Joseph Smoke unban kérelme

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Sügér2

Újonc
Játékos
Üzenetek:2
logo.png

one RolePlay
Unban kérelem


Név:Joseph Smoke
Adminisztrátor neve:Claude
Indok:Nonrp Power Gaming
Tiltás időpontja:Kb 2-3hete
Meddig tart a ban:örök
Hányszor voltál tiltva a szerverről:0
Miért kérsz unbant:Azért mert nagyon megtetszett a szerver van egy nagyon jó feelingje és hiányzik az a játékélmény amit a szerver nyújt.
Min változtatnál, ha visszajönnél a szerverre:Moderálnám magam és nem hülyéskednék.
Összességében jogosnak érezted a tiltást:Valamilyen szinten igen jogosnak érzem mert tényleg nonoztam és pgztem de ugyan akkor nem hiszem hogy ezért örökös bant kéne adni szerintem simán letudhattuk volna egy hetes is. És elnézést szeretnék kérni Claudtol aki kibannolt és ha elfogadják az unbanom discord unbant is kérnék DC nevem:SÜGÉR#1230 Válaszukat köszönöm előre is
 

claudeINAKTIV

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:439
[adminisztrator]Szia!

A kitíltást nem csak ezért kaptad, mert agyonverted a rendőrt farmer melónál, mikor sokkolót fogott rád(Egyébként ebben 2 szabálysértés is van minimum), hanem mikor kihívod a rendőröket, hogy segítség elraboltak a cigányok, aztán közben csak autókázol a haveroddal, az elfogadhatatlan és egyáltalán nem vicces.​

Az unbant kiválthatod 180 perc adminjaillel, ez idő alatt végigolvashatod a teljes szerverszabályzatot nem 1x, nem 2x, de legalább 5x. Továbbá, utolsó esélyes játékosnak minősítelek téged, ergó ha bármiféle probléma lesz veled legközelebb, automatikusan visszakerül a tiltás.​

Tudass róla, hogy elfogadod-e eme feltételeket.​
[/adminisztrator]​
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó