Jim Hogg - Dani

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Princess Robot Bubblegum

Újonc
Játékos
Üzenetek:9
Z7UxrAP.png


Név: Jim Hogg
Adminisztrator neve: Dani
Indok: Közösségbomlasztás
Tiltás időpontja: Július 20.
Meddig tart a ban: Korlátlan
Hányszor voltál tiltva a szerverről: Egyszer sem

[size=12pt]Miért kérsz unbant: A szerveren egész idáig közösségépítő voltam, olyan Roleplay-t képviselek amit sok játékosnak fura lehet, de a játékommal szándékosan a Roleplay alternatívákat szeretném bemutatni (magyar szervereken csak mostanában kezdtem játszani, régebben sok sok évet csak külföldi szervereken játszottam, de azok stílusát és rendszereit szeretném ha be tudnám mutatni magyar szervereken is azért, hogy jobbá tegyem őket). Nem gondolom, hogy közösséget bomlasztottam, csak nemtetszésemet fejeztem ki Discordon egy Roleplay szituációról. Ezt a véleményt többen is leírták, de csak én kaptam bant. Én nem szidtam senkit, csak felháborodott voltam. Nem gondolom, hogy ettől én még közösségbomlasztó lennék. Nagyon ismerem a Roleplayt és más szemszögből láttam a dolgokat. A véleményemért bannolni szerintem unfair volt. De elismerem, hogy ha legközelebb egy esettel gondom van, akkor az érintetteket személyesen keresem meg.

Ennek ellenére, én túlzásnak tartom a Discordon leírtakra az örökös bant a szerveren is.

[size=12pt]Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: Ha valami nem tetszik akkor azt személyesen próbálom megbeszélni.
[size=12pt]Összességében jogosnak érzed a tiltást: Nem

[globmod=Ghoul☾]
Úgylátom ez eldöntetett. Archiválom.​
[/globmod]​
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
Végighallgattuk a következőket:
-Két teljes frakció 12 évesekből áll
-Akik nem tudnak RP-ni
-Akik balfaszok
-Te vagy a szerveren a legRP-sebb ember
-A szerveren a játékosok sem tudnak RP-ni (kivéve téged)
-A játékosok is 12 évesek...

[admincontroller]Nem.[/admincontroller]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó