozásnál, de 20 tárgyat kiástam és egy könyvet se kaptam. Régen minden 4. droppolt nagyjából...
Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» - «



 
Utoljára szerkesztve:

Diló

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:90
Mark Damon
Őszinte leszek, jelenleg is szerintem túl sok fegyver van forgalomba.
Azt viszont tudnam támogatni, hogy ne az összes alkatrész menjen oda, hanem csak mondjuk a 60-70%-a, de sokkal könnyebbé szerintem nem kéne tenni a fegyvercraftolást.
 

pateszka.

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:45
Osman Yenal
Ha jól tudom a területes NPC-nél is lehet fegyvert szerezni, meg talán van rá még más mód is, ezekbe nem vagyok biztos. De úgy gondolom, hogy nem a craftolásból származik nagy mennyiségű fegyver, mert elképesztő macera.
 

Diló

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:90
Mark Damon
Ha jól tudom a területes NPC-nél is lehet fegyvert szerezni, meg talán van rá még más mód is, ezekbe nem vagyok biztos. De úgy gondolom, hogy nem a craftolásból származik nagy mennyiségű fegyver, mert elképesztő macera.
Sajnos ennyire nem látok bele az illegál életébe, de ez mégegy út lenne, hogy még több fegyver legyen az utcán.
 

Cross

Vélemény Vezér
Játékos
Üzenetek:322
-
Jelenleg a fegyverek kis része származik craftolásból (szerintem). De támogatnám, ha megvan az adott craftolási szint akkor 100%-ban ellehessen készíteni az adott dolgot. Épp ezért van értelme szinthez kötni ezeket, és akkor nem kell feltolni max szintre a skillt, hanem elég X szintig ha csak bizonyos dolgokat akarsz craftolni.
Illetve a hajó kikerülésével kikerült a könyvek vásárlása, ezt valami módon pótolni lehetne, mert ténylegesen SOK könyv kell egy maxos skillhez.
 

pateszka.

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:45
Osman Yenal
Én nem tapasztaltam, hogy túl sok fegyver lenne az utcán, nem tudom mi alapján szűrted le, de lehet, hogy rendvédelmis vagy és jobban belelátsz, majd elmondod. Alapvetően a craftolásnak kéne járható útnak lennie, nem ag NPC-től való vásárlásoknak.

Az előttem hozzászólóval pedig egyet tudok érteni.
 

Diló

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:90
Mark Damon
Én nem tapasztaltam, hogy túl sok fegyver lenne az utcán, nem tudom mi alapján szűrted le, de lehet, hogy rendvédelmis vagy és jobban belelátsz, majd elmondod. Alapvetően a craftolásnak kéne járható útnak lennie, nem ag NPC-től való vásárlásoknak.

Az előttem hozzászólóval pedig egyet tudok érteni.
Annak örülök, hogy ti nem érzékelitek, de én kb mindennap foglalok le, valamikor persze keveset, de van amikor hatalmas 20-25 fegyvert egyszerre. (Nem kekecledésből mondom, csak ez a tapasztalatom)
 

Az Elisz

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:398
Yana Timurovna
Ment a plusz.

Jelenleg mi nem tervezünk PPzni könyveket, mi pl most kezdjük a bandát, s nem is tervezünk nagyobb fegyvereket használni, de mégis isteni lenne, ha azért nem kéne még egy hosszú-hosszú időn át grindolni ahhoz, hogy egy vacak kispisztolyt biztosan sikerüljön legyártani..

Mi pont azt az oldalát tapasztaljuk a dolgoknak, hogy nem egy zárás előtt is létező scripten vagyunk, hanem egy teljesen friss frakiban vagyunk, így abszolút semmink nincs és így főleg azt érezzük, hogy elég nehézkesen gyűlik a cucc. Bár meglenne az alkatrészünk ahhoz, hogy összerakjunk valamit, se a gépünk nincs lent, se a skill nincs meg ahhoz, hogy egy rém egyszerű fegyvert csináljunk.
S bár igazad van Diló, ahogy ExPDs tapasztaltaim alapján is jól tudom, milyen borzalmasan sok a fegyver, de pl a frakink imázsában nem az van, hogy én most odasétálok a kartellhez h jónapot kéne fegyver.
Pont az az elképzelés, hogy gyártunk dolgokat, viszont ezt elkezdeni borzalmasan nehéz a nulláról :)
Én Cross hozzászólásával tudok egyetérteni.
A szükséges crafting skill határozza meg a 100% craft esélyt.
Ha mondjuk egy P7M10-et akarok összerakni (SNS pisztol talán), ami egy pár alkatrészes tömör gyönyör, és mondjuk 3-as skillt kér, hadd legyen elég az én bandám low life iparos szintjének elég az a Level 3, ne kelljen 8asig grindolni, hogy ne rontsam már el azt a simpleton fegyvert... Hisz tényleg nem atomfizika összeszerelni.
 

pateszka.

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:45
Osman Yenal
Megértem az aggályokat azzal kapcsolatban, hogy ettől még több fegyver lenne. Ez elképzelhető, de ezek, amiket javasoltunk abszolút nem drasztikus változtatások, ezektől jelentősen nem lenne nagyobb mennyiségű fegyver.
 

Diló

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:90
Mark Damon
Megértem az aggályokat azzal kapcsolatban, hogy ettől még több fegyver lenne. Ez elképzelhető, de ezek, amiket javasoltunk abszolút nem drasztikus változtatások, ezektől jelentősen nem lenne nagyobb mennyiségű fegyver.
Ha drasztikusan nem növeli a fegyvereket akkor nincsen aggályom :D
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:843
Fegyver kraftolásnál támogatom ha szinthez lenne kötve a 100% sikeresség, és nem törné be a fegyvert. Viszont a skill okozza a legkissebb problémát, mert a rákászat önti ki a könyveket magából, volt hogy egy nap 25 egyfajta könyvet szedtem ki! Viszont az alkatrészek, és a blueprintek nagyobb gondot tudnak okozni, főleg ha az embernek egy adott fegyver kell!
Könyvek megoldására a terület NPC-s vásárlást tudnám javasolni, mondjuk 800 fraki pont drog 1200 fraki pont kiskaliberű könyv 1500 fraki pont nagykaliberű könyv.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,660
-
Head of Staff hozzászólás
Szia! Nem tervezünk ehhez hozzányúlni.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó