Jevonte Epps - Klód

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Rolesz

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:65
Tyler Patel
panaszkonyv.png

Neved: Jevonte Epps
Adminisztrátor(ok) neve: Klód.
Panasz oka: Szórakozóhelyen, egy Ak-47-es segítségével lövi le az embereket, Úgy hogy elméletileg Dj szerepet tölt be. Aztán egy OOC beszélgetés után öt napra tiltja ki az embert.
Panasz kifejtése: Remélem hogy az adminisztrátori csapat ezt egy RP-s megmozdulásnak tartja, kíváncsi lennék, hogyha ezt én teszem meg akkor mennyi idő lett volna a kitiltásom. Mert egy verekedés alakul ki egy szórakozóhelyen teljesen normális hogy a DJ egy Ak-47-es fegyverrel lelövi az embert. Nem értem hogy miért kell így lereagálni, miközben a való életben is megtörténik egy ilyen, erre a ligetet tudnám felhozni. Az aki legalább egyszer is volt ott, az tudja hogy milyen egy ilyen helyzet. Először csak egy némítást kaptam, mert megmertem kérdezni hogy ez egy RP-s dolog, aztán a némítás leteltével leírtam hogy ennél nagyobbat rakjanak rám mert ez gyorsan letelt.
Bizonyíték (kép, log, videó): Megjegyzés: Hogyha amit mi csinálunk, az illúzióromboló, akkor ez micsoda?
 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,923
Silay Denzel
Először ne lövöldözni menjetek a bulikba, utána majd beszélhetünk ilyesmikről. Pont a buli előtt beszéltem klóddal, és szó volt arról, hogy ti fixen megjelentek majd és elkezdtek a itt is csetepatét rendezni. Hát, nem tévedtünk. Zárok.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó