Junichi Teruya - Gabriel Mendez

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kirazu84

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:159
Kriszokos0
panaszkonyvj.png

Neved: Junichi Teruya
Játékos(ok) neve: Gabriel Mendez
Panasz oka: MK
Panasz kifejtése: A mai nap folyamán (2023.07.11.) estéjén este 8-tól volt a PD részéről egy pénzszállítás. A lényeg nem a pénzszállítás rész, hanem az MK rész. A Paletoba Senora Fwy-en történő megközelítés felől voltam a házak háta mögött. Egységünk ki iktatását követően a földön feküdtem animban, a két kezem és egy lában teljesen "szét lőtték", emiatt is kerültem valósznüleg animba. A lényeg, hogy animban létezem perceken keresztül, majd jön Gabriel Mendez és semmilyen (a helyszínen lévő személyektől) nem kapott információ alapján teljesen a fejemet automata módban kezdi el lőni és teljesen megöl. Indoka nem volt rá, hiszen első, hogy percek óta fekszek ott bármi mozdulat és egyéb nélkül. Illetve pedig sérüléseim miatt IRL sem tudtam volna mit kezdeni, így részemről teljesen logikátlan az, hogy miért is lettem teljesen megölve.
Bizonyíték (kép, log, videó): https://streamable.com/96pyun
Megjegyzés: Videón a hang eltávolítva, azonban a teljes (körülbelül amúgy másfél perces videó) külön mentésre kerül nálam.
 

Klicsko

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:95
Szia! Gabriel az én frakciómba van, lépésekre álltam a hulládtól. Ha ő nem akkor én lőlek le. Egyébként ha már itt tartunk az enforcer sofőrje is animban volt őt is lelőttem bár őt azért mert nem tudtam beülni. Egyébként ha kell akkor küldök logot arról, hogy nem hagyunk hátra szemtanúkat. További szép estét még sok ilyen szállítást!
 

Diablo

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:128
Gabriel Corryder
Szia! Nem szerettem volna szemtanukat aki esetlegesen ha túléli a làtottak alapján be tud azonosítani bàrkit. Ha szabàlyokba ütközött a tettem vállalom a büntetésem. Tovàbbi szèp estét
 

Kirazu84

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:159
Kriszokos0
Szia! Gabriel az én frakciómba van, lépésekre álltam a hulládtól. Ha ő nem akkor én lőlek le. Egyébként ha már itt tartunk az enforcer sofőrje is animban volt őt is lelőttem bár őt azért mert nem tudtam beülni. Egyébként ha kell akkor küldök logot arról, hogy nem hagyunk hátra szemtanúkat. További szép estét még sok ilyen szállítást!
"Nem hagyunk szemtanút". Mindenki maszkban, kesztyűben, rendszámtábla mentes autók.. Ha a csoda folytán túl is élem, akkor sem lett volna bármi olyan is amin el lehetne indulni.
 

Diablo

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:128
Gabriel Corryder
szerintem felesleges itt tovàbb részünkről az irogatás, a megfelelő ember el fogja bíràlni.
 

Ruszi

Pletykafészek
Very Important Person
Üzenetek:129
[M] Sziasztok, a panaszt én fogom kezelni, csütörtöki napon várom mindkét felet discordon [M][/M][/M]
 

Ruszi

Pletykafészek
Very Important Person
Üzenetek:129
[M] Az ügy megbeszélésre került TS-en. A panasz jogos, Gabriel Mendez szankcióban részesült. [M][/M][/M]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó