Készpénzben ne lehessen mínusz

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Amadeus

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:61
Anatoly Pavlov | Sara Hale

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

»Anatoly Pavlov/amadeus5544«

Ötleted leírása

» Igaz lehet ez már csak az én bénaságom és rajtam kívül senki más nem küzd ilyennel a szerveren de szerintem készpénzben ne lehessen mínuszba menni hiszen így ha valaki adna kölcsön egy biciklit bérelni ebben az esetben például 66,471$-t kellene adni, hogy nálam legyen 100$ a bérléshez. Van az a funkció is hogy bankba jöjjön a fizetés, viszont ha a bankszámlám mínuszba megy akkor utána már készpénzben megy tovább a mínusz mert az írja, hogy "A kifizetést mégsem a bankszámládra írtuk, mert a számla mínuszban van!". Szerintem sokkal reálisabb lenne ha készpénzben nem lehetne mínuszba menni «


Csatolmányok

» 1704241199752.png«

Egyéb megjegyzések

» Nincs :)«



 

Klaudia.

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:636
Millie Evers
Számlán is tudsz mínuszban lenni.
Viszont, azért nem támogatom ezt az összeget, mert akik ténylegesen bírságokat és satöbbiket gyűjt az tudja ezt a végtelenségig csinálni, hisz mindig nullán lesz.
Nem véletlen ez, hogy így lett kitalálva.
Nem támogatom.
 

Amadeus

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:61
Anatoly Pavlov | Sara Hale
Számlán is tudsz mínuszban lenni.
Viszont, azért nem támogatom ezt az összeget, mert akik ténylegesen bírságokat és satöbbiket gyűjt az tudja ezt a végtelenségig csinálni, hisz mindig nullán lesz.
Nem véletlen ez, hogy így lett kitalálva.
Nem támogatom.
Igaz, ebbe így nem is gondoltam bele.
 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,925
Silay Denzel
Annak oka van, ha valamiért mínuszba mész. Nem véletlen lett ez így kitalálva, így nem lehet kijátszani a rendszert. Zárok.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó