Jesus Arabal - Lucia De Felice és Khyree Burnet.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

SoZzz

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:108
panaszkonyvj.png

Neved: Jesus Arbal
Játékos(ok) neve: Lucia De Felice, Khyree Burnett
Panasz oka: PG
Panasz kifejtése: Paleto kellős közepén odajön Khyree össze vissza hadobálni, hogy ő a jó fiú. Villantva lett neki egy fegyver, erre ő elkezdet verekedni. Tudta, hogy fegyver van nála, ennek ellenére is folytatta a "balhét" Lucia elővett egy kést és mind a kettőt lelőtte Demetrio. Csatolok képet, logot. Amin tisztán látszik, hogy semmi félelmet nem RP-znek és PG-znek.
Bizonyíték (kép, log, videó):https://pastebin.com/h1Qdn4Ky -  https://i.imgur.com/QYtZzIT.png
Megjegyzés: Attól, hogy valaki nagyon keménynek érzi magát, át lehetne olvasni a szabályzatot.
 

Nikii16

Újonc
Játékos
Üzenetek:9
Egymásba kötöttetek, én mondtam Khyree-nek, hogy ne csináljon balhét menjünk el. Ő is írta már, hogy lépjünk le, megindultunk a kocsi felé, aztán neki estél ököllel. Mivel már szétütötted, rádfogtam a kést. Te pedig megszegted a FearRP szabályzatot, hisz kést fogtam hozzád, hogy hagyd abba a verést. Erre te elővettél egy fegyvert, elhátráltál és lelőttél minket. Admin sajnos nem volt fent a szerveren, így a szabályzatot követve folytattam az IC-t a kórházban.
 

Nikii16

Újonc
Játékos
Üzenetek:9
Mellesleg, én messzebb álltam, mikor Khyree belédállt, így nem láttam meg azt sem, hogy te mutattad neki a fegyvert.
 

SoZzz

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:108
Ez az egymásba kötöttünk, abban merül ki, hogy Khyree jött oda vagánykodni.
Demetrioval verekedett, nem velem.
Demetrio megvillantotta a fegyvere markolatát, a verekedésnek meg sem kellett volna történnie.
Ha tudom, hogy valakinél fegyver van, nem megyek neki ököllel.
Főleg nem:" Khyree Burnett mondja: Ha akarod elveszem, és beleteszem a szádba öreg. "

 

Kyle Proctor

Haladó
Játékos
Üzenetek:16
Na akkor már én is hozzá szólok Demetrio én voltam alapból "fearrp" ennek a verekedésnek meg se kellet volna történie ahogy megvillantotam mac10 a markolatát de mivel a barátod karakter történet nélkül igy lazán ezek után vissza szólt én neki mentem ahogy láttam futsz felém késsel egyből elö kaptam a mac10 és téged és barátodat is animig löttelek titeket. Harmadik ha már te is láttad icn hogy megvillantom a fegyver markolatot akkor neked se kellet volna már késsel felém szaladnod...
 

Nikii16

Újonc
Játékos
Üzenetek:9
Akkor nem értem hogy kerülök bele a PK-ba, ha már a verekedésnél megbukott a szituáció és meg sem kellett volna történnie.
Én nem láttam a fegyvert, mert hátrébb álltam és takarásban volt.
Te ütötted meg, mikor elindultunk a kocsi felé, én pedig hogy megvédjem elővettem a kést. Semmi közöm ahhoz az RP-hez, hogy köztetek kialakult egy bunyó.
 

Kyle Proctor

Haladó
Játékos
Üzenetek:16
Ahogy egy szúrást eltévesztetél felém egyből löttelek le plusz tartotam rátok a fegyvert nem az a célom volt hogy löjjek de ismétlem magam haverod ütögetett tovább amikor a mac10 tartom rá te meg szúrsz egyett felém ami nem sikerült miközbe fogom rátok a fegyot, itt nálam már bukos a story... egy kisebb géppisztolyt fogok rátok akkor nem nagyon kéne ütögetni és szúrkálni szerintem
 

Nikii16

Újonc
Játékos
Üzenetek:9
Én előbb vettem elő a kést, mint te. Ez látható is a logban, neked nem szabadott volna szerintem elővenned. De én nem írok többet a PK-hoz, a bíráló személy eldönti majd.
 

Gergo

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:641
[adminisztrator]Üdv.

[12:20:42] Khyree Burnett mondja: Szerinted félek ettől a szartól?
[12:20:55] Khyree Burnett mondja: Ha akarod elveszem, és beleteszem a szádba öreg.

Ez nem az, ahogy egy fegyvervillantást rpzel, úgy, hogy neked semmid nincs.

2v2 volt, fegyver vs. késnél FearRP-ről nem igazán beszélünk.


Khyree Burnettet szankcionálom nem megfelelő interakció miatt.

[12:19:28] Khyree Burnett mondja: Elveszem a seggszűzességedet.
[12:19:31] Khyree Burnett mondja: Buzikám.

Ez ide édeskevés, nem voiceon vagy.
[/adminisztrator]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó