Jordan Henderson Blaine County Fire Department pályázata

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Blue

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:481
-
Blaine County Fire Department pályázat




Ajánlólevél

Tisztelt önkormányzat!

Komolyan felkeltette érdeklődésemet a Blaine County Fire Department vezetői pozicíójára kiírt pályázati lehetőség. Úgy gondolom megfelelő lennék erre a pozícióra több szempontból is. Elég régóta vagyok már a szakmában ,egészen pontosan 32 éve . Ez alatt nem csak a szakmával kapcsolatos dolgokat sajátítottam el hanem más téren is sokat fejlesztettem a tudásom. Többek közt rendelkezek több nyelvvizsgával is , számszerint 3-al ,ezek a következőek : Olasz,Spanyol,Latin . Nem vagyok már fiatal, de ez véleményem szeirnt egyáltalán nem hátrány, sőt... Dolgoztam már korábban is vezetői pozícióban, de erről majd a későbbiekben említést teszek. Összességében azt tudom elmondani,hogy megválasztásommal egy remek kommunikációs képességgel rendelkező, annál is több tapasztalattal bíró , döntésképes vezető állna a szervezet élére. Sok mindent megéltem sok mindent láttam,sok tapasztalatot gyűjtöttem,tudom,hogy kell egy csapatot motiválni,megfelelően ellenőrizni és értékelni. Ha további információkat is szeretnének megtudni rólam kérem jelezzék.

Kelt : Blaine County, 2019.12.17.
Aláírás : Jordan Henderson




Személyes adatok
422e606be6f62e8c52986dd056914501.jpg
*csatolt igazolványkép*


Pályázó neve: Jordan Henderson
Pályázó születési neve: Jordan George Henderson
Édesanyja leánykori neve: Patricia Brannan
Állampolgársága: Amerikai
Születési helye és ideje: 33101 Miami USA, 1960-05-12
Személyi igazolvány száma: 513241LE
Tanult idegennyelvek : Olasz,Spanyol,Latin



Önéletrajz
A nevem Jordan George Henderson 1960.05.27.-én születtem az Egyesült Államokban, Miami városában. Mindig is érdekelt az orvostudomány ezért már gimnazista koromtól kezdve a felé orientálódtam. Miután leérettségiztem egyetemre mentem . Az egyetem elvégzése után elhelyezkedtem az első munkahelyemen Miami-ban . A jogosítványt is letettem mivel úgy gondoltam fontos lesz az életem további szakaszában. Jó ideig a városomban maradtam viszont 1989 körül úgy döntöttem,hogy elköltözöm annak érdekében, hogy új technikákat tanuljak meg és még jobb orvos válhassék belőlem. Ennek érdekében több idegennyelvet is kitanultam amik a több mint tíz év használat után már szinte anyanyelvi szinten mennek,bár egy kis akcentus megfigyelhető. Erre azért volt szükség,hogy nemzetközi konferenciákon és továbbképzéseken is részt vehessek. Több városban is dolgoztam köztük Los Santosban San Fierroban és Las Venturasban is. Legutóbb a Las Venturas Medical Department alkalmazásában álltam mint Director. Természetesen nekem sem hullott az ölembe a siker , rengeteget kellett dolgoznom, végigkellett járnom a ranglétrát és évről évre fejlődni ,dolgoztam gyakorlatilag minden beosztásban . Tudom minden egyes mérföldkő fontosságát,hogy milyen feladatköröket milyen módon milyen módszerekkel kell teljesíteni. Itthon valamint a nemzetközi színtéren értem el azt a tudás szintet aminek köszönhetően most magasabb szakmai szintet tudok képviselni, ennek köszönhetően már van tapasztalatom vezetői pozíciókban is mint mondtam. A legutóbbi lemondásom költözés miatt történt meg, ennek körülményeiről nem szeretnék beszélni. Amint megláttam ezt a hirdetést egyből felkeltette az érdeklődésemet . Bizalommal fordulok önökhöz, a pályázatom elbírálásával kapcsolatban.



Szakmai tapasztalat :
Nurse
The Johns Hopkins Hospital 1979-81

Paramedic
Palomar Medical Center 1981-83

Intern
Rush University Medical Center 1983-1986

Resident
Pinnacle Health, West Shore Hospital 1986-1989

Surgeon
William Thomas Green Morton Hospital 1989-1992

Chief of Medicine
Joseph Cheesman Thompson Hospital 1992-1997

Doctor
Jonas Edward Salk Hospital 1997-2009

Deputy Director
Henry Sherwood Lawrence Hospital 2009-2018



Szerkezeti felépítés :
a43c57f80028235a4540f4d593284193.png

Magyarázat az ábrához:

A Director az egész frakció vezetője(MD,FD). Az a személy aki képviseli a frakciót az arra érkező panaszoknál, fejlesztési kérelmeknél, egyéb hivatalos ügyeknél. Az aki tartja a hátát ha esetleg valami nem úgy működik ahogy kéne, feladata a frakció rendbentartása és jó hírnevének megőrzése. Lássuk be egy ekkora frakció irányítása egyedül nem működik , a munkamegosztás az egyetlen módszer amivel hatásosan végezhetjük a vezetőségi feladatokat . A kezdeti időszakban nem tudom mennyi játékos lesz, ha kevesebb akkor a fent lévő táblázat nem lép érvénybe,amíg nem lesz megfelelő mennyiségű a játékosállomány. Amint meghalad egy bizonyos határt, életbe lép. A lényege az egésznek az,hogy lesz 2db alleader, az egyik az MDre specializálódik a másik pedig az FD-re . Szeretnénk színesebbé tenni a frakció tagjainak a játékélményt, valamint a lehető leghatározottabb módon szeretnénk koordinálni a történéseket. Ennek érdekében mindkét frakcióban osztályokat hoznánk létre. Az még nincs tisztázva,hogy az losztályok száma 2 lesz e vagy 3 , lehetséges,hogy kezdetben csak kettő lesz aztán kibővül. Minden osztály rendelkezik egy vezetővel aki az alleadernek tartozik rendszeres helyzetjelentéssel , az alleaderek pedig a Directornak . Természetesen csak az alleaderek rendelkezhetnek bármiféle script szerinti leader jogosultsággal, az osztályok vezetői nem . Igazából nem bonyolult a dolog,azért lett ez így kitalálva,hogy ne vesszen el az információ az éterben hanem mindig legyen valaki aki tud foglalkozni az adott ügyekkel. Valamint az se utolsó szempont,hogy ne a leader döntsön minden egyes ember rangjáról,mivel nem reális. Egy kijelölt vezető sokkal reálisabban tudja értékelni a hozzá beosztott emberek "munkáját"(Pl.: Járműbeosztás,Vizsgák,Rangok,egyéb kisebb kérdések).

2eee6a629c01b24db9ba8712bd12b74b.png
@A rangok mennyiségének/nevének változtatásának jogát a kezdeti időszakban fenntartjuk.


Az osztályokhoz egy kis adalék információ :

Lehet,hogy elsőre kicsit furcsán hangzik a dolog és kétségek merülnek fel egyesekben, ez nem probléma. Mindenképpen szeretnénk mind két frakciónak egy úgynevezett "betanító osztályt" fenntartani. Annak érdekében,hogy mások is lássák azt,hogy az abban az osztályban tartózkodó emberek még nem teljes jogú tagjai a frakciónak,csupán még csak betanulók. Ez az újaknak is ad egy kis biztonságérzetet azzal kapcsolatban, hogy nem várja el tőlük mindenki azonnal a legmagasabb színvonalú munkavégzést.Valamint a frakció jó hírét sem csorbítja annyira. Ezen felül szeretnék különböző specializációkat,gondolok itt a légi és vízimentők-re, valamint a kor-boncnokokra. A tűzoltóknál szintén légi és vízimentésre specializálódott osztály lenne fenntartva. Nagy érdeklődés esetén egy hatósági főosztály is beléphet a képbe,ezen belül Tűzmegelőzési és Iparbiztonsági Osztály-t üzemeltetnék, az RP színesítésének érdekében. Itt belép a képbe a többi közszolgálati szervezettel való közös RP :) .



Szervezeti működés:
Mint már korábban említettem mindent szeretnék koordinálni és számontartani . Ennek érdekében a következő intézkedéseket vezetnénk be:

  • Belső szabályzat(IC,OOC)
  • A tagok aktivitásának rendszeres nyilvántartása
  • A ranglépések rendszeres nyilvántartása
  • A járműbeosztás folyamatos frissítése
  • Rendszeres frakciómegbeszélések
  • Büntetőpont/Prémiumrendszer
  • Rendszeres vizsgáztatás
  • Rendszeres járműpark ellenőrzés



OOC RÉSZLEG



Egy két infó rólam
20 éves vagyok, 2010 óta RPzek SAMP-on, MTA-n felváltva. Időtöltéseim közé tartozik a labdarúgás művészetének csodálása, a kosárlabda fellegvárának az NBA-nek a nyomonkövetése .  A zene,a számítógépes játékok,a vezetés,a barátokkal eltöltött idő,és még sok más egyéb finomság. Egy teljesen átlagos hétköznapokat élő srác vagyok, persze nekem is megvannak a magam problémái mint mindenki másnak,ne legyünk álszentek :D . Az RP-t az első 3-4 évben nem igazán vettem komolyan,fiatal koromból is kifolyólag. 2014ben történt egy nagy csavar aminek köszönhetően elkezdtem komolyan venni a játékot . 2016 óta nem is igazán van velem gond sehol, egy teljesen szabálykövető ,normális "életvitelre" álltam át ha fogalmazhatok így. Közben meg fel is nőttem,az elején még kiskamasz fejjel kreténkedő gyerekből fiatal felnőtt férfi lettem, engem se kímélt az idő :D  :D . Viccet félretéve, igazából egy elég nyitott és barátságos személyiségnek tartom magam,könnyen megérti velem magát az ember, persze azért előfordul,hogy engem is kihoznak a sodromból. Szerencsére az évek során a saját káromból megtanultam ezt kezelni,örülök is neki. Nagyjából ennyi,elsőkörben.




A vezetőség összetételéről egy két dolog:
Vannak bizalmasaim,jelöltek a vezetői pozíciókra,de nyílván nincs az összesre,meg nem is szeretném a baráti körömmel feltölteni a vezetőséget,csak azért,hogy jól keressenek. Csak azok kapnak nálam lehetőséget akik az elmúlt években már bizonyították,hogy képesek minőségi munkát elvégezni mentősként/vezetőként.  Szeretem ha jó a társaság és jó a hangulat de valamilyen szintű szakmaiságot is elvárok,ennek megfelelően lelkesen fogom várni a nagy mentős tapasztalattal rendelkező külsős egyéneket. Én személyszerint egy elvégzett elsősegély tanfolyammal rendelkezek + ami rámragadt a sok év alatt, nem vagyok én se orvostanhallgató :D ,bár találkoztam már olyannal(kegyetlen :D).



Mik a feladataink ?
A szerveren van szerepe a Fire Departmentnek . Fontossága az én megítélésem szerint nagyjából megegyezik a Medical Departmentével,de talán az egy picivel feljebb van. Gondolok itt a közlekedési baleseteknél való sérült mentés szakszerű elvégzésére, valamint nagy szerepe van még a tűzesetek elhárításában és azoknak elkerülésében is. Hatósági ellenőrzések (ADR), cégek, vállalatok, telephelyek tűz és balesetvédelmi ellenőrzések megtartása. Tűz és balesetvédelmi előadások, oktatások tartása. Polgári védelmi feladatok közé a mentesítések, lakosságvédelmi intézkedések tartoznak.

A Medical Department dolgozóinak jelenlétét a szerveren általában csak akkor tapasztalják a játékosok amikor valamilyen okból kifolyólag animot kapnak,egyébként nem igazán keresik az egészségügyi dolgozókat. Sajnos, az esetek nagy százalékában (ahogyan azt,az rp szervereken régi motorosoknak számító játékosok tudják) a játékosok nem igen nyitottak az MD által kínált RP lehetőségekre, hiszen ők általában csak annyit várnak el, hogy a mentős minél gyorsabban, minél hamarabban lássák el őket és mehessenek a dolgukra . Mi ezen megpróbálunk a jövőben változtatni,de ahhoz a játékosbázis is kelleni fog.




Aktivitásról
Ha megkapom a frakciót,megpróbálok annyi időt fordítani rá amennyit csak tudok. De nem tudhatjuk,hogy mit hoz a jövő,ennek érdekében alakítottam ki ezt a vezetőségi rendszert amit már fentebb vázoltam. Nem szeretném az elmúlt évek tapasztalatai alapján azt látni,hogy ha esetleg én valamilyen okból kifolyólag kiesek egy időre dől az egész frakció mint a kártyavár. Lesz mindkét frakció élére kijelölt vezető,valamint osztályvezetők akik együttesen tudnak ügyeket intézni ha esetleg úgy alakul. Remélem az előbb leírtak nem következnek be,de fő a biztonság .



Járműpark
Szerintem jelenleg ezzel a kérdéssel felesleges foglalkozni,egy esetleges továbbjutás során úgy is megtudjuk beszélni,hogy mik az igények,ez már csak részletkérdés.



Ennyi lett volna,köszönet annak aki elolvasta,további jó böngészést,pacsi.
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:488
Még csak a legelső képet néztem meg, de itt olvasd át a pályázható frakciókat:
https://forum.onerp.hu/palyazatok/(zarva)-frakciopalyazatok-segitseg/
 

Blue

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:481
-
o Blaine County Fire Department (ne felejtsétek el, hogy USA-t RP-zünk,így a tűzoltók egyben vannak az orvosokkal)

Igazából ennek megfelelően írtam meg a pályázatot,egyben van a kettő, csak a frakció neve az amit elszúrtam, bocsi :D .
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:488
Szervusz!

Az a helyzet, hogy nem tudunk dönteni, hogy ezt, vagy a másik pályázatot fogadjuk el, mind a kettő nagyon tetszik mindenkinek. Az a kérésem, hogy keress fel TS-en. Meghallgatjuk mindkét pályázót és eszerint döntünk.
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:488
Szervusz!

A lapod átolvasásra és megbeszélésre került a vezetőségen belül.
Sajnos a pályázatodat el kellett utasítanunk. Ennek legfőbb indoka az volt, hogy bár tetszett a lap, az elbeszélgetés alapján a másik jelölt mellett döntöttünk.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó