Jelzőlámpák mindenütt.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Padawan180

Újonc
Játékos
Üzenetek:8

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Wayne Davis / Padawan180 «

Ötleted leírása

» Valószínűleg eléggé megosztó az ötletem, de engem egyre inkább kezd zavarni. Mindenhol jelzőlámpa van, itt főként a városról beszélek. Persze nyilván így rp-s, hat sávos utakra kell is... de a játékban ez brutális. A forgalomhoz viszonyítva kb 4100x több a lámpa mint a szükséges. A legfőbb gond az, hogy szinkronban sincsenek, van olyan 200m-es útszakasz, ahol kb 5 perc átjutni ha minden lámpát betartunk. Nyilván a város sajátosságából adódik hogy minden kereszteződésben van egy, illetve az alapjátékban is így van. Én személy szerint kivenném a 90%-át a lámpáknak, csak a forgalmasabb központi helyeknél hagynám őket (VH, bank stb), simán megoldható ilyen kis forgalom mellett hogy rábízzuk a helyzetet az elsőbbség adásra, vagy csak szimplán egy stop táblára. Fokkal nagyobb erőfeszítés lenne őket összehangol, és szerintem nem egy olyan szakasz lenne ahol ez kivitelezhetetlen is. Tudom hogy kicsit illúzióromboló lenne, de valljuk be őszintén, egyébként sem állunk meg pirosnál, így meg főleg lehetne rajtuk ritkítani. (Nem laggoltat, semmi ilyen szükség nincs mögötte, pusztán csak a morális kételyek, hogy 73 piroson megyek keresztül (persze szétnézve.)) «


Csatolmányok

» (Egy kör a városban, magáért beszél szerintem) «
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:665
Dexter Sosa
Elég megállni a pirosnál, mintha stop tábla lenne és mehetsz tovább. Senki se várja meg míg zöldre vált. Ha a PD korrekt, akkor ezért senkit se zsuppolnak be.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,531
-
Nem is kell figyelembe venni a lámpákat, rendelet szabályozza.

"07/21 IV/8 Bármely közterületen található közlekedési lámpát határozatlan ideig figyelmen kívűl kell hagyni! Jelenleg esetben a lámpákat a közlekedési táblák helyettesítik. Amennyiben nincs tábla kihelyezve, úgy jobb kéz szabály lép érvénybe."
 

JakeFury

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:82
Ajredzsi Stevens
Volt rá nem egyszer példa, hogy meg sem álltam kereszteződésben, mögöttem rendőrrel.. lassúra vettem a figurát, míg körbe tudtam nézni kellően nem-e jön senki és mentem tovább. Sosem zavarta a PD-t ez még esetemben. Az más kérdés, hogy 170-el átrongyolnak a Tokiói hajsza főszereplői...
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó